reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
O rany Anastazja widzisz jednak byla wam pisana laleczka:-) Gratuluje!!! Pamietam to uczucie kiedy ja sie dowiedzialam. Ach.. caly dzien mialam czerwone wypieki na twarzy.
Czarodziejko moj Antek tez jest alergikiem i jest na wziewach juz od 2 lat:sorry: Nie wiem jeszcze na co ta alergia bo testy jeszcze nic nie wykazuja ale doktor mowi ,ze moze byc to tez alergia pokarmowa.
Co do migdalka to Witus mial w zeszlym roku usuwany i podcinane boczne. Przez jakis tydzien chrapal ale potem przeszlo i raz ,ze nie choruje to jeszcze spi z zamknieta buzia.
Tusia ja uzywalam testow z rossmana , u mnie dobrze zgadzaly sie z innymi objawami owulacji.
 
Agatko na mleko (czyli skaza)czekolada -kakao,kurz i rzeczy typu wełna.
Anastazja GRATULACJE ach marzenia się spełniają :tak: ach mam nadzieję ,ze kiedys i mi sie spełni jak
w ogóle w to uwierzę.:sorry:
Becia dwa tyg,to mało czasu daj mu czas powinno wszystko sie unormować:tak:
Aneczo a te testy to jak sa cenowo??
 
Anastazja gratuluje i mowilam ze trzeba miec do konca nadzieje
widocznie te plemniczki z przed O wytrzymaly i przebily te meskie z dnia O
i sliczne imie wybraliscie

co do mojego samopoczucia to ja dalej mam te mdlosci
i czasami zgaga sie odzywa ale z tego sie ciesze bo moze Hania bedzie miec wloski :tak:

a teraz zdjecie z dzis

 
Anastazja-gratulacje:-)
Beatka- sliczny brzusio.
Hania ma wygodny apartament.

Moje chlopaki tez sa alergikami.
Maja uczulenie na kurz i roztocza.
(nie mam w domu firanek,dywanow,chlopaki maja specjalna posciel itd.)
Ja tez chcialabym juz wiedziec kto tam u mnie mieszka;-)
 
witam wszyskich:-)
Gratuluje zaplanowanych dziewczynek:) oby więcej powodzeń :-)
Beato sliczny zgrabny brzuszek:tak:
wiec zrobilam dzis test bo wczoraj mialam termin miesiaczki ale nie dostalam...
narazie test negatywny to nastawiam sie na najgorsze...
nie mam narazie takich oznakow jak zawsze na miesiaczke tylko takie inne ale nie wiem co to bedzie :-p
 
reklama
ja dziękuję Bogu,ze ta alergia u nas mineła.:tak:
Beatka ale super piłeczka ,ja tez miałam kaka piłeczkę :-):tak:
Daria a moge spytac czemu planujesz córkę ?bo zazwyczaj chce sie odmienna płec niz sie ma?
 
Do góry