reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha Witaj forumowa Wyrocznio:-) Mam nadzieję że się Tobie udała śliczna córeczka, że pozostałym dziewczynom tez się uda (a Tym co chcą synka to synka rzecz jasna;-)) i że mi też się uda:-) Ok to będę brała jeszcze folik.
A niech se to moje PH z wiekiem spada, mnie tam nie zależy, żeby było wysokie:-)
Aż zapomniałam edytować sorrki:zawstydzona/y:
 
reklama
axarai rozumiem.. :) i ja ci tego życzę. @ niet. Ty bedziesz wyczekiwała pozytywnego testu a ja dopiero bede zaczynała starania... :happy2:

Miłego wieczoru życzę Wam
Macie plany na sylwestra?????
 
Kinga E, to my prawie tak samo:-) Ja teraz pierwszy cykl bez zabezpieczenia pojechałam:-)
Ja Sylwester spędzę przed Skypem, z moim M z drugiej strony, samej to nie chce mi się wyjść.
Fajnie by było, jak przez Skypa też można by, przesłać co nieco:-)
 
teleportacja żołnierzyków!!!:-):tak: no no. ciekawie by było...:cool2:

a my z mężem idziemy do znajomych i zaraz po sylwku ma mnie zalać @ :sorry2:
 
Kinga to super, Pożegnanie Starego Roku i powitanie Nowego z nowymi Marzeniami:-) To się będzie działo:tak: Same staranka są super i tak sobie myślę, ze sexik co 2 dni najrzadziej, i nie ma bata, żeby nie trafić:-)
Ja to mam jeszcze tyłozgięcie macicy, i mam nadzieje, że będzie ok:-D
 
też mam tyłozgięcie... :] pozycje ułatwiające przeniknięcie plemniczków są najlepsze dla kobiet z tym broblemem:zawstydzona/y::-) no ale warto się poświęcić myślę.
U nas seksik to co dzinnie a nawet dwa razy dzienie czasem:-p mąż uwielbia ja zresztą też.. trzeba to wykorzystać bo jeszcze mu kiedyś przejdzie ochota i co:szok: ;-) :-D
 
Witam nowe staraczki serdecznie. :)
Czarodziejka nie zazdroszczę przygody z kolęda.
Apropo kolędy mąż opowiadał mi że u nich kolęda zawsze od lat była w Sylwestra. Był umówiony ze mną bo gdzieś tam szliśmy więc wypatrywał księdza , stoi na podwórku i mówi na cały głos- KURDE GDZIE TEN KSIĄDZ???
Na co ksiądz wychodzi zza winkla i mówi- już idę już idę.;)

Nie pisałam wcześniej dziewczyny bo... Rano wstałam i było mi dziwnie niedobrze, za chwilę wymioty więc mówię zatrułam się kolacją. LEze i doszła mega biegunka potem cały dzień wymioty aż do teraz :(
Jeszcze od rana nie wyszłam z łóżka bo ból brzucha niesamowity i te wymioty. Nic nie jadłam więc już nie ma czym.
Dobrze że mąż ma urlop i dziećmi się zajął bo ja jak z krzyża zdjęta. Pewnie jakiś rota mnie dopadł :(
Nie wiem co będzie dalej bo Sylwester robimy u nas i ma być 10 osób. Trzeba coś zrobić ugotować jakieś zakupy itp.
Dziś mieliśmy być na obiedzie u męża kuzynki ale wiadomo jak wyszło.
Trzymajcie kciuki żeby mi szybko przeszło.:(
 
reklama
Mi lekarz mówił, że najlepiej zadek, że tak powiem wypiąć:-) Jak z Kackiem się staraliśmy, to właśnie w ten sposób:tak: Widzę ze moja najmłodsza pociecha, to prawie w wieku Twojej:-) Ja to chciałabym, żeby różnica była nie za ;-)duża
 
Do góry