reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jagienka ja mate mialam przy obu i uwazam ,ze jest bardzo przydatna dla rozwoju dziecka. Musi byc kolorowa , miec cos szeleszczacego piszczacego itd. Na lezaczku dziecko sie nie obruci , nie polezy na brzuszku i nie pokreci. Zaraz oblukam te co wstawialas w linkach.
 
reklama
Jagienko najpierw do ciebie.My mielismy identyczna mate Tiny Love.Bomba jak dla mnie.Służyła nam bardzo, bardzo długo od 3 m zycia.Potem te palaki mozna inaczej zamontowac albo calkiem zdemontowac i dzidzia sie bawi jak starsza. Bujaczek tez mialam taki jak ty kupilas.Polecam z calego serca.A hustawka to juz co innego i wolalabym mate miec zamiast hustawki.Tu dziecko ma mozliwosc poruszania sie,cwieczenia bezpiecznie przekrecac sie na plecki i brzuszek.
 
Ja też dla chłopaków miałam mate fisher price i bardzo ich interesowała. Coś szelescilo coś piszczalo mogli godzinami się wpatrywać i bawić
 
Dzięki dziewczyny :-)
Zdecydowałam się kupić tę Tiny Love :tak: dopiero teraz dopatrzyłam to o czym napisałaś Aniu,że pałąki można zdemontować,potem może nam służyć jako mata do siedzenia :happy2:
Daria-dziękuję za fotki,śliczna perełka z Twojej Nadii,aż sama się buzia cieszy na jej widok! Nad huśtawką pomyślę,muszę pogadać ze sponsorem,może kupi swojej księżniczce :-p ale jeśli będę się przymierzać to kupię podobną tyle że z kolekcji Rainforest,jest bardziej kolorowa :tak:

Moje dzieci już śpią,wszystkie trzy :-) a ja biorę się za prasowanie...:dry:
Dzisiaj cały dzień boli mnie lewy jajnik....:confused:
 
jagienka mate mialam taka i mlodszy ja uwielbial wiec ja kazda kolorowa mate polecam



a lezaczek - hustawka mam taka i jest super
bo ma trzy pozycje oparcia od lezacego do siedzacego
moze sie sama kolysac lub sluzyc jako lezaczek
i w daszku (ktory jest sciagany)ma swiatelka cos ala planetarium

 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny:)
ja mialam i mate i lezaczek bujaczek FP i z jednego i drugiego bylam bardzo zadowolona:tak: moim zdaniem warto kupic:tak:

dziewczyny ekspertki;-) mam do Was pytanie. otoz zaraz po owu zaleczalo znowu dokuczac mi podbrzusze i jajniki (tak jak przed owulacja i przed okresem). raczej 2 tygodnie przed okresem nie mialam takich dolegliwosci :crazy: a moze mialam a nie kojarze?
dzis jest 19dc i zrobilam tak dla jaj test owu i wyszla mi druga kreseczka, widoczna, ale jasniejsza od testowej. o co chodzi?
wczoraj przeczytalam ze przy zagniezdzaniu sie zarodka moze pobolewac podbrzusze , ale to najwczesniej 6 dni po owu:crazy: a u mnie zaczelo sie jakos na drugi/trzeci dzien po owu. kurcze niepokoje sie...
 
reklama
Do góry