reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kiki to moze i u mnie bedzie dziewuszka,tylko najpierw musze sie o nia postarac:-D

Jagienko jestesmy aby sie wspierac,tak czy siak trzymam kciuki aby bylo lepiej;-)

My juz po wizycie u lekarza,wiec maly plucka ma czyste jedynie gardziolko ma zaczerwienione,powiedzial ze jak kaszelek nie przejdzie to przepisze antybiotyk,ale mowi ze woli tego nie robic i ze powinno mu przejsc....oby.

Ja mam jeszcze @ ale jutro lub pojutrze powinna sobie pojsc,no i bedziemy dzialac tylko czekamy na sluzik plodny:-p

A co tam u Was jak mija dzionek?
 
Edyta, mam nadzieje, ze maluszek wyzdrowie.
Moj wlasnie wychodzi z zapalenia pluc :/
Od samego poczatku ma problem z oskrzelami i pluckami, wrazliwiec jeden :/
Moj M wlasnie kapie synkow a ja sie bycze przy kompie i przez smsy instruuje moja mam jak ma korzystac ze skyepa, hihihi, ciezko idzie ;)

Kochana wspolczuje chorobska,kurcze szkoda takiego maluszka.Mam nadzieje ze wyrosnie z tego i pozniej nie bedzie chorowal :tak:

Nas tez czeka instrukcja skype mojej tesciowej,ale moze nie bedzie zle zobaczymy.
A moje dzieciaki juz w lozkach,no i jak co wieczor rozmawiaja z mezem o tzw "meskich sprawach":-D
A ja usypiam Natanka ooo juz spi:-)
 
Moj sredni to dlugo nie mowil ale jak zaczal to chcialam zeby przestal:-pno i do dzis dnia gadulstwo mu zostalo:dry:

A gdzie reszta dziewczyn?chyba sama zostalam:baffled:
 
Czesc

Dzieci juz w szkole,mezus jeszcze w pracy maly sie bawi a mi sie nudzi:-p
Zaraz wezme sie za obiadek,to mi szybciej czas zleci;-)
 
witam
edyta zycze ci dziewczynki z calego serduszka mysmy wszyscy dostali kota na punkcie derci...w sumie jak zaszlam w ciaze chcialam bardzo dziewczynke a pierwsze ubranka kupilam na chlopca chyba juz z przyzwyczajenia hi hi..caly czas myslalam ze bedzie to 4 chlopczyk jak lekarz mi powiedzial ze dziewczynka to mowilam mu ze napewno chlopczyk ze sie pomylil bylam u 4 ginekologow hi hi a ja i tak do konca nie bylam przekonana a tu proszy przy poroduzie do mnie dopiero dotarlo ze mam maja wymarzona coreczke..ale gdyby byl chlopczyk tez bym go tak kochala tak bardzo chcialam dzidzie ze bylo mi obojetnie co bedzie..ach ale wspomnienia dopiera derye urodzilam a juz skonczyla 16 miesiecy
 
hej kobitki
Ja właśnie patrze na moja córcie i do dziś nie wierzę, ze jest moja upragniona córusia....patrze własnie teraz na te kitki i bardzo mnie cieszą......
Za to dla odmiany mój synus robi się niezłym przystonjiaczkiem.....i też nie wierzę że to juz takie chłopisko!!
Kiki- ale cudnie, zazdroszczę Ci takiej gromadki :) Ja ciężko noszę ciąze, bardzo źle się czuję i mamy za małe mieszkanko...ale chociaż trójeczkę to bym chciała. Ale póki co to teraz nie ma na to szans....Cudnie będziesz miała jak kiedys na święta zbierze się Twoja gromadka, z wnukami.....bosko...
 
A moj maly robi strajk nie chce jesc ani pic,teraz spi moze jak wstanie to mu sie odmieni...

Mezus dzwonil ze wraca juz do domku a ja taka nieuczesana :-D

Ja tez bym nie uwierzyla gdyby lekarz powiedzial mi ze bede miala coreczke,czekalabym do porodu aby ujrzec to na wlasne oczy:-D:tak:
 
Juz jestem,stesknilam sie:-p

Jak mezus przyjechal z pracy,to poszlismy z malym na maly spacer.Pozniej trzeba bylo odebrac dzieciaki,podac obiad,pobawic sie z malym,pogadac z chlopakami,obejrzec film no i wykapac siebie i dzieciaki.Obowiazki wykonane,wiec mam czas na BB;-)
 
reklama
Witam

Royanna moze kup w aptece czopki Viburcol sa one na bolesne zabkowanie,moze pomoga i maly nie bedzie sie tak meczyl;-)
 
Do góry