reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Beatko matko Ty dopiero zaszlas w ciaze a juz masz 32 tyg! jestem w szoku! ale to zlecialo, na kiedy masz termin? cos czuje, ze wszystkim nam te ciaze przeleca expresowo! co do biegunki to nie poradze, ale nie mysl, ze to porod bo na ogol w dzien porodu sie biega co chwile (ja tak mialam, w trakcie skurczy nawet) a nie kilka dni przed. Takze moze taka twoja 'uroda' w tej ciazy i tylko sie cieszyc bo nie przytyjesz za duzo;)
Asiunia85 mam podobnie jak Ty, polecam sok z suszonych sliwek, albo i nie z suszonych, codziennie na czczo sobie pic i zadne syropy niepotrzebne:) w sklepie go kupisz.

Co do mdlosci to mi sie zaczely po 12 tyg, ale mam nie codziennie a jak juz mam to pol dnia, nawet samochodem nie moge jechac, raz po 4 rano wstawalam...bleh. A od kilku dni takie spanie mnie bierze popoludniu, ze przykladam glowe i mnie nie ma. W tamtej ciazy po 12 tyg bylam pewna zycia a teraz kaput. A dzis to mi glowa peka, tak buzuje az, pulsuje, juz 2 panadole max wypilam i chwila przerwy i od nowa:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ollena
Dzięki za poradę, spróbuję jak dostanę ten sok, bo u nas nie widziałam takiego, no ale może dlatego, że go nigdy nie szukałam;)
Powiem szczerze, że ten syrop co mi gin przepisał był dość taki, przynajmniej codziennie mogłam iść do toal ale za to jakie miałam bóle brzucha nie do zniesienia, to było dopiero:szok:
Jeszcze raz dzięki
 
Asiunia takie bole brzucha jak pewnie po herbatce Figura na odchudzanie hehehe, raz jej sie dawno temu napilam i myslalam, ze mnie wykreci. Ja dziekuje;)
Beatko ale jaja, styczen juz tuz tuz a dopiero co obwieszczalas ciaze:) nie no leci, leci!
 
Nam początkowym też zleci, hehe:-D
I niedługo będzie ponad 30tc. Beatka już tylko będzie wspominać, jak to było a my jeszcze trochę.
A na kiedy Wy macie terminy? Ja na 21 kwietnia;-);-) :happy:
 
Nullka ja w pierwszej ciazy tak mialam i to po duphastonie najprawdopodobniej. Polecam imbir(dodawac do herbaty) i jedzenie w malutkich ilosciach. Z drugiej strony to pewnie dobry znak;-) O ktorej jutro idziesz na USG?
Beatka ja tam bym sie nie stresowala ( u mnie tez niestety odwrotnie jak u Asiuni). Moze wiecej bananow i czekolady powcinaj? Zrob sobie taka diete troche zatwardzajaca.
Czarodziejko widac dopadla Cie deprecha jesienna bidulko. Oj znam to znam. Mi sie juz drugi rok udalo bez niej bo jesienia zeszlego roku wzielismy pieska i bylo duze zamieszanie.Teraz jestem w ciazy i czas oczekiwania na Niunie mnie optymistyczniej nastraja do zycia;-) W innych latach zwykle mialam meeega dola jak tylko sie szaro na dworze robilo.
 
reklama
Też pomyślałam że może to po tym duphastonie - a czy jak brałas dupka to też czułas sie taka napompowana ??? Ja nie moge na siebie patrzec taki mam brzuszysko - poprostu przytyłam i tak mysle że to po tym duphastonie bo przeciez nie od ciązy , troche za wczesnie ;-)
Nie jest to przyjemne bo nie mam sie w co ubrać żeby dobrze wyglądać bo mi sie brzuch wylewa.

Wizyte u gina mam o godz.19 (wczesniej na 11 jadę na relaks do kosmetyczki :-) - nie moge sie doczekac i szybciej mi czas zleci do badania )

Ja termin wstępny mam na 2 lipca i chyba narazie jestem ostatnia w tym pięknym łańcuszku :-)
 
Do góry