reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tusia do tego sa wlasnie potrzebne dokladne obserwacje. Jesli chocby testy masz juz obcykane to robiac je zauwazysz ,ze pojawila sie bladziutka druga kreseczka i wtedy odpuszczasz bo znaczy ,ze owu sie zbliza. Widac po nich nawet jesli owu mialaby sie przesunac. Z obserwacji organizmu tez zauwazysz ,ze sluz np. pojawil sie wczesniej i tez wtedy odpuszczasz.
 
reklama
Ollena narzady dopiero koncza sie formowac w 14tc wiec to co widzialas to napewno nub
tylko tu jest wazne w jakiej on pozycji byl
czy takiej prawie pionowej czy lezal na plasko
a techniczka nie mogla ci powiedziec inaczej bo wlasnie z tego sie ocenia plec
i nie tylko chlopca bo dziewczynke tez
jesli masz jakies zdjecie to wstaw ocenimy a jak dalej chcesz niespodzianke
to masz 50/50 wg mnie to nie jest jeszcze przesadzone

ja na ostatnim usg w 30tc strasznie sie wystraszylam
bo wydawalo mi sie ze widze siusiaka
az babka zajrzala tam i okazalo sie ze to pepowina
strasznie bylam zdziwiona ze tak moze sie zawinac ze wyglada na siusiaka
ale zaraz sie potwierdzila ze nadal jest Hania
i powiem wam ze nie zmartwilam sie ze bylby chlopak
tylko przed oczami stanely mi te wszystkie ubranka co kupilam
wyposarzenie pokoiku, wozek wszytsko dziewczynkowe
co ja bym z tym zrobila
tak malo czasu zostalo a ja bym musiala wszystko kupowac od nowa
 
Ostatnia edycja:
Ollena, owu zawsze moze sie przesunąc, ale tak czy inaczej owu ZAWSZE sygnalizują pewne wczesniejsze objawy
tzn sluz, szyjka, chyba jednak niedokladnie badalas organizm, bo nawet wczesniejszą owu mozna przewidziec, przy baaardzo dobrej znajomosci swojego organizmu. Żeby metoda na dziewczynkę dała nam ta 80-90 % skutecznosc (zadna metoda nie jest 100%) potrzeba czasu i to nie jeden , dwa miesiace, ale tak jak np Beatka 1 rok, wtedy można mówić że zrobilismy wszystko

A planując drugie dziecko, trzecie - wszystkie wiemy, ze trzeba nastawiać się na dziecko, a nie na określoną płeć, moze być tak, że nasz M ma same męskie plemniki, albo sa one b.silne, wtedy tylko badania nasienia dają pewność.

Ja walczyłam ze soba 3 lata zanim zdecydowalam sie na 3 dzidziusia i owu tez mi się przesunęła, ale udało mi się zachowac odstęp

Ale tak jak dziewczyny pisza dopóki nie urodziłaś nie masz pewności co nosisz pod serduszkiem
 
Zgadzam się z Beatką, że to był nub którego ma zarówno dziewczynka jak i chłopiec, a nie siusiak :tak: Ollenka dawaj fotkę jak masz:-)
Ja także starałam się 3 lata także po roku doskonale wiedziałam kiedy zbliża się owulka po obserwacji śluzu bo tempki nigdy nie mierzyłam, a miesiączki zawsze miałam nieregularne od 28-34 dni
 
Ostatnia edycja:
1Uz.jpg
Czesc CiotKi ale u nas zzzzimno!
28_3_3.gif
wstalam rano a wszedzie bialo taki przymrozek scisnal!
Co do plci...przepraszam ze to pisze ale nie zazdoszcze tego oczeKiwania na to by sie dowiedziec co za dzidzius bedzie...tym bardziej jak ma sie juz jedno lub dwoje tej samej plci! To chyba nie jest latwy temat bo kazdy ma marzenia...no i przyKro jak sie nie udaje ich spelnic. Ja min z tego powodu boje sie jakichkolwiek prob. Chociaz oczywiscie mozna tez wygrac swoje marzenia. Kto nie ryzykuje - nie ma:))))
 
Czarodziejko masz rację to oczekiwanie było straaaaszne codziennie wertowałam internet w poszukiwaniu różnych testów, objawów po stare babcine zabobony hehehe:-D
 
Ja zrobiłam wczoraj test z sody. Tzn nie wiem czy dobrze go zrobiłam bo wsypałam łyżeczke sody do pojemnika do tego dolałam mocz i.... u mnie zero reakcji. Tylko czy to musi byc mocz poranny , bo ja zrobiłam wieczorem :/ Kto wie jak powinien wyglądać prawidłowo zrobiony test i kiedy chłopak kiedy dziewczyna??
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Ja starałam sie dwa lata. Teraz oduściłam muszę poukładać sprawy w domu. No i bede z wami bo nie rezygnuje całkowicie. Wróce do staranek. A co do czekania na potwierdzenie płci wiem jakíe to nerwy.
 
Nulka poranny mocz poza ty dobrze ja też tak robiłam łyżeczka sody i zalać to siusiami:-) Jak zero reakcji to dziewczynka jak się zapieni to chłopiec
 
reklama
Kosmopolitan, Nullka no właśnie ja też zrobię sobie ten test z sody, dobrze, że przypomniałyście mi o tym. Zrobię teraz, bo już mnie ciekawość zżera ale rano powtórzę i ciekawe co wyjdzie. Dajcie znać co Wam wyszło.
Ja też napiszę. A wkrótce się okaże, czy testy się sprawdziły. Bo ten z kapusty wyszedł mi niby na dziewczynkę bo kolor ciemny fiolet.
 
Do góry