reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej

mam informacje dosłownie z ostatniej chwili

wlasnie zrobilam test z popoludniowego moczu i :szok: dwie grube krechy, no widocznie Bóg tak chciał .....
jagienko super ze wszystko OK. Wiesz jednak żyły i przepływy w ciąży to ciężki temat

GRATULUJĘ!!!! Ale się cieszę :-) (ten kolor to celowo-na szczęście!!)

Ano ciężki temat,facet podjął go bardzo poważnie,jako jedyny chyba podzielił moje obawy że jak coś niepokoi to należy to sprawdzać :tak:

Jagienko to super wiadomości:tak: Naprawdę wierz mi ,że jeśli badanie doplerowskie nic nie wykazało to nic złego się nie dzieje. Polataj po sklepach i nakup więcej różowych ciuszków to pomoże Ci i na nogi i na samopoczucie;-):-). Nie zadręczaj się kochana bo to tylko stres niepotrzebny.Żylaki są grube i wystające a Twoje to jakieś drobne żyłki z tego co piszesz. Głowa do góry i ciesz się córcią:tak:

Dziękuję Wam wszystkim,głównie za to że ze wszystkim można się do Was zwrócić-jesteście kochane-wszystkie bez wyjątku!! :tak:
Postaram się już o tym nie myśleć ale i tak czuję się jak taki mały zboczeniec...wykorzystuję pogodę i oglądam nogi innych kobiet :sorry2: wcześniej nie zwracałam na to uwagi ale naprawdę dużo ma widoczne żyły i żyłki,nawet podobne kształty jak ja ;-)
A z tym kupowaniem to trafiłaś w 10 :-) Jak tylko wróciłam,kupiłam małej przewijak i tiulową falbankę maskującą do łóżeczka pod kolor pościeli :happy:
 
reklama
Dzieki dziewczyny
wiecie mimo wszytsko wierzę ze będzie moja ukochana Zuzia, jakos tak komunia Matiego, w sumie mielismy sie w tym cyklu juz zabezpieczac i termin przypada na 20 lutego a maz ma 24 urodzinki, jakos tak myślę że tak bylo mi pisane...
oby tylko szczesliwie dotrwac do 10-12 tyg

Beatko co dzis milczysz??
 
monico- GRATULACJE!!!to juz kolejnej z was sie udało-fantastycznie:-)
monico a to twoje drugie dzieciątko?przepraszam ze pytam ale dołaczylam do was jakis czas temu i jeszcze nie wszystko ogarniam:-D
Jagienka- wiesz jak czytam o twoim problemie z żylakami to podobny przypadek miala moja przyjaciółka która urodziła 1 czerwca-córeczkę:-( i z tego co ostatnio rozmawiałysmy to wszystko wraca do normy, znikają!tylko rozstępy na brzuszku jej sie porobiły i zostały:no:
a ja ciagle jestem na siebie zła ze w listopadzie tak sie zblizylam do owulacji co zaowocowalo synkiem (w brzuszku) a nie bylismy cierpliwi!!!!:wściekła/y:nie moge sie z tym pogodzic ze stracilam taka szanse sprobowaniu!!!!
 
Dzieki dziewczyny
wiecie mimo wszytsko wierzę ze będzie moja ukochana Zuzia, jakos tak komunia Matiego, w sumie mielismy sie w tym cyklu juz zabezpieczac i termin przypada na 20 lutego a maz ma 24 urodzinki, jakos tak myślę że tak bylo mi pisane...
oby tylko szczesliwie dotrwac do 10-12 tyg

Będzie dobrze!! Najważniejsze to pozytywne myslenie,czasem nawet sobie nie wyobrażamy jaką moc ma podświadomość :tak:
Bierz grzecznie duphaston i ciesz się już fasolką :-D

Jagienka- wiesz jak czytam o twoim problemie z żylakami to podobny przypadek miala moja przyjaciółka która urodziła 1 czerwca-córeczkę:-( i z tego co ostatnio rozmawiałysmy to wszystko wraca do normy, znikają!tylko rozstępy na brzuszku jej sie porobiły i zostały:no:

To pocieszające ale czy ona miała prawdziwe żylaki czy tak jak ja-po prostu widoczne pod skórą żyłki (nie wystające)?
Rozstępy niestety nie znikną,odrobinę zbledną,z tego co wiem nie można ich nawet usunąć,jedynie zredukować ale to bardzo kosztowne i nikt nie da pewności co do efektów :no:
Mi na szczęście na brzuchu się pojawiło tylko parę,w pierwszej ciąży,kompletnie niewidocznych,nawet mój mąż nie zauważył,dopiero jak mu pokazałam :-p zresztą są pod linią majtek więc nawet na plażę śmigam w bikini :tak: W kolejnej ciąży nie przybyło,teraz też nie (tfu,tfu,żeby nie zapeszyć ;-))

Uciekam pogadać z małżem na skype,do juterka :happy:

Ps.właśnie,co z Beatką? Mam nadzieję że jej nieobecność nie ma nic wspólnego z ząbkiem Oskarka...
 
dzieki ze pamietacie o mnie

ja tylko na chwilke bo niestety problem z Oscarkiem

ale to za chwile

najpierw GRATULUJE monico za zafasolkowanie
i zycze spokojnej ciazy z zakonczeniem Zuzi :tak:

nawet wczoraj mialam ci pisac ze czuje ciaze u ciebie
bo ja mialam takie same objawy

Jagienko super ze troche sie uspokoilas
ja dalej nie zrobilam zdjecia bo nie maialm czasu

W sobote bylismy u dentysty zalozyli mu plombe (5 zab)
i dzis poniedzialek i dalej go boli
fakt ze tylko jak cos zje no ale boli
i nie wiem co robic
czy jeszcze czekac czy wyrwac?
bo dentysta powiedzial ze jak bedzie dalej bolec to zab do wyrwania
ale w sumie boli go tylko po jedzeniu :baffled:

dido czekamy tylko na ciebie

A ja dzis rano sie obudzilam z nastawieniem ze sie Hania nie udala
moj M mowi ze my baby mamy dziwne nastroje w ciazy
ze jednego dnia sie ciesze ze sie udalo drugiego placze
ehhhh kiedy to usg w koncu bedzie:confused:


Monico teraz patrze ze ty zakonczylas starania 11dc a owulka byla ok 15dc bo 16dc byl juz widoczny plyn
czyli dokladnie tak jak ja
co do dnia
 
Ostatnia edycja:
Beatko a to ząbek mleczny jeszcze czy stały? Bp jak mleczak to ja bym chyba rwała.
Monico a brałaś już kiedyś wcześniej duphaston? mam nadzieję ,że Ciebie ominą te mdłości. Ja brałam w pierwszej ciąży i moocno mnie muliło.No ale mulenie to jedno a zdrowie dzidzi to najważniejsza sprawa:tak:
Jeny jeszcze cały dzisiejszy dzień i prawie cały jutro do wizyty u gina.:sorry2: Ten tydzień ciągnie mi się niemiłosiernie:baffled:
 
Aneczko gin kazala mi brac, ale ja wiem co bylo przyczuna poronienia i nie chce brac duphastonu, wiec narazie nie biorę, no chyba ze cos zacznie sie dziac

beatko no nie :no:
u mnie staranka zakonczone 11dc w nocy, bo owu miala byc 15 dc, w 11 dc pecherzyk mial 14,4 wiec przy przyroscie 2-2,2/dobe wychodzilo ze jeszcze czas
w 13 dc czulam jajniki w 14 juz mniej, w 13 dc tempka 37,6 a 14 dc mialam temp 37. W 15 dc o 16 na USG wyszlo ze juz po owu ciałko żółte było i barzdo dużo płynu. Moja gin stawiala na owu w 14 dc, a ja ze w 13 dc. Wiec odstep niewielki :wściekła/y:
I tak wyszlo cale moje planowanie, specjalnie zakonczylam na 11 dc i co z tego jak owu przesunęła mi się i to znacznie

dzis robilam drugi test z porannego moczu i dwie grube krechy
 
Aneczko no wlasnie nigdy nie bralam i dlatego teraz tez nie chce, kiedy bylyscie pierwszy raz tzn w którym tyg na wizycie??
Aneczko bedziesz robila ten test kapusciany?? Ciekawa jestem jak tobie wyjdzie, a od którego tygodnia Beatko mozna go robic??

Dido teraz Ty i bedziemy w komplecie

jagienko jeszcze co do żylaków, to ja od zawsze mialam problemy, dziedziczne po ojcu i zastanawiam się jak to bedzie przy tej ciąży
 
reklama
monico.gratulacje

Dolacze chetnie do Was,tylko jeszcze nie wiem kiedy.
Ten cykl spisuje jednak na straty:tak:
To dziewczyny teraz trzymam za corcie &&&&&&&&&&&&&&
za Hanie,Zuzie i Aneczka,za twoja ksiezniczke,tylko zapomnialam jak bedzie miec na imie:sorry2:
Poprosze o fluidiki od wszystkich was:-)
 
Do góry