reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ollena w ciąży dieta i ćwiczenia??!!!! no szok.... uważaj na siebie raczej w tym stanie i nie odmawiaj sobie niczego! zdążysz schudnąć jeszcze uwierz mi

Witam was

miłej niedzieli życzę! :))
pozdr for all
 
reklama
Dziewczynki,potrzebuję rady...chcem kupić małej matę edukacyjną i jako że chłopcy takowej nie mieli,nie wiem czym się kierować przy wyborze...:confused:
Mam oko na trzy:
TINY LOVE -CENTRUM, MATA - PLAC ZABAW -SUPER CENA! (1834525769) - Aukcje internetowe Allegro

FISHER PRICE N8850 MATA EDUKACYJNA PRECIOUS PLANET (1799722010) - Aukcje internetowe Allegro

maxx wypas MATA Fisher Price RAINFOREST na chrest (1816818652) - Aukcje internetowe Allegro

Jak myślicie,czy to zbędny wydatek? Czy Wasze dzieci miały,jeśli tak to czy faktycznie zwracały ich uwagę? Chętnie poznam Wasze opinie :tak:
 
Tez bym sie nie zdecydowala na diete ani cwiczenia zwlaszcza na samym poczatku ciazy, kiedy pecherzyk dopiero przykleja sie do sciany macicy:no:
Anagrzymis jak tam dzisiaj? Bylas w szpitalu?
 
Dziewczyny cwiczenia jak najbardziej wskazane! Wszystko byleby nie na miesnie brzucha! Kazdy lekarz Wam to powie, nie wolno rezygnowac ze swoich przyzwyczajen i usiasc na dupsku, bo ciaza to nie choroba!
A dieta? zero slodyczy, malo chleba, ziemniakow, duzo warzyw i zdrowego bialeczka:) Musze tluszczyk zgubic zanim zaczne tyc ciazowo.
 
mimo wszystko tak jak Aneczka pisze na początku ciąży nie należy ryzykować... Ale każdy ma swój rozum i robi jak uważa.
Oczywiście że ciąża to nie choroba:) nikt nie mówi o siedzeniu na dupsku hihihi :sorry2::cool2:
 
Dziewczynki,potrzebuję rady...chcem kupić małej matę edukacyjną i jako że chłopcy takowej nie mieli,nie wiem czym się kierować przy wyborze...:confused:
Mam oko na trzy:
TINY LOVE -CENTRUM, MATA - PLAC ZABAW -SUPER CENA! (1834525769) - Aukcje internetowe Allegro

FISHER PRICE N8850 MATA EDUKACYJNA PRECIOUS PLANET (1799722010) - Aukcje internetowe Allegro

maxx wypas MATA Fisher Price RAINFOREST na chrest (1816818652) - Aukcje internetowe Allegro

Jak myślicie,czy to zbędny wydatek? Czy Wasze dzieci miały,jeśli tak to czy faktycznie zwracały ich uwagę? Chętnie poznam Wasze opinie :tak:

powiem ci ze nadia maty w ogolę nie lubiala.. ale caly czas huśtawka Fisher price owieczka super sprawa
 
powiem ci ze nadia maty w ogolę nie lubiala.. ale caly czas huśtawka Fisher price owieczka super sprawa

Masz na myśli tą?
FISHER PRICE HUSTAWKA KOŁYSKA OWIECZKA (1818528940) - Aukcje internetowe Allegro

Jest śliczna,nawet zastanawiałam się nad nią...a napisz mi,czy takiemu miesięcznemu dziecku będzie w niej wygodnie? Jak wyprofilowany jest środek,czy dziecko nie leży w nim jak w foteliku? Bo jak mam moją małą wsadzić do Maxi Cosi,mimo rzekomej wkładki spłycającej mam wrażenie że leży niczym paragraf :sorry2: więc jeśli zasada ta sama to dla mnie odpada...
 
Jagienko ja bym zrezygnowala z hustawki, bo po co dziecko przyzwyczajac do bujania? My chyba zainwestrujemy w lezaczek Fisher Price, taki bez bujania a z mnostwem bajerow;)
 
Jagienko ja bym zrezygnowala z hustawki, bo po co dziecko przyzwyczajac do bujania? My chyba zainwestrujemy w lezaczek Fisher Price, taki bez bujania a z mnostwem bajerow;)

Mnie odstrasza trochę cena ale tylko dlatego że to sprzęt na góra pół roku,no może ciut dłużej,producent zapewnia że do 12 m-cy albo 10kg

A leżaczek kupiłam,o taki:

FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK DO 18 KG Gratis (1816815044) - Aukcje internetowe Allegro

tylko jeszcze jej w niego nie kładłam,chcialam zaczekać aż skończy miesiąc.

A matę może miałaś? Bo mnie strasznie korci :sorry2:
 
reklama
Masz na myśli tą?
FISHER PRICE HUSTAWKA KOŁYSKA OWIECZKA (1818528940) - Aukcje internetowe Allegro

Jest śliczna,nawet zastanawiałam się nad nią...a napisz mi,czy takiemu miesięcznemu dziecku będzie w niej wygodnie? Jak wyprofilowany jest środek,czy dziecko nie leży w nim jak w foteliku? Bo jak mam moją małą wsadzić do Maxi Cosi,mimo rzekomej wkładki spłycającej mam wrażenie że leży niczym paragraf :sorry2: więc jeśli zasada ta sama to dla mnie odpada...

tak ta :) jest ekstra jest wyprofilowana dla takiego malego dziecka nadia w niej lezala od pierwszego miesiąca życia bardzo nam pomogła bo Nadia miała kolki i trochę ja to uspokajało i na długo starcza pokaze fotke jak sie nadia w niej cieszyla :)Zobacz załącznik 393487Zobacz załącznik 393489

nadia miala taki ogrodek od etapu lezacego do siedzacego i juz dla wiekszego dziecka co maluje i do teraz sie tym bawi :)
dodam ze tam sa tak delikatne huśtania ze dziecko sie nie przyzywczaja chyba ze do tych mocnych nadii sie podobla muzyka i te owieczki :)
nie martw sie cena szybko ja sprzedasz używaną ja ją sprzedałam za 450zl to duzo nie stracisz:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry