reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

OBSERWACJA SZYJKI MACICY

1. Na początku cyklu szyjka jest:
- nisko,
- zamknięta,
- twarda.

2. Gdy narastają objawy płodności:
- wyżej,
- otwarta,
- miękka.

3. Gdy zbliża się owulacja:
- wysoko,
- otwarta,
- miękka.

4. Po owulacji szyjka jest:
- nisko,
- zamknięta,
- twarda.

Szczyt objawu szyjki jest to dzień, w którym szyjka macicy jest uniesiona najwyżej, ma najbardziej otwarte ujście zewnętrzne i jest miękka.
 
reklama
Ja mimo wszystko bede chciala poznac plec wczesniej,naleze do tych niecierpliwych:-)
U mnie 11dc,ostatnie staranka byly wczoraj wieczorem.
Teraz wrzucam na luz i czekam do 1 maja.
Teraz zostala mi tylko obserwacja ciala i tesciki;-)
Beatka,ja tez jeszcze potrzymam za ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Jagienka, jak pościel z biedronką z Feretti to też byłam na nią chora! I Ola ją ma....jest boska!!!....gatunkowo super, piorę często i jak nowa nadal....

Daggy,ja zachorowałam na tą:
4 CZ POSCIEL Z KOLDERKA DO LOZECZKA BIEDRONKA KWIA (1550149436) - Aukcje internetowe Allegro
:-p

U mnie 11dc,ostatnie staranka byly wczoraj wieczorem.
Teraz wrzucam na luz i czekam do 1 maja.
Teraz zostala mi tylko obserwacja ciala i tesciki;-)

Trzymam kciuki!!!! :-)
 
Czarodziejko zapewniam Cie, ze rozczarowanie trwa 2 sekundy. Doslownie. cala ciaze z Patrykiem mialam nadzieje, ze mimo tego co inni mowia bedzie corka i ja im jeszcze pokaze ;) ale syna tez dopuszczalam, bo w sumie to obojetnie mi bylo co bedzie, choc wolalam dziewczynke. Jak mi polozna podala Patryka to spytalam tylko czy boy czy girl i przez moment poczulam rozczarowanie. W drugiej ciazy nie bede sie nastawiac na nic zeby miec jeszcze wieksza niespodzwianke:)
A co do szyjki to i tak nie wiem jak miala bym to wszystko sprawdzac i ogranicze moje starania do kupienia testow owu albo nawet nie. No i planuje moze z 1-2 miesiace przed staraniami wziac tabletki anty, bo pozniej dzieki efektowi odbicia zachodzi sie bardzo szybko:)
 
ja też trzymam kciuki :cool2:

u nie dalej krwawienie, w sumie w tym miesiacu nie wiem na czym stoje:cool:
podobno mam je traktowac jakby spóźnioną miesiaczke, wiec w tym miesiacu musze sie zabezpieczyć i za tydzien do kontroli
obserwacji czas dalszy:baffled:
 
No i planuje moze z 1-2 miesiace przed staraniami wziac tabletki anty, bo pozniej dzieki efektowi odbicia zachodzi sie bardzo szybko:)

Aj z tym to nie jest tak do konca
ja z drugim tez zaszlam zaraz po tabletkach ale teraz juz staram sie rok
zaraz po odstawieniu tabl nie udalo sie
probowalismy dalej
w listopadzie i grudniu tez bralam anty. i dalej w ciazy nie jestem
a dodam ze nigdy nie mialam problemow z zajsciem z chlopcami

@ dalej nie mam
robilam znow test i negatywny
jest 15d po owulce
tempka 36.9
powoli spada
 
Dziendoberek!

Jagienko, posciel jest cudowna! Piekna :) A jak Twoje samopoczucie?
Ja odpukac nie mialam problemow z zajsciem w ciaze.

Malo pisze ale Wam kibicuje :)

Dziękuję Royanko,w sumie dobrze,jednago dnia lepiej innego gorzej ;-)
Najbardziej dokucza mi kość ogonowa ale lekarz powiedział że może boleć i nic na to poradzić nie mogę,ból będzie się nasilał wraz z wiekiem ciąży....:blink:

Czekam i strasznie się boję bo u mojego synka w szkole panuje teraz rumień zakaźny w szkole,choroba bardzo groźna dla kobiet w ciąży... Nie przypominam sobie żeby mój synek miał kiedykolwiek i sama czy przechorowałam w dzieciństwie...póki co niewiele mogę zrobić...:-( Mój synek w tym tygodniu został w domu ale od poniedziałku idzie do szkoły i mam ogromna nadzieję że mi tego paskudztwa nie złapie...
Zrobiłąm sobie w piątek badania na obecność przeciwciał parwowirusa B19,wynik powie mi czy chorowałam na rumień kiedykolwiek,tylko że na wyniki trzeba czekać ok dwóch tygodni więc....znowu czekamy.....eeech
Codziennie rano odchodzę od zmysłów jak wstaję,oglądam synka czy nie ma wysypki,jak tylko skarży sie na gardło-mam najczarniejsze myśli....
 
reklama
Do góry