reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

piranha mysle ze masz przeczucie ze u Ciebie synek poniewaz dreczy Cie ten jeden dzien odstepu od owulki. a ja wrecz jestem pewna ze Ty musisz miec coreczke:tak: ja wierze ze dobre rzeczy do ludzi wracaja a Ty tak bardzo pomoglas wielu dziewczynom marzacym o cereczce ze poprostu Tobie musi to zostac wynagrodzone:tak: (jestem pewna ze tylko jeden procent planujacych sie udziela a jest mnostwo podczytujacych ale tez stosujacych Twoje zalecenia co do planowania plci). naprawde zycze Ci z calego serduszka coreczki:tak: pozatym ja osobiscie po kazdym Twoim poscie jestem naladowana pozytywnie, dajesz tyle wiary i nadziei ze czlowiekowi od razu robi sie lepiej:tak: jestem Ci bardzo wdzieczna, tego mi naprawde teraz potrzeba...
i nadal bardzo ubolewam ze nie pojawilas sie na tym forum przed moim planowaniem:-(

zdrowka dla wszystkich chorowitkow. moj synek tez przeziebiony :-(
 
reklama
tusia, dużo czytałam o takich dawkach i są jak najbardziej bezpieczne, akurat mam fioła na punkcie szkodliwości i toksyczności :-)

mama05, w Superfarmie może nie być odpowiednich dawek, w aptekach są zazwyczaj symboliczne dawki w sprzedawanych tam preparatach. Dorzuć jeszcze macę (Maca 500 mg - 100 Kaps. WZMACNIAJĄCE ORGANIZM (1980569970) - Aukcje internetowe Allegro), naprawdę czyni podobno cuda z żołnierzykami! B-Complex dla Ciebie B-100 (Castagnusa bym nie brała, witamina B6 też obniży prolaktynę i nie namiesza w cyklu jak Castagnus), dla Toma B-50, oprócz tego dla niego witamina C 1000mg (WITAMINA C 1000mg 250 tabl * WYSYŁKA GRATIS * (1984515418) - Aukcje internetowe Allegro), witamina E 400iu (WITAMINA E ALFA TOKOFERYL TOKOFEROL 400 IU/100 KAP (1978344147) - Aukcje internetowe Allegro), L-karnityna 1000mg (L-KARNITYNA 1000 120 KAPS MEGA DAWKA NA 60 DNI !! (1940383411) - Aukcje internetowe Allegro).
 
Kosmo i mama05, strasznie miłe to co napisałyście, nie macie pojęcia jak mi się niesamowicie na sercu zrobiło po takich słowach, aż nie wiem co napisać, dziękuję kochane! :-*
 
To jestem:-) juz na spokojnie;-)
dzis bylam tak zarobiona ze nie mialam czasu na spokojnie usiasc

mama no to &&&& za nastepny cykl:tak:z nami i sylkiem na pewno sie uda:-):-):-)
tusia no to witaj w kubie:confused2: wczoraj byla powtorka z rozrywki ehh
 
Mama05, jeszcze a propos witaminek, czy w tym Salfazinie jest L-arginina? Podobno ona niesamowicie podnosi płodność, ja mojemu kupowałam FertilMan na Allegro (http://allegro.pl/poprawa-nasienia-lepsze-plemniki-fertilman-i1941364494.html), zawierają m.in. właśnie L-argininę. Fortunę wydałam na te wszystkie witaminy ale było warto i autentycznie mam przeczucie, że i u Was to właśnie pomoże :-)
I jeszcze żebyś już miała komplecik linków :-):
B-50 dla Toma http://allegro.pl/b-50-kompleks-witamin-z-grupy-b-100-tabletek-i1986945436.html
B-100 dla Ciebie http://allegro.pl/b-100-mega-kompleks-witamin-b-100-kapsulek-i1990735669.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agulek to dziwne ze zmarzliscie ,powinniscie byc bardzo rozgrzani :-p


Mama hej,ooo to widze ze witaminizacja nadciaga ...ale to dobrze jak ma pomoc to jak najbardziej bym sprobowala ;-)


Piranha nasz specjalisto witaj :-)
 
Do góry