reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

MissBella, wszystko jest w porządku tylko jeśli to jest ten Calcium Citrate firmy NOW to brałabym 2 tabletki dziennie, tak aby dzienna dawka Ca wyniosła 600 mg a Mg - 300 mg. Jeśli w tym cyklu Ci się nie udało to trzymam mocno kciuki za kolejny! :-)
 
reklama
Zadam i ja jedno pytanie odnośnie witamin. Jeśli będę brała b-complex 100 a tam jest już folik w dawce 800 i jak do tego wezmę normalny folik 400 to suma sumarum nie będzie go za dużo dziennie?
 
Cześć dziewczyny! Zaraz wyjeżdżam ale nie podarowałam sobie zerknięcia na forum przed wyjazdem :-)

Nullka, w moim B-Complexie było 400 mcg kwasu foliowego, w Twoim na pewno jest 800? Ja chyba dodatkowo brałam jeszcze 1 tabletkę Foliku co dawało dzienną dawkę kwasu foliowego 800 mcg, te 1200 mcg to mogłoby być za dużo. A może Ty kupiłaś B-50 i łykasz 2 razy dziennie, stąd te 800 mcg? Jeśli tak to Folika już nie łykaj.

Daria, a może owulka Ci się po prostu przesunęła i będziesz mieć ją później? Ja zazwyczaj owulkę miałam w okolicy 12-14dc a w szczęśliwym cyklu przesunęła mi się na 18 dc :-)

Po raz trzeci Wesołych Świąt dla wszystkich! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane ja również składam Wam życzenia:

Życzę Ci radosnych świąt pełnych ciepła. By w chwilach refleksji choć na chwilę zatrzymać się i spostrzec to, czego nie widać w ciągłym biegu - proste radości.


I oczywiście wymarzonych Dzieciaczków!!!!:****


 
Do góry