reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
A ja się piszę na tą ciążę :)
Dziś idę wieczorem na usunięcie wkładki.Boję się trochę ,że będzie bolało :/
Jagienko bądź dobrej myśli.Choroba ominie was szerokim łukiem zobaczysz ;)
 
Jagienko, mam nadzieje, ze synek nie zlapie tej choroby i Ty tez! ja na to nigdy tez nie chorowalam...nie jest to jakas choroba popularna wieku dzieciecego...

Jagienko bądź dobrej myśli.Choroba ominie was szerokim łukiem zobaczysz ;)

Dzięki dziewczyny ale ja z natury histeryczka jestem więc przede mną parę stresujących tygodni :-(
Chociaż moja kuzynka która jest pediatrą uspokaja że nawet "jesli" (tfu!,tfu!) to jestem w bezpiecznym drugim trymestrze...
Jeszcze dzisiaj się przyplątała do nas jakaś biegunka...biegamy na zmianę,ja i Dawidek :baffled:

Dziś idę wieczorem na usunięcie wkładki.Boję się trochę ,że będzie bolało :/

Nic się nie bój,to nie boli,nie jest to co prawda nic przyjemnego ale szybciutko będzie po sprawie :tak:
 
Aneczko, w styczniu miałąm wyciąganą spiralę i jak mnie zagadała niby przy badaniu to nawet nie wiem kiedy wyjęła, bardziej wkłądanie czułam. Wiec napewno bedzie dobrze, tylko cykl po wyjęciu rozregulował mi się, ale napewno świadomośc że teraz zaczynamy się starać też na to wpłynęła:baffled:
 
Dziewczyny podsumowujac...
Jesli ten sluz najbardziej gesty, przezroczysty i lepki wystepuje ok 12 dnia cyklu tzn, ze owulacja sie zaczela? dzis tez duzo sluzu przezroczystego ale rzadszy o wiele. Owulacja trwa?
Planujac dziewczynke do ktorego dnia cyklu przytulac sie w takim wypadku?
 
Jagienko, ta pościel cudowna jest.....
My mamy tą www.tomi.pl/szczegoly/9860/feretti_posciel_3cz_terzetto_princess_premium_pink_warszawa]FERETTI

Jagienko, nie stresuj się...my ostatnio byłyśmy w przychodni a w tym samym czasie dziecko z ospa....a ospa bardzo zakaźna jest....i nic......Może nie złapie....

Też śliczna,chyba zdecyduję się na tą na zmianę ;-)

Echhh,Daggy kochana...staram się nie stresować ale to łatwe nie jest... Panicznie boję się o tą ciążę i odetchnę chyba dopiero po porodzie...Cały czas "coś"...najpierw te krwawienia,szpital,leki...paniczny strach o fasolkę-diagnoza krwiak.... wielka niewiadoma co będzie dalej...kolejne tygodnie wyjęte z życiorysu....Po drodze jeszcze wiele innych niedogodności,jelitówka chłopców i inne wirusy,teraz ten nieszczęsny rumień wisi nad nami i straszy....wczoraj miałam potworną biegunkę,wystraszyłam się nie na żarty,bolał mnie brzuch,żołądek...wzięłam węgiel i wypiłam chyba ze dwa litry wody (okupiłam to pięcioma pobudkami w ciągu nocy na siku)-od razu rachunek sumienia..."co zjadłam?", na szczęście na razie się uspokoiło,zrano wstałam strasznie osłabiona,na trzęsących się nogach ale to chyba z głodu bo zjadłam trochę płatków na mleku i przeszło,boli mnie tylko....tyłek :-(
Aż się boję myśleć...co następne?? :-(

Wiem że to zakrawa o przesadę i nie jest dobre dla dzidziusia ale jak mam się odstresować?? Do tego jestem naokrągło sama...dobrze ze mój mąż przyjedzie teraz na 10 dni,już niedługo-20 kwietnia,może chociaż troszeczkę mnie od tego oderwie....:blink:
No to się wyżaliłam...czasem trzeba ;-)
Miłego dnia wszystkim,trzymam kciuki cały czas na nasze staraczki :-)
 
reklama
Beatko to tak jak ja od nowa...
musze chyba isc sprawdzic beta hcg jak spada i strasznie boje sie tego cyklu bo nie wiem co i jak bedzie, co się poprzestawia a w srodę na kontrolę i USG

ale wierzę że cierpliwośc zostanie nagrodzona
 
Do góry