reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Samaola, piszać sluz płodny nie pierwszej jakosci masz na mysli taki nieprzezroczysty lepki? I rozumiem ze pokazal sie na zewnatrz? Czy tez moze wewnatrz? :))))
 
reklama
Smyki.pl - Metoda Selnas
dziewczyny a slyszalyscie o tej metodzie planowania plci Metoda Selnas moze to i jakas sciema ale moja znajoma zaplanowala sobie tak corke. Ja zakupilam kalendarzyk na 6 miesiecy i w wiekszosci miesiecy wychodzi mi ze przed i w owulacje to dni na chlopca !!! jedynie w przyszlym miesiacu przed i w owulacje wychodzi dziewczynka i bede probowac.
Jak tylko sie uda dam wam znac
tu jest link do kupienia kalendarzyka i mozna przeliczyc na zlotowki
www.babybygender.com
to moze jakies logiczne wytlumaczenie dlaczego te dziewczyny co poczely dziecko przed owulacja maja chlopcow ?
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co? Ja bede nawet na uszach stawac zeby dziewczynke zrobic teraz ale tez wydaje mi sie ,ze i tak jak ktoras pisala sa faceci ktorzy nie robia dziewczynek albo nie robia chlopcow.Nie chodzi bynajmniej o to ,ze nie maja takich plemnikow ale zwyczajnie o jakos nasienia.Sa tacy u ktorych np. wszystkie plemniki wolno sie poruszaja i wtedy meskie nie maja szans dotrzec na czas.Co do kobitek to mysle ,ze poprostu bardzo ciezko jest trafic w odpowiedni moment.Nawet jesli bede sie stosowala do wszystkich zasad to moze np. w miesiacu kiedy juz bedziemy dzialac tak sie tym zestresuje ,ze owu mi sie przesunie i wyjdzie chlop? Tak czy siak warto probowac (u mnie na zasadzie do 3razy sztuka) ;) Ja mam w planach robic tak:
1. wyczuc jak przedstawiaja sie moje cykle i celowac przed owu zaczac od 3-4 dni i co miesiac przesuwajac o 1 do przodu
2. wcelowac w chinski kalendarz, ktory jak dobrze policzyc sprawdzil sie u wszystkich znajomych
3.okolo pol roku przed brac wapn z magnezem i ograniczyc kawe i pomidory ;)
a co z tego wyjdzie zobaczymy hehe
 
to tak jak ja bo ja juz od dawna zmienilam diete bardziej obfita w wapn,
kalendarzyk chinski pokazuje do listopada dziewczynka ale w to akurat nie wierze
sex przed owu ale tylko w dni z kalendarzyka metody Salnes
a dzis bylam u gina na usg i powiedzial ze za 3 dni powinna byc owulacja i w dodatku pecherzyk
jest w lewym jajniku a to ponoc na dziewczynke a w prawym na chlopca. hihi
powiem wam ze jak patrzyc na to z gory to jakas fobia
no ale zawsze sprobowac mozna ja bedzie chopczy to przynajmniej bede wiedziala ze probowalam
 
Aneczka Beata no to czekamy na rezulaty:):):) wazne sa godziny nie dni, w pierwszym cyklu 4 dni przed np wieczorem to w nastepnym np 3,5 dnia przed owu np. rano i trzeba miec regularne cykle.... tak bym robiła na dziewczynke :) a bedzie co ma byc:)
A z takich ciekawostek (ile prawdy to nie wiadomo) to jak sie ma owu z bolacego jajnika to na dziewczynke:)
A jeszcze z tego co wyczytałam to facet powinien nosic obcisłe portasy i pracowac najlepiej "siedzaca" takie srodowisko (wyzsza tempka) zabija "meskie plemniczki" i dlatego taksowkarze, kierowcy maja przeważnie dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
ale tu sie pozmieniało łooooł..... nowe dziewczyny na wątku widzę WITAM!

tusia śliczny brzusio :)))
anufifi fajnie że napisałaś... odezwij się czasem do nas chociaż.

Życzę powodzenia nowym forumowiczkom w planowaniu płci.
 
reklama
Beatka no to co dzisiaj proba?;-) bo 3 dni przed to juz chyba ostatni dzwonek co?ja chyba zaczne nawet od pieciu hihi :-D
Z dieta u mnie najgorzej bo raz , ze kocham pomidory i sol a 2 ze mam kamice nerkowa i nie moge przeginac z wapniem.No ale zima idzie pomidorow smacznych nie bedzie to moze i dietka lepsza na babe bedzie
Powodzenia
Royanna jak widzisz ja tez mam dwoch synkow i nigdy bym ich nie zamienila na corcie ale pozostal pewien niedosyt.Chodzi o to ,ze nie planowalam przy nich jakiej maja byc plci wiec teraz moze chociaz sprobuje choc troche sie do tego przyczynic.Jak sie nie da to 4 ty raz napewno nie bede probowac:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry