reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Piranha tylko że ja kupiłam b-50 a tam jest 400. TYlko jak wezmę 2 tabletki to razem będzie 800.
Czyli w tym b-100 jest też tylko 400?
 
nullka, tak, w B-100 jest tylko 400 mcg kwasu foliowego, tyle samo co w B-50. Możesz łykać 800 mcg dziennie ale odstaw już Folik.
 
witam wszystkich w Pierwszy dzień swiat:)
mi dzis test wyszedl pozytywny a ph mialam 4,0 i dlatego sie przytulalam bo moze sie chociaz uda :)
a co bedzie jak sie uda to bedzie niespodzianka :)
a w polowie grudnia dowiedzialam sie ze kuzynka meza urodzila 6 miesiecznego synka a wczoraj sie dowiedzialam ze go pochowali:-(normalnie szok;/ teraz dochodzenie robione dlaczego co sie stalo;/
czy winna matki czy szpitala...
teraz te swieta sa coraj bardziej mniej magiczne:eek:
oby kazdy mial lepsze:-)
w ogole dziwne ze dzis mam niższe ph niz predzej;/
 
Witam wszystkich świątecznie,

Daria, z takim pH to dziewczynka murowana :-), też bym nie podarowała sobie dziś staranek :-) Strasznie smutne z tym pogrzebem :-( Zaraz znów wyjeżdżam i wracam wieczorkiem więc życzę wszystkich miłego świątecznego dnia!
 
Piranho szybciutkie pytanie w pierwszy dzień Świąt;-) Mój M bierze wit. C 2 razy dziennie, do tego ma brac magnez, czy to ma być ten zwykły magnez z apteki (raz czy też dwa razy dziennie?), czy mam mu dawać Calcium??
Dziekuję za pomoc:-)

Życzę wszystkim miłego, wolnego dnia:-D
 
powitać babeczki;))

Pirania wczoraj zdążyłam jeszcze kupić w aptece witaminę C w dawce 200-bierzemy z Tomem po 2 na dzień i kupiłam jeszcze koenzym Q 10 ,ale.... Ty mi podałas linka do koenzymu w dawce 200mg a w aptece dostałam w dawce 30mg..jednak w ulotce jest napisane ,że można brać góra 3 na dzień-ja biorę 2 na raz( a napisali ,żeby brać w odstępach jeśli sie bierze 2 lub 3)
po wypłacie zamówię te przez Ciebie polecane bo widzę ,że w aptece to faktycznie małe dawki mają.

no i sprawdziłam też skład Centrum A-Z i tam jest np. podane ,że 1 tabletka zawiera :
wit E która zaspokaja 125% dziennego zapotrzebowania..
kwas foliowy 100%
wit C też 125%
wit B6 143% !!
magnezu troche mało bo tylko 27%

tak więc ja też nie będę dodatkowo łykać foliku..no i nie wiem czy dokupować samą wit B6 skoro w centrum mam i to w 143% dziennego zapotrzebowania a jeszcze łykam magnez+wit B6.


Miss Bella- my z Tomem bierzemy magnez+witB6..kupiłam w superfarmie.bierzemy 1 na dzień.

Daria &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za działania !! niech jakie dziecko z tego będzie ;)))

ja mam dziś 8d.c. ,ale nie nastawiam sie na ten cykl bo dopiero kilka dni łykamy witaminy a wiadomo,że musi minąć kilka tygodni..no i wciąż czekamy na Toma Fertil Man..mimo,że zamawiany w tym samym czasie co pozostałe witaminy jeszcze nie doszedł..pewnie najszybciej bedzie we wtorek..

tak więc my w tym m-cu działamy rekreacyjnie :)przyłożymy sie w następnym;)

pozdrowienia i uściski ;))
 
Czesc jestem przelotem :-)


Daria bardzo mi przykro :-(


A ja dostalam zawiadomnie ze bede miala scan 10 stycznia ,no i brzuch mnie pobolewa wiec @ czai sie za rogiem :tak:
 
witam Swiatecznie:)

wpadlam tylko zerknac co nowego- to juz nalog;-)
Swieta mijaja milo i leniwie;-)nawet bardzo przyjemnie bylo u tesciow bo tesciowa nawet zyczyla mi corki:szok: za to babcia meza wynala ze ona codziennie modli sie o drugiego synka dla mnie bo ona lubi chlopcow:baffled: a co tam ze ja marze o corce, wazne ze ona chce kolejnego prawnuka:wściekła/y:

Daria bardzo mi przykro z powodu straty dzidziusia przez kuzynke:-(

dobra uciekam bo maz krzywo patrzy ze jak przed kompem;-)
 
reklama
Witam wieczorkiem .Pierwszy dzien i wigilia juz za nami bylismy u moich rodzicow ,niedawno wrócilismy ,bylo cudnie,rodzinnie,jutro do tesciow.....a dzisiaj jeszcze przytulanka przed nami oby sie udalo i byla dzidzia&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-).Milego wieczorka !!!!!!
 
Do góry