reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marti jest taka fajna stronka planowanieplci.blox tam są podane jakie dawki i czego brać przy planowaniu chłopca i dziewczynki, a jak nie to Piranha na pewno ci pomoże. Moja koleżanka w lutym urodzi chłopczyka a też ma dwie córeczk w domu.... a tak wogóle z nami będzie ci raźniej.
Nasze hasło : Robimy wszystko żeby się udało:-)
MissBella jak masz dawkę 500 to wystarczy 2, my tak bierzemy
 
MissBella, trochę się pogubiłam :-), to jest C-50 czy C-500 bo za pierwszym razem mówiłaś o 50 mg? Jak C-500 to wystarczy 2 razy dziennie.
Dobra, już doczytałam, że kupiłaś dawkę 500 mg :-), taka dawka 2 razy dziennie w zupełności wystarczy.
 
Ostatnia edycja:
Ufff... dzięki;-) Już się przestraszyłam, że kupiłam nie to co trzeba.
Pozostało teraz tylko to wszystko odpowiednio zażywać i przytulać się w odpowiednich dniach, jeju żeby to było takie proste...
Piranha jesli mogłabys jeszcze poinstruowac mnie jak to wszystko brać żeby odpowiednio zadziałało, tzn ja i mój M.:-)

Kupiłam:
- wit. C-500
- wapń
- magnez z wit. B
- kwas foliowy
- vita-miner

Z góry wielkie dzięki:-)
 
Dziewczynki moje kochane dzisiaj kciuki nie beda potrzebne,bo dzwonili ze szpitala powiadomic ze lekarka ktora miala wykonac scan jest chora i scanu nie bedzie i co najgorsze jeszcze nie wiem kiedy go bede miala,ale z tego co mowila babka z recepcjii,duzo osob musieli powiadomic no i raczej juz w tym roku sie nie zalapie,jestem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
MissBella, a jaka jest dawka tego Mg? Ja tam bym jeszcze dorzuciła B-Complex (zawiera on już kwas foliowy) skoro witamina B6 sprzyja poczęciu dziewczynki. Koniecznie dołączyłabym też żurawinę do menu (w soku bądź tabletkach, podobno badania wykazały iż podawanie tabletek z żurawiny jest bardziej skuteczne i tańsze w zapobieganiu zakażeniom dróg moczowych w porównaniu do soku z żurawiny). Swojemu M dawaj witaminę C, kwas foliowy i magnez ...no chyba, że zależy Ci też na wzmocnieniu plemników to dojdą też inne preparaty :-)

Edyta, ale pech, najgorzej jak się człowiek nastawi a wizytę odwołują mu w ten sam dzień :-(
 
Piranha oo tego to jeszcze hmm sie nie doszukalam dziekuje poczytam sobie, mniej wiecej zasady diety to z ksiazki wzielam bo przeczytalam "Planowanie plci dziecka" no i "chlopiec czy dziewczynka" :) teraz doczytam sobie z linka :) informacji nigdy dosc, bo lepiej zrobic wszystko co mozna , a jak sie nie uda trudno byle bylo zdrowe :)
 
reklama
Edyta i masz babo placek, szybciej się człowieku sam wyleczysz jak ci pomogą:baffled: nie dziwie się że masz nastrój:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
MissBella a ty co zamawiałaś u tego sprzedawcy tylko witc, bo ja myślałam że wapno i magnez też, zgupiała już:crazy:
 
Do góry