reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dido kobieto zlituj sie - jak tam po USG??? Ja wierzę że przyniesieś nam tu super RÓŻOWE wieści :-)

Agulek narazie znalazłam paski MERCK ale 85zł+przesyłka :-(

daria ja robiłam testy owu około 12 w dzień a jak potem 2x dziennie to ok 12 a potem około 19
 
reklama
agulek, można do staranek choć ja brałam do 2 kresek na teście ciążowym :-), póki zarodek nie zagnieździ się w endometrium macicy to w końcu nie pobiera żadnych składników z naszej krwi, B-Complexu bym jednak nie przerywała aż to pozytywnego testu.

Daria, moje testy najlepiej wychodziły wieczorem ...i to późnym wieczorem rzędu godz. 22 :-)
 
Nullka też patrzyłam te za 85zł, kurcze a swoją drogą to nie tanie te nasze planowania:-D jejku aby tylko udane.
No to dido wielgachne gratulacje. Super. Ale tu wysyp dziewczynek. No i prosimy o różowe fluidy i przypomnij staranka.
 
DIDO GRATULUJĘ:-D

dawaj fluidki kochana :tak:

missbella-jesteśmy z jednego miesiaca i roku.;-)
mama05-sliczna z ciebie babka i z dobrym serduszkiem.
paula-ja tez niespię po nocach z tego samego powodu;)

 
dido GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nawet niewiesz jak sie ciesze, tak bardzo pozytywnie Ci zazdroszcze
SUPER SUPER SUPER!!!
az mi sie normalnie oczy zeszlily:tak:
a dlaczego w 90%?
 
Agulek masz racje nie tanie - jak zaczęłam podliczać te wszystkie witaminku, testy owu, sylk itd to juz niezła sumka mi wyszła.
Ale jakby z tego miał być taki rezultat jak dziś u DIDO to warte każdej ceny.

DIDO ogromne gratulacje !!!!!!!! Nawet nie wiesz jak sie cieszę że Tobie także sie udało :-)
Te nasze planowanie jest niesamowite - też chciałabym uzyskać taki rezultat a czy tak sie stanie - czas pokaże.
Czasami mam ochote zrezygnować i zostać przy dwójce dzieci (szczególnie po tym poronieniu) ale jak czytam kolejny Wasz wynik USG DZIEWCZYNKA to znowu nachodza myśli - jak nie spróbuje to bede żałowac dso końca życia ;-)
 
reklama
Czasami mam ochote zrezygnować i zostać przy dwójce dzieci (szczególnie po tym poronieniu) ale jak czytam kolejny Wasz wynik USG DZIEWCZYNKA to znowu nachodza myśli - jak nie spróbuje to bede żałowac dso końca życia
wink2.gif
a wiesz Nulko mam tez identyczne mysli ;-)
bo i aniołka w serduszku :-(
 
Do góry