reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Test zrobie jutro rano jak @ nie bedzie. Ale tak sobie mysle ze to bez sensu.bo jak stosunek byl 6 dc. to owul najpozníej 10,11 zeby przezyly . wiec w 28 dc juz musialy by byc dwie kreski. potem tez był sex ale z zabezpieczeniem. raczej po owul. ale pewne nie wiem kiedy była i czy była
 
Aneczko!!!
ja widzialam u Ciebie trzy kreseczki wiec spoko jest Nina
kurcze tez zastanawiam sie co u mknie
fakt dobrze ze bylysmy na tych USG bo faktycznie nie wiem jak teraz moga wygladac narzady u dziewczynek
moja mała coraz bardziej szaleje w brzuszku - Cudnie
 
AndziaK test moze wyjsc dopiero za kilka dni czasem. No pewnie ,ze nie ma sie co nakrecac ale mysle ,ze szansa jest bo Twoje cykle krotkie to i owu szybciej.
Monico dzieki:-) ja tez nie wierze ,ze moze jeszcze byc z tego chlopczyk. Witek by sie ucieszyl ale chyba musi nastawic sie na siostre jednak.

Hehe a ja sie dalej smieje z tego usg wczorajszego. Smieszne to bylo jak mi powiedzial ,ze" chyba chlopak bedzie ale nie wiem". Widac bylo jak go to meczy bo zagladal tam kilka razy i za kazdym razem coraz bardziej w strone dziewuszki sie sklanial. No a potem tak po badaniu dumal i wydumal ,ze chyba jednak to dziewczyna bedzie.Mowil ,ze czesto wargi sromowe sa takie spuchniete i lechtaczka ale to jednak co innego niz jajeczka i siusiak.
Ja zreszta pamietam dokladnie zdjecia moich chlopcow z tego okresu i niczym ta pipcia nie przypominala meskich narzadow. Zaluje ,ze nie wydrukowal mi tego zdjecia bo to bylo lekko wystajace ale dalej babskie 3kropki duze na koncu.
Aaa Beatko zapomnialabym mala wazy 375g a Twoja ile miala?
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejko-zdjęcia bossskie!!!! Naprawdę śliczna z Ciebie dziewczyna :tak:

Heh..Aneczko,Monico,aż mi się przypomniało jak sama miałam wątpliwości czy lekarz dobrze widział ;-) Nawet pod koniec jak zliczyłam ile razy potwierdzono mi Laurę (7x przez różnych lekarzy) nachodziły mnie myśli czy aby nie będę tym "ewenementem" u którego całą ciążę miała być córeczka a urodził się synuś :-D tyle że głupia naczytałam się za dużo w necie i za często "analizowałam" :-p
Powiem Wam coś jeszcze...w końcu uwierzyłam...po porodzie :-D

Aneczko,moja Laura w 21tc ważyła tyle samo!!!

Zdjęcia brzusia Beatki niestety nie zdążyłam zobaczyć ale na pewno piękny Haneczkowy domek rośnie :tak:

Nie piszę ostatnio bo mam w domu szpital...Dawid zdrowieje ale teraz Oli ma zapalenie oskrzeli :-( do tego mała aktywna prawie cały dzień...śpi max 3-4godz łącznie ze spacerkami :baffled:

Kosmopolitan-GRATULUJĘ!!!

Pozdrawiam cieplutko i uciekam do mojej marudy ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc CiotKi
Oj u nas ani sladu slonKa...za to deszcz i szaro..Coz, widocznie i akie oblicza musi poKazac nam jesien.
U nas na szczescie dzieci zdrowe...ale pamietam ze w zeszlym roku nasz wrzesniowy start nie byl najlepszy.

JagienKo- dziekuje za Komplement...ale zadna ze mnie pieknosc:)))
z Serca zdrowka Wam zycze!!!!!

Monico, AneczKo- mysle ze dopuki nie urodzicie i nie zobaczycie swoich coreczeK na wlasne oczy,,nie uwierzycie ze one siedza sobie u Was w brzuszku:)))Zreszta zaloze sie ze ja pewnie podobnie jak Wy mialabym watpliwosci i obawy..

Kinga a Ty kochana jak "stoisz" z cyklem???
 
Do góry