reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pare dni mnie nie bylo ,a tu tyle naskrobane.Juz jestem wtajemniczona :-D.My dzielnie łykamy wit.(Mąż Wit C 1000mg i Magnez +B6)i od jutra zaczynam sprawdzac kiedy owulka .Tak poza tematem ....odkąd biore te suplementy to chyba libido mi skoczyło,bo caly czas mi sie chce przytulać:szok:.NIGDY TAK NIE BYLO:-)
 
reklama
agulek-79 zamówiłam wit. C i wapno a magnez mam taki zwykły z apteki. Zamówiłam to dopiero dzisiaj także pewnie przyjdzie dopiero po świętach i wtedy mam dostać okres więc do najbliższej owulacji nie będę zażywała tego zbyt długo. Trochę szkoda bo pewnie nie wpłynie to wogóle na nasze najbliższe staranka ..
juliana to super !! staranka przyjemnijsze i efekt może być 100% :-) Oby tak dalej...
juliana a jakie beirzesz suplementy? Magnez masz z apteki czy jakiś bardziej skondensowany?
 
Ostatnia edycja:
Kosmo- najwaznijesze ze z dzidziusiem wszytsko wporzadKu:)))))
Co do tetna...Maksio mial ok 150 a na poczatku nawet wiecej..dlatego tym tetnem nie ma sie co sugerowac!!!!!!
Z calego Serca zycze Ci tej babeczKi bo widze jak bardzo Ci zalezy:)))
Co do ciaz ja tez pierwsza mialam masakryczna pod wzgledem wymiotowania...z Maksiem ani razu nie ladowalam w kibelku...z maksiem tylko brzuch mi rosl:)))))) ale moja mama ma nas dwie corki i dwie rozne ciaze...z jedna bleeee z druga super...wiec to chyba tez nie ma reguly:)))))
trzymaj sie Kochana:)
 
czarodziejko tak to prawda, bardzi mi zalezy na corci... to takie marzenie od zawsze;-) ale tak jak pisalam wczesniej- ja juz wiem jak to jest miec dziecko i ze dziecko kocha sie najmocniej na swiecie bez wzgledu na plec i jestem spokojna bo wiem ze nawet jezeli to bedzie drugi synus to nie bedzie wcale mniej kochany i ubóstwiany gdyby to byla coreczka:tak:


wlasnie zadzwonila do mnie sasiadka, ktora jest o miesiac stareszej ciazy odemnie ,ktora ma juz jedna corke, dzisiaj miala usg i okazalo sie ze bedzie syn:tak::tak::tak::tak: jest bardzo szczesliwa poniewaz zawsze miala przeczucie ze bedzie miala 2 corki, miala silne przeczucie a wrecz byla pewna ze bedzie druga corka, ale po cichu z mezem marzyli o synku .. i bedzie synek!:) alez ciesze sie ze ich marzenie sie spelnilo:tak:
jak widac te silne przeczucia sa mylne. moja dobra kolezanka ktora jest w 6mc tez byla niemal pewna ze urodzi synka, a bedzie corka, teraz ta sasiadka i jej zawodne przeczucie. pewnie ja bede trzecia z moim zawodnym przeczuciem hahah

dobra ida Swiata, ja mialam pozytwynie sie nastawiac wiec probuje sie nie nakrecac:tak:
 
kosmopolitan ojj skad ja to znam, ja od kiedy pamietam zawsze chcialam miec parke, jak sie dowiedzialam w drugiej ciazy,ze bedzie dziewczynka to zastanawialam sie, czy bede umiala jak tak kochac jak nadie, do porodu mialam nadzieje, ze to jednak sie lekarz pomylil ;) ale jak ja zobaczylam to pokochalam od pierwszego momentu, teraz to coreczka mamusi ;) i bylo to moje wielkie lekarstwo na rozdarte serce po stracie blizniaczej ciazy...
trzymam kciuki by spelnilo sie twoje marzenie o dziewczynce...
 
juliana żurawinką suszoną czy w tabletkach?? Dzisiaj wybieram się do apteki po tabletkową jak poleciła Piranha :-)
Oby nam się udało. Ja z miom M zaczynamy staranka w pierwszym tygodniu stycznia

Dziewczyny w kalendarzu chińskim wiek liczy się rocznikowo czy w miesiącu? Np jeśli w 2012 roku w sierpniu skończę 30 lat a dzidzia byłaby poczęta w styczniu 2012 roku to patrzę na wiek 29 lat czy już 30?
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem po pracy-witam nową staraczkę -powodzenia w planowaniu synka;))&&&&&&

Edyta no żesz -*&^%$#@#$%^&*()(*&^%$#$%^&*()_(*&^%$#@!!!!!
współczuje kochana tych nerwów..

Pirania-dziękować :))
będę wyglądać pana listonosza:)
u mnie juz po @ więc niedługo starania zaczniemy..


dziewczyny tu piszą o zurawinie a ja tez mam -taka suszoną więc bedę podjadać.

ściskam babeczki:)
 
Do góry