reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pajkaa cieszę się że u Ciebie i Sebusia wszystko dobrze! :) Hehe...okaże się że jeszcze przenosisz, oczywiscie Ci tego nie życzę bo lepiej chwile przed terminem albo w terminie urodzić! Ja gdyby nie to że to 36 tydzień to bym chciała już urodzić ;) we wtorek mam usg więc zobaczymy co tam u naszego synka słychać, ile już waży bo 4 tygodnie temu ważył ponad 2kg! no ale wg usg to było 2 tygodnie do przodu z terminem! Paajciu najważniejsze że jakbyśmy miały nawet już teraz urodzić to wszystko skończy się dobrze, bo lekarze są już w stanie pomóc naszym szkrabom! Będzie dobrze!
p.s. współczuje nocy :/

powiem Ci, ze szyjke mam tak krótką, ze nieźle sie namachała, zeby sprawdzic czy jest zamknięta. Ale jest wiec jestem spokojna. Moj mąz niwe chce sie ze mną sexic bo stwierdził, ze doprowadzi do wczesniejszego porodu a on nie chce, zeby maly urodził sie w lipcu :p
co do nocy powiedziałam mężowi ze jak następnym razem bede chciała zjesc kiełbase ma mnie solidnie trzasnąc w łeb, zeby mi to wybic:p
 
reklama
witam was ja z meżem staramy sie o drugie dzidzie po 4 latach córcia ma 4 lata r. maju, mam do was pytanie, podobno kobieta ma np. do pół roku może urodzić np. dziewczynkę a nasępne chłopca czy żęby urodził sie jak w moim przypatku chłopiec to dziecko ma sie urodzić ja najdalej od maja np. w styczniu??? Czy jest wśród was że np. dzieczynkę urodzła w maju a chłopca w kwietniu lub w czerwcu??? I jaka jest różnica wieku między nimi??? przepraszam za złe sformułowania:confused:. POZDRAWIAM I Z GURY DZIĘKUJĘ:-D
 
Halina pierwszy raz słysze o czyms takim, ja mam dopiero jedno, no ale spróbuje
w rodzinie:
mam siostre, po roku, ja z lutego ona z marca, brat z grudnia i 10 lat młodszy wiec chyba tu sie zgadza
maz ma siostre ona z lipca on z sierpnia wiec wychodzi ze miesiac po miesiacu teoretycznie.
znajomi:
kolezanka ma dwoch chłopcow jednego z pazdziernika, drugi z kwietnia (2lata roznicy)
2 kolezanka dwoch chłopcow pierwszy z pazdziernika drugi z maja (7lat roznicy)

chyba to nie reguła
 
halina pierwszy raz słysze o czyms takim, ja mam dopiero jedno, no ale spróbuje
w rodzinie:
Mam siostre, po roku, ja z lutego ona z marca, brat z grudnia i 10 lat młodszy wiec chyba tu sie zgadza
maz ma siostre ona z lipca on z sierpnia wiec wychodzi ze miesiac po miesiacu teoretycznie.
Znajomi:
Kolezanka ma dwoch chłopcow jednego z pazdziernika, drugi z kwietnia (2lata roznicy)
2 kolezanka dwoch chłopcow pierwszy z pazdziernika drugi z maja (7lat roznicy)

chyba to nie reguła
witam mam nadzieję że to nie reguła no cósz co będzie trzeba kochać i cieszyć sie co będzie , dzieki z odpowiedz:-:-) pozdrawiam
 
witam was ja z meżem staramy sie o drugie dzidzie po 4 latach córcia ma 4 lata r. maju, mam do was pytanie, podobno kobieta ma np. do pół roku może urodzić np. dziewczynkę a nasępne chłopca czy żęby urodził sie jak w moim przypatku chłopiec to dziecko ma sie urodzić ja najdalej od maja np. w styczniu??? Czy jest wśród was że np. dzieczynkę urodzła w maju a chłopca w kwietniu lub w czerwcu??? I jaka jest różnica wieku między nimi??? przepraszam za złe sformułowania:confused:. POZDRAWIAM I Z GURY DZIĘKUJĘ:-D

moja kolezanka urodziła chłopca w maju, druga w czerwcu takze nie ma reguły to czy bedzie chłopak czuy dziewczyna zalezy od nasienia faceta i tego, który materiał genetyczny bedzie "silniejszy" Twoj czy męża.
 
