reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem juz mi lepiej :-)

Pogralam z dziecmi w gry a oni bardzo mnie pocieszyli wiec nie ma tego zlego,trudno sie mowi widocznie tak mialo byc...

Do tego mezus byl u ksiegowej dowiedzial sie ze nie bedzie musial placic podatku za okres kiedy mial swoja firme,wiec to co odkladalismy jest juz nasze a nie jakis urzedasow :-D a dodatkowo na konto weszly pieniazki za zle obliczony tax z nowej pracy meza wiec tez niezla kwota wpadla na koniec roku,takze jutro mykam na jakies zakupki :-p

Mama,Piranha,Agulka i reszta babek witajcie i sorki ze tak bez slowa zniknelam ale same rozumiecie ...

Marika i Pierogatka jestescie naszymi rodzynkami bo jako jedyne staracie sie o chlopaczkow ;-)


Miss w kalendarzach chinskich licza sie skonczone lata a nie miesiace :tak: na tym przykladzie co podalas liczysz ze w dniu poczecia mialas 29 :-)
 
reklama
MissBella, zobacz na opakowaniu ile mg Mg ma jedna tabletka i jakie jest zalecane dzienne spożycie. Zawsze można zaaplikować sobie magnez popijając kakao albo np. Inkę Magne (2 porcje mają aż 130 mg Mg). Tak jak pisała Edyta liczysz skończone lata czyli w Twoim przykładzie to będzie 29 lat. A naturalna żurawinka pewnie zdrowsza jak tabletkowa :-) ale tak jak pisałam natrafiłam dziś na informację, że niby tabletkowa skuteczniejsza.

Kosmo, ciekawe jak będzie z moim silnym przeczuciem gdyż jestem na 100% pewna, że to kolejny facecik :-D
 
witam nowa starczke i powodzionka:)
Mama-masz takie krótkie @ ?
Missbella-a na ktory kalendarz patrzysz?i odpuszczasz w chłopczykowych miesiacach?
 
tusia26 jeśli jesteś z tego samego roku i miesiąca co ja to w styczniu zapowiadam nam się księżniczka :-):-)
piranha w moim magnezie w jednej tabletce jest 60 mg jonów magnezu (16% zalecanego dziennego spożycia) i 1,4 mg witaminy B6 (100% zalecanego dziennego spożycia).
Kupiłam dzisiaj żurawinę w tabletkach, czekam na wit. C-500 i wapń.
piranho proszę napisz mi jak mam to wszystko zażywać, tzn po ile tabletek dziennie, o jakiej porze dnia i czy po posiłku czy przed. Szczerze mówiąc przeraża mnie taka ilość tabletek...tymbardziej że nie jestem chora:crazy: Do tego biore kwas foliowy.
Piranho czy mam brać magnez czy mój M ma tylko to łykać + wit. C i kwas foliowy jak pisałaś wcześniej??

Jeju zamęczę Cię tymi pytaniami ale wiem, że Twoja wiedza jest ogromna i nie pozwolisz żebyśmy sobie krzywde zrobiły tymi wszystkimi specyfikami:-)

Dziękuję Ci że jesteś Piranho na tym forum !!!:-):-):-)
 
Daria, na moim monitorze ten kolorek nie pasuje do żadnego ze skali :-), te na skali wpadają w pomarańcz a Twój jest bardziej żółty ...w każdym razie pH masz na pewno niskie i to jest najważniejsze :-)

MissBella, dzięki za tak miłe słowa! Ilością suplementów się nie przejmuj, po pierwsze to tylko na jakiś czas i na pewno Ci nie zaszkodzi, to nie są jakieś kosmiczne dawki (po pozytywnym teście przerzucisz się na witaminki ciążowe) a po drugie to witaminy a nie leki :-) (niewykorzystany nadmiar witaminy C usuwany jest z moczem), jakbyś zobaczyła ile ja z mężem łykaliśmy to byś mnie chyba za jakąś lekomankę uznała :-D (jestem jednak pewna, że te wszystkie suplementy pomogły mi ujrzeć II na teście). Witaminy najlepiej łykać na pełen żołądek (ale np. L-karnitynę radzą brać na pusty, Ty jednak jej nie łykasz). Pomiędzy połknięciem magnezu a kwasu foliowego zachowaj minimum 2 godziny odstępu. Możesz brać np. rano i wieczorem po 1 tabletce witaminy C, magnez porozrzucaj sobie równomiernie w ciągu całego dnia, nie wiem ile tabletek tego Twojego dziennie jest zalecane. Ty też jak najbardziej masz brać magnez gdyż Mg + Ca to klucz do dziewczynki :-), Twój M niech łyka Mg + C + kwas foliowy.
 
a jakie to ph ma byc na dziewczynkę:)mi to tez nie pasowała na nic w ogolę nie wiem;p później troszkę zaczęło się zmieniać miedzy tym 4,5 a 4,7 a później znikło;p
biore caly czasto lacibios femina to chyba nie jest to takie aż groźne dla tych plemnikow :)
 
reklama
Mama-masz takie krótkie @ ?

Tusia -stety i niestety tak..moje @ trwają 2-2,5 dnia...
nie wiem może ja juz faktycznie zepsuta jestem...albo dlatego ,że mam cienkie endo i nie ma się co złuszczać
c024.gif



Witam wieczornie..bylismy u znajomych z 3ką chłopców-6 lat,4 lata i 3 lata + nasze;)) ale nie było tak źle
c031.gif
c031.gif


Pirania jak tam Krzyś??
 
Do góry