reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja zazwsze mialam 7 dniowa @ a dzisiaj jest juz 8 dzien wiec cos za dlugo hmmm,ja tez nie mialam dlugo @ bo tez ciaza,karmienie piersia tabletki anty,to moj trzeci cykl bez tabsow i cos czuje ze to przez nie cos mi sie poprzestawialo:wściekła/y:,nigdy wiecej tego swinstwa:no:
 
Cześć dziewczyny proszę o pomoc marzy mi sie dziewczynka.
Przedstawię wam moją sytuację.

Tabletki anty. biore od 5 lat (podczas brania miałam dwie przerwy 2 miesięczne podczas zmiany tabl.)
Listek zaczęłam 20grudnia, w drugim tyg zapomniałam wziąć trzech tabletek 9-tej,10-tej i 11-tej z listka (czyli 28,29,30grudnia), pominełam te tabletki, dostałam plamienia jednodniowego ale wziełam 12-tą i 13-tą o stałej porze (czyli 1 i 2 stycznia) zakończyłam drugi tydzień w sumie nie wiem po co bo całkiem odstawiłam tabletki i 3 tygodnia nie zaczęłam, czyli od poniedziałku 3 stycznia nie biorę tabletek ale nie dostałam krwawienia z odstawienia.

Dziś się dowiedziałam, ze mąż wraca o 2 tyg wcześniej z delegacji i że ok środy będzie w domu i na pewno będzie chciał sie zbliżyć.

Czy teraz mam dni płodne czy nie? Jak to teraz wyglada? Czy teraz jest jakas możliwość aby zaplanować dziewczynkę?
 
Cześć dziewczyny proszę o pomoc jestem tu nowa.
Przedstawię wam moją sytuację.

Tabletki anty. biore od 5 lat (podczas brania miałam dwie przerwy 2 miesięczne podczas zmiany tabl.)
Listek zaczęłam 20grudnia, w drugim tyg zapomniałam wziąć trzech tabletek 9-tej,10-tej i 11-tej z listka (czyli 28,29,30grudnia), pominełam te tabletki, dostałam plamienia jednodniowego ale wziełam 12-tą i 13-tą o stałej porze (czyli 1 i 2 stycznia) zakończyłam drugi tydzień w sumie nie wiem po co bo całkiem odstawiłam tabletki i 3 tygodnia nie zaczęłam, czyli od poniedziałku 3 stycznia nie biorę tabletek ale nie dostałam krwawienia z odstawienia.

Dziś się dowiedziałam, ze mąż wraca o 2 tyg wcześniej z delegacji i że ok środy będzie w domu i na pewno będzie chciał sie zbliżyć.

Czy teraz mam dni płodne czy nie? Jak to teraz wyglada? Czy teraz jest jakas możliwość aby zaplanować dziewczynkę?
 
Kiki,Royanka fajnie ze tesknicie:-p juz jestem a Was nie ma:-D

Witaj Visine,teraz trudno stwierdzic jednoznacznie czy masz dni plodne:sorry:
Czy prowadzisz obserwacje sluzu?W dni plodne jest on przejrzysty jak bialko jaja kurzego,ja jedynie na tej podstawie wiem czy mam dni plodne:-p
 
Hej to ja też się dołączę do was jeśli mogę?:)

Trochę o mnie jestem mama 3 chłopców i jak na razie w planach córcia od pół roku staramy się przed owu i nic
Edyta ty masz też 3 muszkieterów jak ja fajnie że jest nas więcej
Kiki ty tez masz 3 chłopców i w końcu udało się ci z tą córeczka ile się starałaś przed owu czy może nie planowałaś?

Mam nadzieje że wątek jest nadal aktualny
 
reklama
witam..fajnie ze znowu jestescie dziewczyny..

maari ja mam 3 chlopcow i 4 dziewczynke..tabletki odstawilam w maju a pozytywny test wyszedl mi 18 grudnia po 7 miesiacach..chcialam bardzo dzidzie obojetnie mi bylo czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka..ale pamietam ze owulke mialam wewtorek a kochalam sie w niedziele potem w czwartek po owulce no i jest dziewczynka..jestem taka szczesliwa ze mam derye zwariowalismy wszyscy na jej punkcie..
 
Do góry