reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No to czekajmy cierpliwie kochane;-)
Ja wczoraj usunęłam wkładkę i po długiej rozmowie z ginem , czekam jeszcze miesiąc do rozpoczęcia staranek:zawstydzona/y: Trochę sie już nastawiłam na ten cykl ale lepiej dmuchać na zimne i poczekam.
Monico może poobserwuj pierwszy cykl teraz i zobacz czy jest wszystko tak jak wcześniej bo może po lekach coś Ci się przestawi?
Beatko głowa do góry może nasze dzieci będą w bardziej podobnym wieku ;-)
Jagienko może pij sobie meliskę 3razy dziennie? Trudno jest po prostu się nie stresować jak masz ku temu jakieś powody. Zobaczysz ,że tylko na stresie się skończy i już niebawem będziesz tulić swoje zdrowiutkie maleństwo(czas szybko leci)
Ollena nie wiem po samej obserwacji trudno ocenić kiedy jest owu? Ja mam taki rzadki w szczycie owu ale mam go w sumie około 3 dni i bez badania szyjki nie wiedziałabym kiedy dokładnie jest owulacja chyba.Może jeszcze sobie testy kup?
 
reklama
Monico moja kolezanka poronila w podobnym tyg ciazy co ty i musiala miec lyzeczkowanie i gin przepisal jej jakies tabletki antykoncepcyjne zeby organizm sie unormowal po poronieniu i miala czekac do nastepnej @ zeby wziasc pierwsza tabletke i nie doczekala sie bo zaciazyla zaraz po poronieniu i teraz ma slicznego synka Mikolaja ktory ma juz 3 latka i cieszy sie bo ma parke a jej corka ma juz 6 lat.
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejko ja miałam założoną w sumie niecałe 2 lata;-).Założenie i wyjęcie dla mnie podobne w odczuciach.Jest mały ból ale trwa to sekundę. Niektóre dziewczyny mówiły ,że w ogóle nie boli. Mi się dobrze sprawowała, nie stosowałam dodatkowego zabezpieczenia i jak widać nie zaciążyłam;-)
 
AneczkoK na pewno testy kupie jak juz przyjdzie co do czego:) narazie obserwuje sluz, zapisuje itd. W sumie wczoraj wyczytalam, ze ostatni dzien sluzu przezroczystego to wlasnie owulacja, bo dni przed (tez z takim sluzem) to dni plodne, przedowulacyjne. Wiec ja dzis 3 dzien mam taki sluz, zobaczymy, moze to dzis, czyli dokladnie w polowie cyklu:)
 
mialam wkładkę NOVA T i nosiłam średnio po 3,5 roku, byłam super zadowolona zero stresu, tania i zadnych komplikacji. Z Michałkiem jak wyciągałam to lekarz mówi, że właśnie jest owulacja, staranka i 1 dzien po wyjeciu zapłodnienie :D :D

Teraz powodem poronienia był okropny stres i nie musiałam miec łyżeczkowania, gdyż poronienie było samoistne, nadal krwawie, owu mialam w 15/16 dniu tzn 15 wieczorem 16 rano wiec teraz staranka max 10-11 dzien bo nie wiem co bedzie sie dzialo. narazie nie moge obserwowac organizmu bo cały czas mam krwawienie.

Co do śluzu, tak ostatni dzien śluzu rozciągliwego to owulacja, niedługo po owulacji sluz zmienia się na mętny i szyjka zaczyna twardniec, ja dodatkowo czuje owulację bólem jajnika tego z ktorego jest jajeczkowanie promienieja na podbrzusze i po owulacji tempka idzie w góre mi do 37,2 a w ciązy teraz mialam 37,4
 
U mnie dzis 14dc....
Test owulacyjny caly czas negatyny,choc rano czulam bol owul.I sama nie wiem.
confused.gif

Dziewczyny a powiedzcie mi,czy zazywanie lekow ma jakis wplyw na wynik testu.
Bo od 2 miesiecy biore hormonki na niedoczynnosc tarczycy.

Moje chlopaki od poniedzialku 2 tygodnie feri
biggrin.gif
i pewnie bede tu troche rzadziej zagladac.
unhappy.gif

monico,AneczkaK,wy z tego co doczytalam robicie sobie przerwe z wiadomych powodow.To zbierajcie sily
wink2.gif
&&&&&&&&&
Mi jak sie nie uda,to dolacze do was w maju
biggrin.gif

Beatka,a ty dzialasz w tym cyklu????Jak tak to trzymam &&&&&&&&&&&&&& za owocne staranka.

Kobietki,a moze nam sie prawie uda i zaciazymy w tym samym miesiacu
laugh.gif
ale byloby fajnie.
 
Dziewczyny,gdzie sie podziewacie:-)
Czy slyszalyscie o takim urzadzeniu Bioself....???

jest prostym w użyciu elektronicznym wskaźnikiem płodności.
Bioself® jest odpowiednim produktem zarówno dla kobiet planujących zajść w ciążę - automatycznie wyliczy czas owulacji i określi najlepsze dni na poczęcie dziecka. Dla kobiet, które mają problemy z zajściem w ciążę - wyznaczy dni najwyższej płodności. Dla kobiet nie planujących ciąży - stosując naturalne metod planowania rodziny.Pomaga zaplanowac rowniez plec dziecka.

Przykladowa opinia....

"Ja używam bioselfu już 5 lat i uważam że jeżeli jesteś zdyscyplinowana to jest to metoda 100%. Oczywiście wymaga od nas dyscypliny (mierzenie tem. o tej samej godzienie, odpowiednia długość snu itp. - można się do tego przyzwyczaić ). Idealne dla osób planujących zajście w ciąże - dokładnie wskazuje owulację. SPRAWDZIŁAM to (mama dwoje pociech - jedną sprzed bioselfu a drugą planowaną co płci z bioselfu). Koleżanka również planowałą płeć i bioself się sprawdził. W mojej ocienie jest to nieskomplikowana i zdRowa metoda."
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
Dido ja nie słyszałam o tej metodzie ale muszę poczytać ;)
Ja na razie tylko zaglądam co u was.U mnie cisza bo czekam w tym cyklu.Ech już tak bym chciała być w ciąży a tu ciągle czekanie i jeszcze nawet nie zaczęliśmy staranek.
Monico jak tam u Ciebie?Co lekarz powiedział na kontroli?
 
Do góry