reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny ile powinna trwać prawidłowo faza lutealna:? i jak się ją liczy, jak owulacja jest rano to to jest 1 dzień tej fazy?
Nullka ty będziesz brała po 2 tabletki tych suplementów co zakupiłysmy?
 
reklama
Faza lutealna może trwać z tego co słyszałam 10-16dni (najlepiej jak trwa 14dni - u mnie np faza lutealna najczęściej jest 12dni)
Pierwszy dzień fazy lutealnej to dzień skoku, czyli owulka to jeszcze dołek a skok to pierwszy dzień fl.

Ja bede brała 2 tabletki Calcium Citrate co bedzie dawało 300mg Mg i 600mg Ca
Witaminę C też dwie tabletki bo kupiłam tą 500mg (gdybym kupiła 1000mg to wtedy jedną, ale ten sprzedawca miał tylko 500mg)
 
DIDO:-):-) wiedziałam !!!!
po prostu nie mogło być inaczej, gratuluje córci i jestem taka szczęsliwa że po blizniakach będziesz miała córcie

CAŁA nasza paczka starających się o córcie bedzie już niedługo je tulić, czy to nie jest cudowne ????

oj aneczko, beatko, dido przydałoby się jakieś spotkanie :cool2: ale wiem ze to nierealne,


nullko nie poddawaj się, wiem ja tez po poronieniu nie chciałam juz wiecej dzieci, a teraz napawam się każdym dniem i każdym ruchem mojej kruszynki, warto to piękne i magiczne uczucie przeżyć po raz TRZECI
 
Przy zachowaniu diety i 3,5 dni od owulki pH naprawdę musiało być niskie więc nie dziwota, że będzie córeczka :-), raz jeszcze z całego serca ogromnie gratuluję! Ja w kwestii planowania płci zrobiłam niewiele i popełniłam kilka zasadniczych błędów więc jestem pewna, że synek będzie miał braciszka :-) (miłe jednak, że wierzycie iż pomimo wszystko mogło mi się udać :-)) ....i jednocześnie jestem pewna, że u Kosmo nie ma innej opcji jak dziewuszka, zrobiłaś Kosmo niemal wszystko co mogłaś więc niebawem będę łapać kolejne różowe fluidki! :-)

agulek, tak jak napisała nullka fazę lutealną liczysz od pierwszego dnia skoku na wykresie temperatury, powinna trwać minimum 12 dni by zarodek mógł spokojnie się zagnieździć, witamina B6 wydłuża fazę lutealną (u mnie nie wydłużyła cykli gdyż po prostu owulkę miałam szybciej a fazę lutealną dłuższą).
 
Ostatnia edycja:
Dido mam nadzieje ze fluidki ktore nam przeslalas beda dla nas staraczek szczesliwe i dziewczynkowe :-p


A mi dzisiaj przyszlo wezwanie na scan mam go we wtorek na 3pm oj aby sie wszystko wyjasnilo po scanie :zawstydzona/y:
 
Edyta &&&&&&& za dobre wieści na scanie. A potem razem ruszamy do dzieła:-D
A ja za godzinkę mam wizytę z chłopakami u lekarza, jak jednemu trochę przeszło to u drugiego ze zdwojoną siła się pojawiło choróbsko:zawstydzona/y: Kurcze niech trochę przymrozi te wirusy.
 
Edyta, będę trzymać kciuki!

agulek, życzę szybkiego powrotu do zdrówka Twoim dzieciom, mój niestety teraz też choruje a strasznie nie lubię jak ma katar, dusi się bidulek w nocy (nie umie jeszcze chyba oddychać przez usta) i wybudza co kilka minut.
 
reklama
Do góry