reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anufifi -sarbeczku nasz wracaj do nas ,duszyczko kochana.:tak:buziole.napisz co tam u ciebie?

Kosmopolitan-takie gadanie to wiesz ,moja tesciowa tez niby nigdy sie nie pomyliła
a sny jej to całkiem masakra no nie powiem ma nosa czasem ale nieomylna nie jest
u mnie sie jednak pomyliła bo zawsze mówiła,ze będzie chłopak i dwie babki.to chyba takie zgaduj /zgadula.;-)
ale wiem wiem kochana co czujesz i jak takie słowo potrafi ukuc w serduszko,ja tez przez to przechodziłam i to cała ciążę bo wiedziałam bardzo wczesnie płęć i to nie spełnione marzenie jednak dawało o sobie znac choc od początku sama czułam ze to ON.
teraz tez często pytaja kiedy córa?albo oj wam sie nie udało?:dry:
o fak to jak rozdrapywanie rany ostrym pazurem i przyznam szczerze w takiej sytuacji wymiekam całkowicie.:-(
MIŁEGO DNIA.
 
reklama
Anufifi kupe lat :) fajnie Cię czytać :) czasami brakuje mi tej naszej starej "drużyny"...
co tam u Ciebie? będziesz dalej się starała?
Pozdrawiam serdecznie :)
 
czarodziejko i pozostale dziewczyny ze "starej ekipy" ktorym jednak nie udalo sie zaplnowac plci- czy Wy wszystkie mialyscie odpowiedni odstep odowulki , czy stosowalyscie diete, zakwaszalycie drogi rodne itd? co Wam wychodzilo z kalendarza chinskiego?


wyobrazcie sobie ze moje dziecko nadal spi:szok: odsypia pobudke ktora urzadzil o 5 godzinie:angry:
 
Hej...

Anfifi już straciłam nadzieję ze dasz znak życia o sobie... bardzo się cieszę że sie odezwałaś... pozmieniało sie bardzo dużo..zobacz.. zostałam po raz kolejny mamusią.. Oli już ma 5 misięcy;-)
Wróć.. opowiedz co u ciebie..

Kosmopolitan... ja planowałam mieć 2 córeczkę i cudowałam z tymi owulkami..jednak później się okazało ze nie bedzie u mnie to tak prosto.. a chęć posiadania 2 dziecka była tak silna że poszliśmy na zywioł.. oczywiscie Oliwer spłodzony w samą owulkę więc ci potwierdzę że synusia z 14 dc mam:tak: a co do zakwaszania to pierwszy raz o tym słyszę:szok: ale jeśli jest takie " coś" to zawsze warto spróbować.. a nóż sie uda;-) pozdrawiam:-)
 
kosmopolitan z ta obraczka jest dokladnie jak piszesz
nad brzuchem liczy sie pierwszy ruch
a nad reka kazdy nastepny to nastepne dziecko
mi nad bezuchem zawsze kerecilo sie w kolki i kreci
a nad reka dwa razy w bok i pozniej kolko wiec tez sie zgadza
a co do starej ekipy to z tego co pamietam to one mniej cudowaly niz my
nie mialy az takiego parcia
i nie zawsze byl zachowany ten odstep

ja stawiam za 8 okienko :-) juz coraz ladniej to wyglada:-)
 
Anufifi Kochanie co sie stalo ze sie tu odezwalas...ale sie ciesze ze jestes:))))))
Kosmo - ja myslalam ze zrobilam wszystko wg mnie odstep byl 3,5 dnia choc moze byc ze owu byla wczesniej , sugeruje sie obserwacjami i testami owu. co do reszty nie wypowiem sie..
BeatKo faktycznie juz 8 okienko!!~!!!!!!!Gratulacje!
 
Beatko ale fajnie z tym 8 okienkiem:tak: Szybko to leci , szybko. Ja chyba poczuje ,ze to juz coraz blizej jak Ty urodzisz;-)
 
reklama
Do góry