reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

OOO i ja witam nowe starączki....jak sie okazuje znowu przewazaja plany starania sie o córcie:)))))
.....ja sobie dziewczynkę zafunduję po 30-stce:))))))
chociaz z drugiej manki taka juz jestem szczesliwa z tą moją dwójka chlopaków....o przepraszam z trójka bo i małż:)))))...ze chyba warsztat juz zamknę:)))
Czas pokaze:)
__________
Ale fajnie tak sie przygotowywac do starań..planowac..:)))))
trzeba jednak uwazac by nie popasc w paranoje .
 
reklama
images

hej Ciotki
ja na chwile by sie przywitac Sobotnio i spływam prasowac góre ubran...nie chcialo sie wczoraj to trza dziś:))))
buzia
 
A z takich ciekawostek (ile prawdy to nie wiadomo) to jak sie ma owu z bolacego jajnika to na dziewczynke:)
A jeszcze z tego co wyczytałam to facet powinien nosic obcisłe portasy i pracowac najlepiej "siedzaca" takie srodowisko (wyzsza tempka) zabija "meskie plemniczki" i dlatego taksowkarze, kierowcy maja przeważnie dziewczynki

oj chyba nie za wiele prawdy bo mój zawodowy kierowca
zmajstrował dwóch synów:-D

A u mnie dzis 33tydz. i mam jakies bóle po bokach jakby jajników
siet a wizyta dopiero w piątek.
pozdrawiam wszystkie dziołszki.
 
dziewczynki meczy mnie jedna rzecz :-(
jak pisalam bylam u gina i z monitoringu wyszlo mu ze pecherzyk jest o sr 15 mm i za ok 3 dni peknie i nastapi owulacja, a w tym momencie jest 30 dc bo mam dlugie cykle ok 40 dniowe, a 7 dni temu robilam test owulacyjny i wyszedl pozytywny i sluz byl obfity a teraz gdy niby pecherzyk ma peknac i ma byc owulacja sluzu brak
mowilam mu jak to mozliwe jak owulacja niby byla a on na to ze on tu widzi czarne na bialym ze pecherzyk rosnie i owulacji jeszcze nie bylo
sama juz nie wiem
no ale staranko wczoraj bylo wiec sie okaze :tak:
 
Ostatnia edycja:
Beatko- zawsze bazowalam na obserwacji śluzu, szyjki itp..no ale jak sie okazuje jednak usg chyba bardziej wiarygodne..bo lekarz widzi jak na dloni pęcherzyk- jego wielkosc czy przyrost w ciagu kilku dni!
Planowalam córeczke i ostatnie seruszko (sexik) byl 12 dc rano a owulka wg testów i odczuc z 15 na 16 dc.....no i mamy cudnego Maksia:))))))
cięzko wiec powiedziec co w tej sytuacji ale chyba sklonilabym sie zaufac lekarzowi!
 
Beatka a moze masz druga owulacje przy tak dlugim cyklu.tak sie przeciez zdarza czasem.Ja tam bym wierzyla ginowi.No i sluz plodny powinien byc chyba w owulacji a nie przed, wiec to dobrze, ze sie wczoraj staraliscie.Trzymam kciuki za bobaska;-)P.S. z chinskiego to wychodzi baba teraz u ciebie?
 
Heyka:):)

Royanna no nam tez Ciebie brakuje:):) Ty myslisz zeby na 40 urodzinki zrobic sobie prezencik, oj kochana chyba Ci sie nie bedzie chciało znow w nocy wstawac, kolki, zabkowanie, nauka chodzenia itp
Beatka no moze masz 2 owu w tym cyklu, jak długie cykle to sie zdarza, w kazdym razie jak lekarz widzi pecherzyk to pewnie jest, powodzenia
Tusia no fakt Twoj kierowca a masz synkow:) nigdy nie ma 100% pewnosci, pewnie Twoj ma tylko plemnieczki :synusie":):)
powodzenia na wizycie, a u Ciebie tezn synus to tak nie dokonca chyba? czy juz jajkami swiecił bez watpienia?
Aneczka a Ty juz starasz sie o trzecie? Antos chodzi do przedszola? chyba jeszcze daje popalic)

Ja przy pierwszym nie planowałam.......
Miłego dnia..........
 
Aneczka do listopada z chinskiego kalendarza wychodzi dziewczynka w tym miesiacu tez i przyszly caly rok tez na dziewczynke tylko w styczniu i marcu chlopczyk ale do tego akurat podchodze lajtowo mimo ze chlopakami mi sie sprawdzilo

a jak myslicie dzis tez zrobic przytulanko z mezulkiem jak za dwa dni ma byc owulacja czy lepiej juz czekac czy okres sie pojawi?

a co do drugiej owulacji tez mi gin powiedzial ze czasami przy dlugich cyklach sa dwie owulacje

Aneczka ale ty fajne malutkie dzieci rodzisz bo ja to po 4kg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry