reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

asiuniak wielkie wielkie gratulacje :-):-)
wiem jak szczesliwa jestes

Kosmopolitan to zdecydowanie za wczesnie na okreslenie płci, najlepiej koło 17/18 tygodnia, wiec absolutnie nie sugeruj sie tym, moja gin a ma super sprzet 3/4D nigdy nie podjelaby sie gdybania gdyz jest to zdecydowanie za wczesnie
 
reklama
asiuniak moje grtulacje wiedzialam ze ci sie uda :-)

to jest pipulka Hani w 18tc
z tego zdjecia gin nie mial watpliwosci co do plci




kosmo narazie nic sobie no glowy nie wbijaj bo na tym etapie mozna tylko z nuba okreslic plec
po jego pochyleniu, jeli masz zdjecie malenstwa jak jest bokiem to dawaj ocenimy
i tak jak monico pisze moj nie chcial mi nawet w 16tc powiedzic jaka plec bo mowil ze to stanowczo za wczesnie i latwo o pomylke
 
ASIUNIA megaaa GRATULACJE!!!!!:-D:-D:-D
KOSMO jak dla mnie za szybko..mój gin super od rozpoznawania płci i w obu mi powiedizał że synek w 15 tc ale i też zawsze dodawał że to nie jest 100% a tu ci w 13 powiedizał także duże moze być prawdopodobieństwo pomyłki...
 
Nullka, łykałam 2 tabletki dziennie, jedną rano i drugą wieczorem, codziennie rano były też płatki z mlekiem :-) Myślę, że chętne się znajdą, kilka osób pisało mi w sprawie Sylka ale Andziak była pierwsza i Sylk jest już u niej :-) Faktycznie zakup jednej buteleczki jest mało opłacalny (koszt przesyłki wyniesie tyle co cena Sylku) a 1 opakowanie starczy na bardzo długo, przy zamówieniu kilku sztuk dopłaty do przesyłki są rzędu 1 funta do każdej sztuki (też drogo moim zdaniem, 1 buteleczka waży około 40g ...można podpytać o koszt przesyłki forumowe koleżanki z UK :-)).
 
Kosmopolitan, a łykasz progesteron? Ja łykam Duphaston i dlatego nie mogę robić tego testu. Zresztą poczytałam troche na polskich i zagranicznych stronach i sprawdzalność tego testu to dosłownie 50% ...wolę zatem poczekać na USG niż przez test nastawić się na niewłaściwą płeć. Podobno w moczu nie ma hormonów określających płeć dziecka, będzie za to można kiedyś określić zapewne płeć na podstawie przyrostu hormonu HCG gdyż w przypadku dziewczynek podobno przyrasta on o 20% szybciej.
 
Ostatnia edycja:
AsiuniaK normalnie az mi sie lezka zakrecila:-) Pamietam swoja radosc jak sie dowiedzialam. GRATULUJE!!!!
Kosmo a Ty na razie traktuj to tak jakbys nic sie nie dowiedziala bo tez uwazam ,ze to za wczesnie na okreslenie plci.Niektorzy lekarze na tym etapie probuja z nuba okreslic ale nie z krocza.Z tego co pamietam to u Beatki jeden z synkow mial nuba jak dziewczynka wiec to tez trudne do okreslenia. No a test inteligender tez u niej wyszedl taki ,ze chyba nawet pisala do producenta ale co jej tam odpisali to juz nie pamietam.
Kurcze kto jeszcze mial dzis usg? Juz nie pamietam:zawstydzona/y:
Uciekam spac a jutro ide na ogladanie corci papa
 
kosmo tak jak Aneczka pisze u mnie strszy syn mial nuba jak dziewczynka ale i tu pomylki sie zdarzaja nic nie ma na 100% ale zawsze warto sprobowac
co do testu tego intelligender to mi wyszedl brazowy kolor i zielony na dnie czyli zaden ktory mial byc
dostalam maila od producenta ze wynik jest ciezki do odczytania i jak dla nich to chlopak
a dziewczyny na watku bardziej stawialy na dziewczynke bo przeciez brazowy jest blizszy pomaranczowemu a nie zielonemu
jak dla mnie to warto kupic jak sie ma kase bo w sumie to tez fajna zabawa
a dziewczynom na watku sie sprawdzil

o to moj wynik, sama ocen
 
reklama
Do góry