reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kosmopolitan a powiedz mi do ilu dni brałaś te globulki ? i wieczorem tak ?? bo jak mi kiedys gin przepisala te globulki to mowila ze wtedy nie wolno współżyć jak się je przyjmuje;/
 
reklama
daria ja bralam te globulki w pierwszym cyklu 3 dni i w drugim 2 dni po okresie (oczywiscie na noc). ja to tak wykalkulowalam bo okres konczy mi sie ok 6dc, wiec kolene 2 dni globulki , nastepne 3 dni staranka. w tym cyklu w ktorym zaszlam w ciaze staranka byly 8,10,11dc. nie wiem czy dobrze je przyjmowalam ale czytalam zeby za duzo ich nie aplikowac i zeby tylko 2-3 po okresie. zobaczymy czy w ogole cos z tego wyszlo;-)
 
Dziewczyny jesli chodzi o globulki to ja tez bralam tylko 2-3 dni po @ na noc.Mam nadzieje ,ze wam tez pomoga zadziewczynkowac;-)
Ollena przepraszam jesli Cie uraze ale zupelnie nie rozumiem Twojego podejscia. Najpierw chcialas planowac ale potem okazalo sie ,ze wlasciwie nie masz na to czasu bo musisz zajsc w ciaze w konkretnym cyklu bo potem bedzie za pozno. W koncu nie robilas ani obserwacji ani testow , tylko poszlas na zywiol. Mowilas wtedy ,ze tak na prawde to malo wazne bo wazne jest dziecko itd. Teraz sie dolujesz ,ze widzialas siusiaka na usg i choc chcialas nie znac plci to doszukujesz sie i dopytujesz co widac na ekranie.Nie kumam ale rozumiem ,ze kazdy ma inne podejscie do tematu i to szanuje. To tyle ode mnie
 
Aneczko alez ja robilam obserwacje:) wszystko bylo zaplanowane, wstrzymujemy sie 3 dni od owu bla bla. Tyle, ze owu sie przesunela i zamiast w 14 dniu wypadla w 9. Wiec dupa zbita.
A co do reszty to ja sie nie doszukuje nic na monitorze, rzucilo sie w oczy i tyle:/
 
Witajcie dziewczyny!:-D


nullka to mój meil: ..... jeśli możesz podaj mi gadu, bo nie bardzo rozumiem jak to jest z tą tempką;//
Ja się rozłożyłam i chora w łóżku od wczoraj leżę... mały w przedszkolu żeby się nie zaraził.

Super, że jesteście dziewczyny tyluuu rzeczy można się tu u Was dowidzieć:-)

Ollena-ja również coś w podobnym tyg dowiedziałam się, ze to będzie synuś...wiec wg mnie wszystko jest możliwe...no ale oby okazało się, że to jednak córeczka.
Tego się właśnie boję, że pomimo planowania, obserwacji, itd owulka się przesunie w najmniej spodziewanym momencie i d...;//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
beciu dziekuje, poszukalam sobie wczoraj, ale dziekuje bardzo:* No i tu bardzo wyraznie widac, ze w 14tyg dziewczynka juz nie ma nic...chlopczyk za to nadal ma siusiaka ;))
 
reklama
Tego się właśnie boję, że pomimo planowania, obserwacji, itd owulka się przesunie w najmniej spodziewanym momencie i d...;//
dobrze piszesz ja też mam dwóch chłopaków i mysle /dumam :-(
Olena ja w 13 tyg/dowiedziałam sie ,ze syn i tak pozostało.ale rózne rzeczy sie zdarzają :tak:na
listopadówkach dziewczyna do konca miala Ewę a z brzuszka wyjeli Roberta :-D
 
Do góry