reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja za godzinkę mam wizytę z chłopakami u lekarza, jak jednemu trochę przeszło to u drugiego ze zdwojoną siła się pojawiło choróbsko:zawstydzona/y: Kurcze niech trochę przymrozi te wirusy.

Oj,jak ja dobrze to znam...jeden nie zdąży porządnie wyzrowieć a już drugi zaczyna...też mam nadzieję że wkrótce przymrozi bo w takiej aurze jak teraz te wszystkie wirusiska się mają bardzo dobrze :no:
Dużo zdrówka dla dzieciaczków,oby szybko pokonali choróbsko :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny! Synek ostatnio strasznie późno zasypia i potem śpi prawie do 10 :-)

Ciekawe jak tam Dido, ja cały czas trzymam kciuki i czekam na pozytywne, różowe wieści.

mama05
, Sylk już jedzie :-) (oto jego statusik: "Your item, posted on 12/12/11 with reference RF441564841GB has been passed to the overseas postal service for delivery in POLAND.") i będę gorąco trzymać kciuki za Twój następny cykl! Nafaszeruj M macą, L-karnityną i witaminkami i MUSI się udać! A nie myślałaś o B-Complexie, może jak raz też Ci pomoże? Ja też starałam się w jedne z najpłodniejszych dni w cyklu i cały czas zastanawiałam się dlaczego nic z tego nie wychodzi, dopiero wspomagacze dla mnie i M odwróciły bieg wydarzeń :-) Znajoma strasznie długo się starała i pomimo iż wyniki miała dobre a wykresiki wręcz wzorowe to nie udawało się, zaszła od razu w pierwszym cyklu z CLO, nie myślałaś o tym?

Pirania kochana..ja mam syna po Clo i też w pierwszym cyklu z Clo(a starałam sie prawie rok i dopiero Clo pomogło) zaszłam.
teraz miałam chyba z 10 cylki z Clo i .....:(

a b-complex pewnie zakupię...jak już @ przyjdzie to wybieram sie do superfarmu..
czyli Sylk doszedł do Ciebie :))
a kiedy wysyłasz do nas ??:))


mama05-sliczna z ciebie babka i z dobrym serduszkiem.



Tusia dziękuję kochana:)) :**


Didoooo-gggggrrrraaatuuuluuuję!!!
ależ super!! :):):)
pogłaskać córcię :)
 
Edyta u nas na plusie 3 , szaro , ponuro i ....depresyjnie. Dwa lata temu przeprowadzaliśmy się do swojego domu dokładnie o tej porze i było śnieżne , nocami temp. -25 stopni, brrrr, pamiętam jak pierwszej nocy zmarzliśmy:-D
 
Mama05, wierzę głęboko, że niebawem Ci się uda! Sylku jeszcze u mnie nie ma ale wnioskując z opisu na trackingu to przekroczył już polską granicę (teraz pewnie przed świętami kiedy wszyscy wysyłają sobie życzenia i prezenty to poczta jest przeciążona i wolniej pracuje :-(), jak tylko będzie u mnie to od razu wysyłam do Was paczuszki, nawet koperty bąbelkowe w tym celu już zamówiłam :-) ...jestem pewna, że w następnym cyklu zadziałasz już z Sylkiem :-)
Co do moich przeczuć w sprawie płci to właśnie sobie uświadomiłam, że nawet suwaczek wybrałam podświadomie niebieski :-D
 
Pirania -tak,tak ,już doczytałam,że Sylk jedzie :)) a nie ,że już dojechał;) tak to jest jak sie w pośpiechu czyta:))
się liter najadłam ;)))

ja póki co jeszcze @ nie mam więc liczę ,że zanim się dni płodne (jeśli takie mam!!!) zaczną to Sylk juz bedzie w domostwie ;)
dziś mam 15dfl-czyli widzisz ,że z fl mam wszystko si..
jest 27d.c. a cykle z reguły 25 dniowe,czaseeem 26 lub 27..ale tempka spadła więc @ jest za rogiem.

pozwolisz ,że jednak potrzymam &&&&&&&&&&&& za Twoją córcie ;)))

Edyta,Paula,Nulka i reszta ekipy -witajcie :)
 
Mama05, kciuki jak najbardziej wskazane i wielkie dzięki za nie! :-) To może jak raz jak dowitaminizujesz mocno swojego M (L-karnityną, macą, witaminą E 400iu, witaminą C i tym Salfazinem) to się uda? Ja jeszcze dawałam mojemu B-50 gdyż czytałam, że tez bardzo poprawia jakość żołnierzyków. Czytałam, że płodność facetów z wiekiem też spada i jakość nasienia może się bardzo pogorszyć, ja jestem pewna, że u mnie właśnie to (plus witamina B6 dla mnie) poskutkowało (a mój ma 32 latka wiec nie jest jakiś wiekowy :-D). Czytałam też, że spermatogeneza trwa 3 miesiące więc zaleca się witaminizowanie swojego M przez nie krótszy okres (przez przynajmniej dwa, trzy miesiące zatem płodność mężczyzny może być wciąż obniżona, coś w tym jest gdyż udało się w 2 albo 3 miesiącu brania przez M powyższych suplementów :-)).
 
Ostatnia edycja:
Pirania -dzięki ,zaraz pozapisuję te wszystkie nazwy,wezmę worek kasy ;)) i pojadę kupić ..\
mój ma 39 więc już wiekowy:)))))

wiesz...zastanawiam się czy może sobie tego cyklu nie odpuszczę z działaniami,ale bedę faszerować Toma wit.bo wiadomo,że sperma potrzebuje 100 dni więc mi też dobrze zrobi odpoczynek od robienia dziecka..a witaminki swoje zrobią..

mój wcześniej brał l-karnitynę,salfazin,wit C,cynk+selen,folik i w listopadzie zaszłam....
może faktycznie trzeba Mu wiecej witamin ????????
 
Mama05, mam naprawdę głębokie przeczucie, że to właśnie Wam pomoże za co trzymam z całego serca kciuki! Cyklu bym nie odpuszczała bo nic nie tracisz a może jak raz się uda! :-) Ja te suplementy kupowałam na Allegro gdyż w aptekach ciężko dostać takie duże dawki.
 
reklama
Pirania dzięki Ci dobra kobieto:))
nie śmiej się ,ale ja na all nigdy nie zamawiałam -jak już to Tom a ja nie umiem..nie mam potrzeby i nie umiem-wiem ,dziwna jestem..

jak pojadę do Superfarmuto kupię
dla siebie :
omega 3
b-complex
castagnus
oczywiście SYLK:))

dla Toma:
l-karnitynę
witC
wit E
B -50

salfazin jeszcze ma...

coś jeszcze do listy dorzucić??

Tusia -na krótką metę pewnie tak,potem może się za dużo "nazbierać" tych witamin w organizmie..
 
Do góry