reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aneczko
byłam, macica obkurczona, nie widac zadnych pozostałości, endometrium (błona) baaardzo cieniutka, nie widać narazie żadnych śladów nadchodzącej owulacji, żadnego pęcherzyka, :( chyba poczekam troche na uregulowanie cyklu
 
reklama
Chcialam sie pochwalic ze kupilam na ebay'u test na okreslenie plci dzidziusia, ten o ktorym pislala tu wczesniej Czarodziejka.
Mam nadzieje ze nie bedzie szedl wieki z USA, ale zaplacilam za niego razem z przesylka £13 (to chyba polowa tego co w Polsce)
Juz sie nie moge doczekac !!! Buziaki

Test przyszedl wczoraj i dzisiaj go zrobilam.
Rezultat - CHLOPIEC
Wszystko mi sie w glowie pomieszalo, bo bylam pewna ze to druga córeczka.
 
Mala Mi,ciekawe czy w rzeczywistosci sie sprawdzi????
a co bylas nastawiona na dziewczynke???
nawet jak bedzie chlopczyk to chyba fajnie,ja zawsze chcialam miec parke:-)
 
czesc dziewczynki
ja dzis mam 6dc wiec niedlugo staranka

wlasnie tescie do nas przyjechali
wiec troszke mam luz od dzieci
ale zdazyla mnie wnerwic
oczywiscie chodzi o 3 dziecko
a po co wam w tych czasach, dwojka wam starczy, a co bedzie jak ktos z was zachoruje kto sie nimi zajmie i takie tam..
ale ja tam sie nie przejmuje
tylko ze mojemu M dziure wierca
i boje sie ze sie rozmysli :-(

Mala mi a kiedy masz usg zeby potwierdzic wynik?

monico fajnie ze wszystko sie fajnie wyczyscilo samo, zawsze to dla ciebie mniej stresu i bolu

Aneczka ja sie dopisuje do was i Dido pewnie tez ;-)
 
Beatka,mnie to tesciowie potrafia wkurzyc na kazdy temat.
Wlasnie,podstawa to sie nie przejmowac.;-)
Ja oczywiscie sie dopisuje-rekami i nogami:-D
 
Test przyszedl wczoraj i dzisiaj go zrobilam.
Rezultat - CHLOPIEC
Wszystko mi sie w glowie pomieszalo, bo bylam pewna ze to druga córeczka.

O Kurde belek...jak nic chłopcior bedzie....:-D:-D:-D
Ale fajnie:))))) wydaje mi sie ze sie potwerdzi!!!!!!!! SUPCIO:-):-):-)
_________________________________________________________
..no to teraz moge sie przywitac...
WITAJCIE Kochane i przepraszam za nieobecnosc ale mlodsze dziecie chore uszko ma...2 noce byly wyjęte z zyciorysu....mozna by rzec ze 2 doby nie spalam....masakra!!!
na szczescie sytucja juz opanowana na tyle ze leki dzialają i maly spokojny..choc gilus jeszcze jest!!!!!!
poza tym nie mialam tez czasu bo musialam przed swietami "odgruzowac chalupe" (czyt. posprzątac)...a zebyscie zobaczyly jakie ja mam okna w domu (od podlogi do sufitu) i musialam sama je umyc!!!!! wiec stąd moje zaniedbanie bb:)
ale juz jestem
 
gdzieś czytałam na internecie, że są jakieś genetyczne metody, coś mi się obiło o uszy, ale jakoś nie jestem przekonana, żeby to dało się zaplanować :)
 
gdzieś czytałam na internecie, że są jakieś genetyczne metody, coś mi się obiło o uszy, ale jakoś nie jestem przekonana, żeby to dało się zaplanować :)

nie wiem czy o to chodzi ale jakis czas temu....podobnie jak ty czytalam ze (chyba) w berlinie jest klinika planowania plci i polega to na tym ze do zaplodnienia dochodzi jak przy in vitro..przy czym plemniki są selekcjonowane, bo wiadomo ze inaczej wyglada plemnik z chromosomem X a inczej z chromosomem Y...stąd ta selakcja....
metoda 100% pewna ale kobieta musi prebrnąc przez szereg badan, najesc sie wiadro albo lepiej chormonów...no i jeszcze sposob zaplodnienia...szczerze mowiąc jesli nie ma wskazan do zrobienia in vitro mimo pragnienia plci (konkretnej plci)dziecka nie zrobilabym tego!!! zreszta jak trzeba byc sfrustrowanym zeby posunąc sie do takich metod...mysle ze to dziwne.....bo Pan Bóg juz za nas zaplanowal:))))
 
reklama
Hello,
Nie zrozumcie mnie zle, ale nastawiona bylam na dziewczynke, bo tak mi wskazal kalendarz chinski (zreszta jak sprawdzalam u znajomych i rodziny to zawsze sie zgadzalo) a poza tym juz jakies doswiadczenie w dziewczynkach mam i trudno mi wyobrazic sobie jak wyglada opieka i wychowanie chlopca. Wiem ze to glupie, bo zanim urodzila sie Agatka nie mialam zadnego doswiadczenia, ani w dziewczynkach ani w chlopcach i sobie poradzilam.
Usg mam dopiero 31 maja :-( wiec szybko sie nie dowiem. Tak niestety jest w UK, Usg wykonuje sie tylko 2 razy w casie ciazy.
Jutro mam wyniki testu papp-a, troche sie boje, ale jestem dobrej mysli.
 
Do góry