reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Beatko rzeczywiscie jakis malo czytelny wynik tego intelligendera :sorry:


Jutro bedzie mnie tu wiecej,bo mezus wyjezdza na caly dzien...a tymczasem spokojnej nocki ;-)
 
reklama
Asiuniak super wiadomości, ale ja wiedziałam:-)Tak bym chciała, żeby i mi się kiedyś udało.

Kosmopolitan nie trać nadziei to na prawdę wczesny etap jeszcze i nic nie przesądzone:-)
 
Witam:)
Jestem tu nowa ale forum czytam od jakiegoś czasu. Od kilku miesięcy nie zabezpieczamy się z nażeczonym bo staramy się o dzidziusia... W tym miesiącu zaczęłam robic testy owulacyjne, dokładnie od wczoraj. Marzy mi się dziweczynka, od dawna mam wybrane imię i nie wyobrażam sobie żebym mogła mieć syna. Od miesiąca łykam kwas foliowy, od tygodnia magnez. Tabletki antykoncepcyjne łykałam ponad 6 lat, nie biorę ich od czerwca tego roku. Wczoraj na teście owulacyjnym pokazała się baaardzo jaśniutka druga kreska. Czy zacząć już starania?? Dodam, że cykle mam 28 dniowe, jeśli chodzi o owulację to prawdopodobnie jest w 14-15 dc.
Mogę się do Was przyłączyć w moich staraniach?? :):-)
 
Nullka
To nie o mnie chodziło, ale byłam nie pocieszona bo dzidzia nie chciała się pokazać poprzednio. Leżała bokiem tak, że zakrywała wszystkie narządy.
 
reklama
P1060893.jpgP1060900.jpg

To te moje zdjęcia, na drugim lepiej widać pleć. Myślicie, że lekarz się nie myli? W sumie to sprawdzał ze 3 razy bo nie dowierzałam;)
 
Do góry