reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

aneczko wtakim razie juz przestaje mowic o synku, tylko o coreczce;-) a powiedz jak bylo u Ciebie? od poczatku wierzylas ze sie udalo czy tez mialas wątpliwosci?

agulek skoro bylas juz na monitoringu to juz cos:tak: juz mniej wiecej wiesz co i jak. ja zalowalam ze wczesniej nie chodzilam na monitoring bo tak naprawde nie wiedzialam jak sie maja testy to owulacji.
zreszta teraz jak poczytam te wszystkie info o planowaniu ktore zarzucila nam piranha to wiem ze mozna bardziej bylo do tego planowania sie przylozyc. no ale co ma byc to bedzie:tak: a bedzie coreczka, prawda aneczko?;-)

daria u mnie mdlosci zaczely sie w 6tc,a skonczyly w 8.w ciazy z synkiem mialam mdlosci od 2miesiaca do 5.
ja sikalam zawsze czesto wiec w ciazy wcale chyba nie wiecej.
 
reklama
Daria u mnie zaczelo sie przed pozytywnym testem wiec trzymam kciuki:tak:
Kosmo ja to jestem taki niedowiarek ,ze do tej pory zostawiam sobie jakas mala furtke w glowie na chlopczyka:-D
Ja ciagle ogladam te zdjecia usg w necie i porownuje z moimi. Widac ,ze to babka ale mi czasem az ciezko uwierzyc ,ze mi sie udalo. Tak bym chciala juz ja zobaczyc
 
Kosmo musi być dziewczynka, w końcu tyle dziewczynkowych fluidków na tym forum, zresztą też licze, że jak mi się już uda to mi prześlesz te różowe fluidki. Czekam na tego 7 i trzymam kciukaski :-)
 
Andziak, B-100 bez problemu kupisz w Polsce, kupowałam na Allegro.

Daria, mi mdłości pojawiły się koło 6 tygodnia (podobnie było z częstszym bieganiem z pełnym pęcherzem, do teraz co chwilę biegam i liczę, że to się niebawem skończy jak macica zacznie podnosić się do góry do jamy brzusznej, czytałam że dzieje się to koło 4 miesiąca, na początku jest nisko i zmniejsza pojemność pęcherza), mdłości (na szczęście bez wymiotów) mam do teraz i trzymam kciuki by do świąt przeszły bym mogła z apetytem zasiąść przy wigilijnym stole :-) Znam jednak dziewczyny, u których mdłości pojawiły się jeszcze przed pozytywnym testem więc trzymam kciuki! :-)

kosmopolitan, ja też nie wierzę, że się udało z zaplanowaniem dziewczynki, Ty przynajmniej zachowałaś ładny odstęp od owulki więc duże szanse! Troszkę żałuję, że wystraszyłam się moich wyników hormonów i nie przyłożyłam się bardziej do tego całego planowania. Mam przeczucie, że w moim brzuchu mieszka malutki chłopczyk i chyba wolę się tak nastawić :-), wiem, że pokocham tą istotkę tak samo mocno jak mojego synka (cokolwiek tam kryje między nóżkami :-D) a nie chcę poczuć czegoś takiego jak rozczarowanie.
 
Dziewczyny ja tam wierze,ze mi sie udalo.
Ale licze sie tez z tym,ze moze by trzeci chlopak.
Zostalo nam pozytywne myslenie.:tak:
Daria,mi mdlosci zaczely sie kolo 6 tyg.
Ale pamietam,ze siku mi sie chcialo co troche i to duzo wczesniej.
Myslalam nawet,ze znowo przemarzlam...
Do poki nie zrobilam testu ciazowego....:-D
Trzymam mocno kciuku za fasolke &&&&&&&&&&&&&&&&
 
oj dziewczyny, jak tak czytam o tych waszych mdłościach, bieganiu do kibelka, rosnących brzuszkach to tak wam zazdroszczę, że masakrrra!!! oczywiście pozytywnie! ja też bym już chciała mieć małą fasoleczkę w brzuszku!!!
jutro mam monitoring cyklu, ale wiem, że cudu nie będzie, spodziewam się owulacji dopiero za 8-9 dni... kurcze jak ten czas się dłuży...te moje koszmarne 41-dniowe cykle doprowadzają mnie do szału...
no nic...może w tym cyklu się uda...
wiem, że 4 dni przed owu w moim przypadku to za dużo, muszę spróbować 3 dni przed...
łykam magnez, wapń, lacibios feminę i kwas foliowy, pilnuję diety...nie piję, nie palę, tarczyca w normie...co jeszcze mogę zrobić, by mieć fasolkę???
 
tasha, i Ty niedługo dołączysz do grona brzuchatek, zobaczysz! :-) A jak długo się starasz? Ja żeby mieć pełen obraz czy mój organizm dobrze funkcjonuje pod względem hormonalnym sprawdziłam sobie LH, FSH i estradiol w 3 dniu cyklu (ten ostatni warto też zrobić dzień przed owulką ale ja nie sprawdzałam) oraz progesteron i prolaktynę z obciążeniem w 7 dniu po owulce. A sprawdzasz może temperaturę? Mi się wydawało, że codzienne używanie termometru rano to nie dla mnie :-) ale okazało się, że dałam rade i nawet bardzo mnie to wciągnęło, byłam w szoku ile można wywnioskować ze zwykłej temperatury. Ja dodatkowo faszerowałam siebie i męża witaminkami dla starających się (FertilCare i FertilMan), L-karnityną i koenzymem Q-10.
 
Jestem na chwileczke bo za chwile musze wyjsc po chlopakow...

A wiec bylam na zakupach zaopatrzylam sie w witaminki,teraz sie tylko bede witaminizowac :-p


Daria ja mialam mdlosci od 8-9 tyg i trwaly ok miesiaca

Dido u Ciebie napewno dziewuszka nie moze byc inaczej ;-)

Piranha moim zdaniem dobrze do tego podchodzisz,ja podobnie bym myslala a jakby okazalo sie ze w brzuszku mieszka coreczka to bylabym mile zaskoczona :-)
 
reklama
Moje kochane a mozecie napisac cos o tej diecie dziewczynkowej?
czego unikać a co jeść?
ale bardziej o produkty mi chodzi?
Ja sama juz nie moge się doczekac tego 7gr.czekam z niecierpliwoscia i oczywiscie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
tego 7 bedzie więcej niespodzianek niz 6gr.
:-D
 
Do góry