reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie!
Mama przytulam. Ale wiesz tutaj sa dobre fluidy i mysle ,ze szybciej Ci sie uda;-)
Kosmo nie smutaj sie bedzie lepiej.
Dido trzymam kciuki i specjalnie dla Ciebie moc rozowych fluidkow , ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a o ktorej masz usg?
 
reklama
aneczko dido ma o usg wiec juz pewnie za kilka minut zobaczy swoja coreczke:tak::tak::tak:

mama tez wierze w magiczna moc tego forum i wierze ze juz niedlugo bedzie cieszyla sie swoja Fasolka. za calego serca Ci tego zycze:tak:
 
O no to przegapilam posta z godzina:zawstydzona/y:;-) to zaciskam z calej sily. Normalnie mam stresa:blink:
A jesli chodzi o dobre fluidki to gdzie nasza Czarodziejka?
Beatko a Ty juz pewnie prawie gotowa na przyjscie Hani? Pochwal sie pokoikiem i duperelkami:tak::tak::tak: Pleaseeee:blink:
 
Cześć dziewczyny! Synek ostatnio strasznie późno zasypia i potem śpi prawie do 10 :-)

Ciekawe jak tam Dido, ja cały czas trzymam kciuki i czekam na pozytywne, różowe wieści.

mama05
, Sylk już jedzie :-) (oto jego statusik: "Your item, posted on 12/12/11 with reference RF441564841GB has been passed to the overseas postal service for delivery in POLAND.") i będę gorąco trzymać kciuki za Twój następny cykl! Nafaszeruj M macą, L-karnityną i witaminkami i MUSI się udać! A nie myślałaś o B-Complexie, może jak raz też Ci pomoże? Ja też starałam się w jedne z najpłodniejszych dni w cyklu i cały czas zastanawiałam się dlaczego nic z tego nie wychodzi, dopiero wspomagacze dla mnie i M odwróciły bieg wydarzeń :-) Znajoma strasznie długo się starała i pomimo iż wyniki miała dobre a wykresiki wręcz wzorowe to nie udawało się, zaszła od razu w pierwszym cyklu z CLO, nie myślałaś o tym?

Kosmo, głowa do góry, po deszczu zawsze wschodzi słońce, może los niebawem Ci te wszystkie pechy wynagrodzi wiadomością o małej dziewczynce w Twoim brzuchu :-)
 
Nullka kupiłam taki zestaw jak ty callcium i wit.C500, ale zanim przyjdzie przesyłka to wczoraj zakupiłam wit c musującą 1000mg i popijam sobie.
Dido spóźnione ale &&&&&&&&&&&&
 
agulek-79 kupiłas ten zestaw callcium i wet. C przez neta?? Jesli tak możesz podać linki bo też się musze w te specyfiki zaopatrzyć. Z góry wielkie dzięki :-)

Dido od rana trzymam kciuki choć jestem tu od niedawan i nie znam Twojej historii ale mam nadzieję, że to nadrobię:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry