reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kosmo- No mine mialam jak Shrek i osiol (w pierwszej czesci) jak zobaczyli grajacy kramik:)))))))
Coz zycie.......
Najlepiej ze moja sasiadka przez sciane tez nic nie wiedziala...obie jestesmy takie ogarniete...Matki Polki domowego ogniska:))))))
Z TYM Budda to powiedzalam ze bylam w indiach i kocham ich kulture i niektore ich nauki sa mi bliskie ale jestem Katoliczka.....ciekawe co sobie pomyslal....pewnie ze zryty beret mam.....a tam nie ma sie co przejmowac:)0))))

Ale poblogoslawil Dom i mieszkancow a to najwaznijesze..podejrzewam ze nie ja jedna tak przyjelam ksiedza:)))))))
 
Kosmopolitan, a przypomni mi Ty masz w domku jednego synka, czy dwóch?
Tak sobie myślę, ze sprawiedliwie by było jak każdy miał parkę:-)
No chyba, że ktoś ma ochotę na tą samą płeć, włącza guziczek i..... już;-)
Pomarzyć wolno:-)
 
axari mam jednego synka- 2 latka i 2 miesiace:tak: juz w ciazy z synkiem marzylam o coreczce;-) jakos wczesniej nie bylam przekonana do chlopcow. teraz wiem ze synkowie sa tak samo cudowni jak dziewczynki ale moje marzenie o corce tkwi mi glebo w sercu:tak:
 
witam się i ja

Aneczko ja też czasami czuję się jak słonik, chociaz stwierdziłam, ze ostatnio brzucho coś nie rośnie, dalej 102 w obwodzie, waga, może z 1 kg przez miesiac, mimo że małą czuje i to całkiem nieźle. 5 stycznia ide na badanie i USG to zobaczymy co i jak.
Zaczyna mnie już powoli drażnić ten brzuchol:sorry2:, ale jeszcze troszke

BEATKO faktycznie u Ciebie to już można nawet na dniach się spodziewać, a ja jeszcze nic nie porobiłam dla małej:cool:

co do sypialni - to nasze pożycie kwitnie :-p, ciąża w porządku wiec działamy, zresztą z tym nie mieliśmy nigdy problemów

kosmo ja też już zapomniałam jak to jest ciężko, szczególnie zaraz po porodzie

czarodziejko, ale zaskoczenie, u nas narazie jeszcze nic nie zapowiadał, mam nadzieję, ze nie wpadnie od tak sobie
 
Monico gdzie Ty sie podziewalas Kochana?:)))))
Kurcze u Ciebie tez czas widze leci....
JejQu jaK nam sie dziewczyny zaczna rozdwajac to jedna za druga:)))))

Jak samopoczucie?>
 
Hej dziewczyny:-)
Witam nowe mamusie.
Ja ostatnio mam takiego lenia:zawstydzona/y:kompletnie nic mi sie nie chce.
Choc czuje sie calkiem dobrze.,to brzusio zaczyna mi juz przeszkadzac,a gdzie tam koniec.
Beatka,Aneczko,monico-ale ten czas zlecial.Niedlugo bedziecie juz tulic swoje corcie:happy2:
Pozdrawiam was goraco.
I trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&& za nowe fasolki;-)
 
axarai który u ciebie dc? kiedy spodziewasz się wyniku tego cyklu ? :)

ja to już bym chciała @ dostać aby jak najszybciej zacząć się starać.. :-p
 
Czarodziejko, Kosmo, ale się uśmiałam z Waszych opowieści :-D...choć pewnie Wam wtedy do śmiechu nie było :-)

axarai, witamy Ciebie serdecznie, fajnie, że dołączyłaś do nas! Ja wierzę, że uda Ci się zaplanować córeczkę! Piszesz o wiekowości (choć na pewno młodziutka jesteś jak wszystkie z nas :-D) a wiek sprzyja poczęciu córeczki gdyż pH z wiekiem spada, w tym też moja nadzieja gdyż w kwestii planowania płci wiele nie zrobiłam :-) Moja siostra bliźniaczka ma synka i córkę, obie płcie były nieplanowana a córka spłodzona jakoś w okolicy owulacji, też bym tak chciała ale nie mam już na to żadnego wpływu :-) Co do kwasu foliowego to zalecane jest te 400-800 mcg dziennie więc łykałabym na Twoim miejscu jeszcze 1 tabletkę Foliku dziennie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kinga ja dziś ma 15 dzień cyklu, ostatnio miałam cykl 26 dniowy, więc @ powinna przyjść około 8 stycznia, ale tak sobie myślę, że niech sobie nie przychodzi, bo po co, mi jest niepotrzebna w zasadzie:-)
 
Do góry