reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej!
Jagienko mam nadzieję ,że potwierdzą sie słowa twojego gina i okaże się ,że to nic niepokojącego:tak:
Beatko jak tam twój brzuszek? zaczyna coś rosnąć?Wiem ,że to wcześnie ale zastanawiam się jak to będzie w trzeciej ciąży;-)
Monico Dido Ollena jak tam wasze cykle?
Czarodziejko ty się w końcu dasz namówić coś czuję na kolejną próbę co ?;-)

Mnie potwornie bolą cycki:sorry:Nie mogę ich dotknąć normalnie i nie wiem jak długo to może trwać:confused: Jeszcze 3 dni do mojego usg:zawstydzona/y:nie moge już się doczekać.
 
reklama
aneczko w tym cyklu jakos luzacko :) dzis siadlam i liczylam ile powinien miec moj cykl, mialam 29 dniowe, ale po poronieniu dluzsze i faza lutelana 16 dni, wiec tak liczac nawet jakby owu byla 13 dc + 16 dni to wychodzi 29, czyli dopiero we wtorek powinna byc @ a nie dzis czy jutro (liczylam 14 od owu)
wiec spokojnei czekam, tempka niska wiec...

jagienko trzymam &&&&&&
 
hej
Aneczko,u mnie 14dc i wczoraj test owul.byl pozytywny.
Dzis czuje bol jajnikow.
Ale staranka skonczylam ma 9dc.
I chyba nic z tego.
Bo sie troche przestraszylam tej krechy na tescie
i myslalam,ze owulka bedzie wczesniej.
A tu jak w zegarku:tak:
Takze kolejny cykl przedemna:-)
Choc teraz od lipca do pazdziernika z chinskiego wychodzi mi chlopak-nie zamierzam robic sobie przerwy.
Chyba najwazniejsze to by byl odpowiedni odstep od owulki:tak:
A na reszte juz nie patrze.
Jagienka ja tez trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Beatka,Kacperek tez mial ostatnio bol zeba.Ale sie biedulek wycierpial.
Nawet leki przeciwbolowe mu nie pomagaly.
Dendysta byl niezbedny:tak:
Mam nadzieje,ze synusiowi szybko przejdzie.
 
beatko- moja siostra ma syna 9 lat i corke 4 :)))))
nie planowala córci ale ją ma:))))

Czarodziejko ty się w końcu dasz namówić coś czuję na kolejną próbę co ?
wink2.gif

aneczko - ;-) nie nie nie/// jeszcze mam jednego dzidziusia w domu:)
no ale prawdą jest ze jak sie tu do was zaglada to czlowiek chcxialby spróbowac przekonac sie czy to wszytsko dziala...to cale planowanie...jakies nadzieje rodza sie w sercu:)))))

 
czekam dalej dzis @ dzis 29 dc wiec jutro powinna byc, czekam jak nie to testuje
kurna ten cykl caly jakis rozwalony, tempka w fazie lutealnej od 36,5 do 37,1 i tak co drugi dzien, mam juz gdzies te pomiary:wściekła/y:
cycuchy bolą i większe, podbrzusze dzis boli mnie dzisiaj dosc mocno, wiec nie wiem czy to na @ czy na ciaze
 
Cześć dziewczynki,już jestem spowrotem :-)
A więc,wizyta obejmowała wyłącznie usg metodą dopplera ale pociągnęłam trochę pana za język (myślę że trochę się zna,choć to nie flebolog a specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej) ;-)
Diagnoza brzmi:
żyły układu głębokiego oraz powierzchniowego są drożne,podatne na ucisk.
Skrzeplin nie stwierdzam.
Aparat zastawkowy jest sprawny.

Ponadto po obejrzeniu niepokojących mnie żyłek zostałam zapewniona że nie mam żylaków,te żyłki to prawdopodobnie efekt ciąży i jeśli pojawiły się w czasie jej trwania-powinny zniknąć po rozwiązaniu,jesli jednak tak się nie stanie i będzie to dla mnie duży defekt kosmetyczny to mogę je sobie "ostrzyknąć" ale jego zdaniem nie będzie takiej potrzeby.
Zadnych leków też nie radził brać,stosować profilaktykę-dużo ruchu (w moim przypadku spacery),unoszenie kończyn i odpoczynek na lewym boku,wtedy żyła głowna jest całkowicie odciążona i krew płynie swobodnie.
Pytałam o rajstopy ale mówił że nie ma takiej potrzeby przy tego typu zmianach,że tworzenie się żylaków to długotrwały proces a skoro zastawki mam w pełni sprawne to nie powinnam się martwić,poradził umówić się na wizytę do flebologa po połogu gdyby sytuacja się nie poprawiła albo stało się coś co by mnie niepokoiło.

Jestem trochę uspokojona,teraz musze sama się przekonać do tych żyłek,żeby ich tak namiętnie nie analizować...a ze mnie dziwny typ i pewnie będę się zadręczać nimi do końca ciąży :sorry2:

Przepraszam że tak tylko o sobie ale nie mam za wiele czasu teraz,zajrzę jeszcze jak chłopcy pójdą spać ;-)
 
hej

mam informacje dosłownie z ostatniej chwili

wlasnie zrobilam test z popoludniowego moczu i :szok: dwie grube krechy, no widocznie Bóg tak chciał .....
A zrobilam gdyz od rana napeczniały mi piersi, sa ogromne i bolą i jakos tak mnie tchnęło :-)
Dzwoniłam do gin i mam zaczac brac duphaston

jagienko super ze wszystko OK. Wiesz jednak żyły i przepływy w ciąży to ciężki temat
 
Jagienko to super wiadomości:tak: Naprawdę wierz mi ,że jeśli badanie doplerowskie nic nie wykazało to nic złego się nie dzieje. Polataj po sklepach i nakup więcej różowych ciuszków to pomoże Ci i na nogi i na samopoczucie;-):-). Nie zadręczaj się kochana bo to tylko stres niepotrzebny.Żylaki są grube i wystające a Twoje to jakieś drobne żyłki z tego co piszesz. Głowa do góry i ciesz się córcią:tak:
 
reklama
Wow Monico!!! ale widomość:-)
Gratulacje i oby teraz wszystko się udało i zdrowa niunia się chowała pod serduszkiem:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry