reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry :happy2:

Ale upał...nie wiem w co mam wejść!!! siedzę przed wiatrakiem i nic nie robię :-p
a dziś na 14 jedziemy na usg :tak:

Joanna Ty też dzisiaj zobaczysz swoje Maleństwo :-) powodzenia i daj znać po! :tak:

Patrysia widzę że zmieniłaś zdjęcia chłopaków...super! :-)

Czarodziejko a Ty masz nowy avatark - śliczny :-) ja poproszę takiego drineczka :-) co do dzidziulka to zobaczymy dzisiaj co u niego słychać :tak:

Pozdrawiam. Buziaki :happy2:
 
reklama
Paula i Joasia napiszcie po wizycie?
a ja jestem własnie po ostatnim juz badanku na toksopplazmozę oby wynik był ok.
w te upały mój mały jakis mniej aktywny:baffled: i czuje teraz takie jakby pulsowanie,pikanie
ale takie dziwne uczucie bo jakby w pochwie :baffled: hym???
po niedzieli jeszcze badanko z glukozą ble...
 
Witam sie i ja upalnie :baffled::-)
Jesooo jak goraco..masakra.. a my na dodatek z brzuszkami :-)..
Paula.. Joanna.. Powodzenia na wizytach :tak:
Tusia.. Mój zaś szaleje jak najety :szok: az mnie juz wsioo boli :-D Nie zazdroszcze glukozy :baffled: ja mialam te .. 75g.. i mnie cofneło po niej :zawstydzona/y:.. A robisz juz jakies zakupki dla Maluszka ?? :-).. bo ja wpadlam w lekki szał :zawstydzona/y::szok::-D.. Widzialam Twoj brzusioo..śliczny :) i calkiem pokazny :tak:;-)
Ja mam wizyte we czwartek.. juz sie nie moge doczekac.. ale jak zwykle lekki stresik sie robi..czy aby wsioo ok u Maluszka :zawstydzona/y:
Kochane pozdrawiam Was WSZYSTKIE i KAZDA Z OSOBNA .. ;-)
Trzymajcie sie chlodno :-D Buziaczki :)
PS.. Czarodziejko.. ja poprosze z checia takiego drineczka :)

Dziewczynki mam do Was pytanie.. Czy ktoras z Was ma lub miała lub widziala na żywo te karuzele? chodzi mi konkretnie o to czy sie ja da zamontować do łóżeczka turystycznego.. ?? Bylabym wdzieczna za podpowiedz :)
1126282914.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witam.....a wiec dzis uslyszalam , ze TAK< TO DZIEWCZYNKA, nie zadne tam ''prawdopodobne'', ''jest szansa'' itd...tylko konkretnie ...to dziewczynka:) wszystko ok, mam juz przestac wariowac i wkoncu odpoczywac ( moja pani gin nie rozumie ze ja od ruchu jestem uzalezniona ...hahahah) no ale to twardnieni brzucha co mam kaze mi spowolnic....no tyle to jeszcze wytrzymam....nie wiem ile wazy, mam tylko wymiar kosci udowej 57 i bpd - 86 ale nic mi to nie mowi:/
 
No super ze u Igi wszystko w porzadku no i jest Igusią a nie np Igorkiem:) Jak lezec to lezec, gdzie Ty tak biegasz w te upały:) A jak ma synek na imie?
Teraz czekamy na dobre wiesci od Pauli
Sylwia nie miałam stycznosci z ta karuzela wiec nie pomoge:)
 
Witam.....a wiec dzis uslyszalam , ze TAK< TO DZIEWCZYNKA, nie zadne tam ''prawdopodobne'', ''jest szansa'' itd...tylko konkretnie ...to dziewczynka:) wszystko ok, mam juz przestac wariowac i wkoncu odpoczywac ( moja pani gin nie rozumie ze ja od ruchu jestem uzalezniona ...hahahah) no ale to twardnieni brzucha co mam kaze mi spowolnic....no tyle to jeszcze wytrzymam....nie wiem ile wazy, mam tylko wymiar kosci udowej 57 i bpd - 86 ale nic mi to nie mowi:/
suuuper wieści:-Dteraz mi odpoczywac!:tak:
SYLWIA witaj:-)super ze maluszek sobie tam szaleje:-)
TUSIA hehe a może masz leniuszka:-)glukoza bleee:baffled:




Dzień dobry :happy2:

Ale upał...nie wiem w co mam wejść!!! siedzę przed wiatrakiem i nic nie robię :-p
a dziś na 14 jedziemy na usg :tak:

Patrysia widzę że zmieniłaś zdjęcia chłopaków...super! :-)
czekam na wieści:-)ps.dziekuje:-)od czasu do czasu lubie zmieniać zdjątka w sygnaturkach:-)
 
Witam wieczorkiem :happy2:

Joanna cieszę się że u Ciebie i Igi wszystko dobrze i że jednak to dziewczynka :-) Gratuluję :tak: odpoczywaj dużo, w te upały nie ma co szaleć!!! a jak tam remont?

Tusia to przejściowe na pewno mały niedługo znów zacznie fikać! :tak: trzymam kciuki za wynik toxo! Ja jutro odbieram wyniki z morfologii i toxo...

Royanna miłego wypoczynku :-)

Sylwia oj gorąco gorąco a dla nas brzuchatek podwójnie! trzymam kciuki za czwartkową wizytę, daj znać potem! co do karuzeli to niestety jej nie widziałam ale też mi się podoba i chcę taką kupić dla Karolka :tak:

A u mnie też wszystko ok...Karolek rośnie...waży już 3200!!! (+/- 400g)!!! chyba urodzę kolosa :eek: albo wcześniej bo termin z usg nadal mam na 29 lipca! chociaż łożysko jeszcze przyklejone i nie wapnieje (czy coś takiego)...martwi mnie tylko że kość miedniczkowa jest jakaś mała i lekarz zaznaczył że trzeba sprawdzić to po porodzie :-( a no i Mały owinięty jest raz pępowiną :-( poza tym wszystko dobrze :tak: Mały kopie, rusza się że aż mi się cały brzuch przesuwa a dzisiaj udało mi się złapać go za piętkę :-) już nie pierwszy raz ale dzisiaj to tak wyczuwalnie :tak:

Miłego wieczorku :happy2:
 
Witam.
Super,że wizyty udane :tak: Joasia GRATULUJĘ CÓRECZKI ach ...;-)
Sylwia-no własnie w tym tygodniu dopiero kupiłam pierwszą rzecz dla małego.
Mój mały sie rusza bo jakby nie to dopiero bym paniki nasiała tylko
w te upały jakby mniej.
Dziewczyny pokazcie co kupujecie dla maluchów np.o posciel mi chodzi bo
cos na nic nie moge sie zdecydować.:sorry2:
 
reklama
Witam :))
Kindzia .. Patrysia.. Dziekuje za odpowiedz :tak::-)
Joanna.. czyli teraz mozesz ruszac z dziewczynkową wyprawką ..pelna parą ;-)
Paula... Owinieciem sie nie martw.. moj Kacper byl 2x nia owiniety w okół szyjki.. i wsiooo poszlo elegancko.. ale wiadomo zawsze czlowiek sie stresuje ..Juz Ci zostalo naprawde malutko czasu .. i sie spotkasz z Maluszkiem ;-) To ja jak nie znajde nigdzie jej na żywo (tej karuzeli) to poczekam na Twoja opinie ;-)
Tusia.. Ja wiem ze Ci chodizlo o ruszanie sie w upały Malego ;-).. mój wlasnie w te upały szaleje jak najety :-D..pewnie sie chlodzi ruchami ;-).. Co do poscieli to co ja bym nie chciala..jakie cuda :zawstydzona/y::-D..pewnie jakby bylo to moje pierwsze dziecko to bym szalala..;-)bo potem by nastepne mialo..ale nie planuje wiecej dzieci wiec po przegladnieciu ofert na alegro.. zdecydowalam ze podjade sobie do IKEA i kupie tam.. cena jest elegancka.. i kolorki tez :-)..z baldachimu sie wyleczylam przy 1 dziecku.. :-D .. wiec teraz tak naprawde mi potrzeba tylko podusie i kolderke.. ochraniacza tez mi nie trzeba bo mam łóżeczko turystyczne.. ktore sobie bardzo chwale :-p:sorry2:..Smoczki kupilam TT.. mam nadzieje ze dobrze wybralam :zawstydzona/y:jeszcze butelki musze kupic ..ze 2 .. :-)

BUZIACZKI DZIEWCZYNKI :)))) i milego "chlodnego" dnia !!:)
 
Do góry