witam was ja z meżem staramy sie o drugie dzidzie po 4 latach córcia ma 4 lata r. maju, mam do was pytanie, podobno kobieta ma np. do pół roku może urodzić np. dziewczynkę a nasępne chłopca czy żęby urodził sie jak w moim przypatku chłopiec to dziecko ma sie urodzić ja najdalej od maja np. w styczniu??? Czy jest wśród was że np. dzieczynkę urodzła w maju a chłopca w kwietniu lub w czerwcu??? I jaka jest różnica wieku między nimi??? przepraszam za złe sformułowania:confused:. POZDRAWIAM I Z GURY DZIĘKUJĘ:-D
Hehe...pierwsze słyszę...ale to jakaś głupota!!!:-D:-D:-D
 
DZIEŃ DOBRY:-)
witam was ja z meżem staramy sie o drugie dzidzie po 4 latach córcia ma 4 lata r. maju, mam do was pytanie, podobno kobieta ma np. do pół roku może urodzić np. dziewczynkę a nasępne chłopca czy żęby urodził sie jak w moim przypatku chłopiec to dziecko ma sie urodzić ja najdalej od maja np. w styczniu??? Czy jest wśród was że np. dzieczynkę urodzła w maju a chłopca w kwietniu lub w czerwcu??? I jaka jest różnica wieku między nimi??? przepraszam za złe sformułowania:confused:. POZDRAWIAM I Z GURY DZIĘKUJĘ:-D
sorki ale się uśmiałąm:-pskąd ty masz takie wiadomości:confused:natura kochana natura a pory roku czy też miesiące nic do tego:-)

No ja mam dwójke dzieciaczków pierwszy z października a drugi ze stycznia obaj chłopaczki:tak: 2 latka i 3 miesiące
Moja siostra ma z czerwca dziewczynke a ze stycznia chłopca:tak:6 latek(chyba bo teraz już sie zamotałam troszku haha)

Hmm ale np.ja jestem z grudnia moja siostra z kwietnia a kolejna siostra z lipca:-pmy wszystkie co 2 lata

Jak by ktoś robił sobie dzieciaczki według hmm tak powiem schematu to by było gites majonez bo kazdy by miał parke:-D


Życze synka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Joasia pokaz swój?
imie dla córeczki juz jest ?pochwal się?

Po ostatnim czyszczeniu kompa zlikwidowali mi program i nie chce mi odtworzyc zdiec z komorki:(....a imie .hmmm......jutro ide do gina..jak powie ze 100% dziewczynka to chyba bedzie Iga....

U was tez takie upaly....wkoncu lato na calego...coprawda w 2 troche ciezko i duszna ale lepsze to niz deszcz:)
 
hej laseczki
wpadam z zimnym drinkiem w ten upalny dzien
lychee.jpg

Joasiu upał to chyba wszędzie...masakra/ A najgorzej ze taki caly ten tydzien...a potem nie wiem...w niedziele bedzie ciut chlodniej...
A jak tam brzuchate dziołszki...jakiś dzidziuś pcha sie juz na świat????
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
Po ostatnim czyszczeniu kompa zlikwidowali mi program i nie chce mi odtworzyc zdiec z komorki:(....a imie .hmmm......jutro ide do gina..jak powie ze 100% dziewczynka to chyba bedzie Iga....

U was tez takie upaly....wkoncu lato na calego...coprawda w 2 troche ciezko i duszna ale lepsze to niz deszcz:)
moja młodsza kuzyneczka ma tak na imie:-)czekam na wieści:-)
hej laseczki
wpadam z zimnym drinkiem w ten upalny dzien

Joasiu upał to chyba wszędzie...masakra/ A najgorzej ze taki caly ten tydzien...a potem nie wiem...w niedziele bedzie ciut chlodniej...
A jak tam brzuchate dziołszki...jakiś dzidziuś pcha sie juz na świat????
ja drineczki nie lubieć ale taką lemoniade oj tak wypić wypić :-p
 
Do góry