reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ZabKo- mi przy drugim synKu test wYszedl pozytywny jeszcze przed terminem miesiaczki!! mysle ze nie ma w tym temacie reguly. tez slysalam, ze przy dziewczynkach zwiekszona ilosc hormonow..i znowu u mnie przy jednym synku mialam duze stezenie, wymiotowalam a przy drugim odwrotnie...u mnie zadna z tych rzeczy sie nie sprawdzila:))))
 
reklama
tak co do testu to u mnie tez się nie sprawdziło
pozytywny w 24dc. przy 28dniowych.i synek.
wymiotowałam w obu ciążach okropnie.

a co do zachcianek bzdura w obu ciążąch zajadałam się warzywa /owoce
słodycze były na nie a wędlina to wielkie NIE.
a sledzie czy ogórki :-p i sa chłopaki jak malowane.

MIŁEGO DNIA.
 
Ja dzis bylam na usg polowkowym. Z dzidzia wszystko dobrze ,z szyjka tez :tak: Co plci to mialam niezly ubaw. Najpierw powiedzial ,ze chyba chlop :szok: a potem ogladal i ogladal i mowi ,ze nie jest pewien. Potem mowi ,ze nie wie a na koniec ,ze chyba jednak dziewczyna bo nie ma siusiaka i jajek a to co odstaje to powiekszone wargi sromowe. Jak juz wychodzilam z gabinetu to powiedzial ,ze jak tak pomysli i przeanalizuje to co widzial to jednak dziewczyna hahaha Dobrze ,ze bylam wtedy na tamtym bo nic nie bylo jeszcze spuchniete i dobrze bylo widac jak to Witus mowi siupinke ;-)
Ech do porodu bede dumac czy na pewno ale jak mi powiedzial, ze chyba chlop to mu zwyczajnie nie uwierzylam bo nie widzialam nic chlopiecego tam:no: Teraz nie wyglada to jak wyrazne kreski ale takie 3 kropki wiec na tym etapie mniej to widac niz wtedy:baffled: No ja jednak jestem teraz przekonana ,ze to Ninka
 
AneczKo to ci stresa Gin napedzil....swoja droga dziwne ze teraz gorzej bylo widac...Nie martw sie to napewno NinKa!!!!!!!
jaK moze byc chlopiec bez siuska!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Najwaznijesze ze z dzidzia wszystKo oK!!!!!
 
Wiesz gorzej bylo widac bo te wargi sromowe byly spuchniete. Tak moze byc az do konca ciazy wiec pewnie zostanie maly znak zapytania;-) Ja jednak widzialam jak wygladaja siusiaki na zdjeciach i moja Nina siusiaka nie ma na pewno.
No ale ,zeby tak slodko nie bylo to martwie sie troche tym ,ze glowka malej wychodzi kilka dni mlodsza i jak porownuje wymiary z poprzedniego usg to wychodzi na to ,ze raczej nie urosla:sorry2: Nie wiem co o tym myslec bo lekarz nic nie mowil na ten temat ale ja jak to ja musze sie podenerwowac troche:baffled:
 
kosmopolitan bardzo serdecznie gratuluję dwóch kreseczek i trzymam kciuki żeby wszystko było ok , no i.... oczywiście za dziewczynkę :-)
Fajnie że masz to juz za sobą a ja stoję przy dylemacie w którym dniu cyklu zakończyć. Dziś mam 12dc rano było przytulanko jutro wieczorem napewno też będzie i się zastanawiam czy zakończyć na 13dc jak w poprzednim czy może jeszcze 14dc rano?
Spojrzałam na notatki o długości cykli od początku 2011r i kurde widzę pewną regularność która wygląda tak : 32 dni, 31 dni, 29 dni, 28 dni, 31 dni, 29 dni, 30 dni, 32 dni, 31 dni ..... i tak patrzę że teraz może wypaść (ale nie musi oczywiście) 29 dni czyli owu może byc w 17dc a nie w 19dc jak poprzednio. I bądz tu człowieku mądry i wiedz kiedy skończyć. Jutro po południu idę na monitoring i zobaczymy co pokaże ale same widzicie że lekarz nie potrafi powiedzieć czy owu bedzie za 5 minut czy za 2 dni :-(
I wiecie co jeszcze porównuje sobie testy owu z poprzednim 31dniowym cyklem i dzis z 12dc kreska testowa jest ciemniejsza niż ta z 12dc w poprzednim miesiącu, więc może jednak ta owulacja bedzie wcześniej??
Myśle sobie żeby zakończyć jednak 14dc tylko nie wiem czy rano czy wieczorem? Same dylematy kurde....

Aneczka niesłuchaj lekarza u Ciebie napewno bedzie Ninka :-) Ja znając mnie próbowałabym pójść do innego lekarza na USG jakby mi tak nagadał (ja prowadziłam ciąze u lekarza który jak nie jest pewien na 100% to nie mówi płci więc jak dla mnie to jest plus)
Tak jak pisałam wczesniej u mnie ewidentnie wykrył chłopaka około 15tc a potem tylko potwierdzał przy każdym USG, a wykryć dziewczynkę jest trudniej więc jak ten Twój tak gdyba i nie jest pewien to napewno będzie dziewczyna :-)

czarodziejka super zdjęcia i widać super wakacje :-)

Aaaaaa i odnośnie tego testu ciążowego że na chłopaka później wychodzi pozytywny a na dziewczynkę wczesniej - u mnie też sie nie sprawdziło bo mi wyszedł pozytywny w 24dc :-) a chłopak jest :-)
Tak samo w te smaki nie wierze
 
aneczko napewno wszystko wporzadku i napewno Ninka:tak: takze nieczym sie neiprzejmuj:-)

nullka skad ja to znam - ta niepewnosci kiedy skonczyc staranka. przeczytalas napewno moi post jakie jakie ja mialam dylematy:-D i tak jak dziewczyny wielkokrtonie powtarzaly- CIERPLIWOSC, CIERPLIWOSC I JESZCZE RAZ CIERPLIWOSC:tak:
nie sugeruj sie intensywnoscia kreseczek na paskach owulacyjnych bo mnie to wlasnie one zmylily. zawsze jakos tak bylo ze kazdego dnia coraz bardziej robily sie intensywne, az w koncu pojawialy sie 2 tluste krechy, przez 2 dni.
i w tym cyklu chcialam powtorzyc starnka w 12dc bo ta druga kreseczka byla ledwo widoczna (ta sama intensywnosc co 10dc). a potem raptem w 13dc bardzo intensywna:szok: ja teraz gdybym kupywala testy to tylko z apteki bo tez allegro moim zdaniem falszuja wyniki.
nullka a Ty juz chodzialas na monitoring? bo tak jak dziewczyny pisalay to ma sens gdy siechodzilo wczesniej i sie mniej wiecej wie przy jakiejs wielkosci pecherzyk pęka. mi tamtem lekarz powiedzial ze sa dziewczyny ktorym peka przy wielkosci 14mm, a niektorym 25mm. dlatego on nie umial mi powiedziec kiedy u mnie peknie. jedyne co mogl okreslic to zejest to faza okoloowulacyjna:wściekła/y:
jak go zapytalam czy jest sens jeszcze tego dnia sie poprzytulac (bo skoro owu moze byc za 2 dni to plemniki ponad 4 dni raczej nie przetrwaja) to mi powiedzial ze on namoim miejscu juz by tego nierobil. powiedzial ze skoro ja planuje coreczke to lepiej ten cykl spisac na straty niz wstrzelic sie w sama owu:tak:
i tak zrobilam:tak: a nastepnego dnia mialam owulacje:tak:
 
reklama
witam wszystkich:-)
mam takie pytanie uzywal ktos tych testow owulacyjnych z rossmana?? bo zakupilam na probe i te testy caly czas pokazuja dwie kreseczki tak samo mocno zabarwione. nawet dzis sprawdzialam co juz dawno jestem po owulacji i one ciagl sa dwie takie same;/
 
Do góry