reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jeśli chodzi o wagę i USG u mnie też sie pomyslili i to NIBY na dobrym sprzecie, mały na usg miał ponad 3 500kg a jak się ur ważył 3 100 ;)) Ale poród i tak był ciężki i dłuuugi...:)
 
reklama
Ponoc kazde kolejne dziecko jest wieksze i w moim przypadku sprawdzilo sie ,co do USG to bardzo czesto sa pomylki wiec nie bardzo wierze w te pomiary :cool:
 
natusia nie przejmuj sie , to wcale nie oznacza ze nie mialas przez 2 cykle owulcji. ja starajac sie o pierwsze dziecko tez bylam przekonana ze nie mam owulacji bo testy (tez zakupione na allegro) ciagle wskazywaly tylko jedna kreseczke przez caly miesiac, do tego brak sluzu. dlatego jak zobaczylam 2 kreseczki na tescie ciazowym to myslalam ze to jakis zart, ale nie, dzisiaj moj synek ma 2 latka:tak:
zycze powodzenia:tak:
 
u mnie gin sie nie pomylił ,miało byc do 3500 kg a synek urodził sie z waga 3250 wiec wycentrowane ale chodzilam do gina ktory ma naprawde swietny sprzet i co wizyte mialam robione usg 3/4G i mam 8 plytek bo z kazdej wizyty dostalam ale to byl drogi interes bo kazda wizyta kosztowala 200zl
 
Daria też proponuję zrobić test i trzymam kciuki za dwie krechy :-)

Z tego kalendarza co linka podała tusia wychodzi że moi dwaj chłopcy powinni być dziewczynkami - hehehe także .... ja w chińskie kalendarze już nie wierzę
 
reklama
czyli nie ma chyba co czekac na dane miesiace .
:-D a juz sobie cały nowy kalendarz pomalowałam na rózowo :-D
Daria &&&&&&&&&&&
co do wagi u mnie tez wielka pomyłka niby mialo byc standardzik ok.3200 a bylo 4070 ;-)
 
Do góry