reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nooo, ja za to nadrobilam dzis prasowanie. Od piatku jedno male czekalo, a dzis doszlo drugie wiec trzeba bylo;)
I tak sobie wyszukuje co by tu jeszcze zrobic...A jest co, tylko trzeba sie zdecydowac od czego zaczac, hehehe ;)

Aniu zapraszam do mnie na prasowanie:-)z dwie godzinki Ci zejdzie hehe
 
reklama
Dominiś jest niemożliwy:no:

Codziennie jak idzie na dwór tak wraca zajefajnie bruuuuuudny!!!piach wszędzie a wygląda jak prosto z komina by wyszedł:wściekła/y:bo oczywiście nie interesują go inne zabawy jak piaskiem rzucać tu i tam a przyokazji sam jest opsypany!teraz siedzi we wannie i się kąpie a zaraz ja tam pujde i znowu szorowanie a przy tym pisk ryk bo nei lubi jak go kąpie a głównie głowe ale co zrobić jak muuuuuuszeee!!!

Ach takie sa uroki dziecka biegającego na dworzu:cool:

EDIT:No wyszorowany czyściutki jest Dominiś:)i chyba musiał się nieźle wymęczyc bo zasnął mi opatulony w ręcznik jak szłam wylewać wode ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Patrysiu to niezłego masz brudaska w domu ;-)
no mój Kacper też cały dzień biega po podwórku ale aż tak się nie brudzi, często tylko ma plamy z jakiś owoców które sobie zerwie z ogródka :happy2:

M usypia Kacpra....Kacper chodzi teraz o 22 spać bo wcześniej nie chce zasnąć tylko się przewala na łóżku więc nie ma sensu go kłaść i z nim siedzieć...wynikiem tego jest to że śpimy do 9 :zawstydzona/y:

Kiki, Bershka a co u Was dziewczynki? jak dzieciaczki?

Miłego wieczorku i spokojnej nocy :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :happy2:
U nas słonko i gorąco od rana ale jakieś chmury się kłębią...ponoć też ma padać...

Royanna przykro mi że badanie wyszło nie tak jak się tego spodziewałaś :-( ale może to nic poważnego może właśnie to tylko jakaś infekcja...oby! Musisz być dobrej myśli a kontrolować trzeba! Zdrówka dla Alanka i wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 8 miesięcy :blink: Będzie dobrze! :tak:

Pozdrowienia dla wszystkich :happy2:
Buziaki
 
Witam sie!!u nas tez pochmurno i pada od czasu do czasu...Kacper daje tak popalic ze masakra...

Royanko oj biedne te Twoje dzieciaczki cos z tych obrzydliwych chorob nie moga wyjsc:-(mam nadzieje ze to u Alanka to nic powaznego!!

100latek dla Alanka zeby rosl ZDROWO:-)

dziewczyny pomozcie mi ubrac Kacpra na chrzest..nie wiem w co go ta naprawde ubrac..nie chce kupowac specjalnie jakiegos garnituru bo popierwsze dorgie to i tylko raz bedzie uzyte..chce cos z czego pare razy skorzysta..myslalam o czyms takim H&M ZESTAW KOSZULA + PULOWER 9-12 MSC (1106129916) - Aukcje internetowe Allegro lub aqq Świetna kamizelka z koszulką Cherokee (1109132131) - Aukcje internetowe Allegro lub H&M koszulka z kamizelką goodlad rozm.12 m-cy (1104356101) - Aukcje internetowe Allegro z tym ze te dwa linki najbardziej mi sie podobaja..co o tym myslicie??moze byc cos takiego??jesli tak to jakie spodnie biale musza byc czy jeansy np??i myslalam o takim sweterku na wierzch jakby bylo chlodno bo mam taki jak na tym linku tylko z wstawkami niebieskimi Maja miala go na chrzcie Sweterek bialy na chrzest i nie tylko rozm. 74 (1114752572) - Aukcje internetowe Allegro doradzcie prosze!!
 
Gosiu ja bym stawiała na coś bardziej eleganckiego, w końcu to chrzest a taką koszulkę to może założyć do cioci na imieniny....takie jest moje zdanie.
Kupując strój zawsze potem możesz go sprzedać (mi np. udało się sprzedać drożej niż sama kupiłam :-)) Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na nowy (wiadomo że droższy) poszukaj czegoś na Allegro :tak:
np. coś takiego:
Komplet (1101140614) - Aukcje internetowe Allegro
JAK NOWY GARNITUR GARNITUREK 74 DO CHRZTU (1108213772) - Aukcje internetowe Allegro
to pierwsze z brzegu które znalazłam ale jak poszukasz to na pewno coś fajnego znajdziesz :tak:
 
Tak, myślę że lepiej coś bardziej eleganckiego :tak: a ten komplet jak najbardziej może być tylko że akurat nie w moim stylu ;-):tak: ten drugi już bardziej mi się podoba :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paula licytuje ten pierwszy komplet co dalas...dalam 25zl to nieduze pieniazki i jak cos bedzie nie tak to sprzedam a nawet mi sie podoba...a myslisz ze ten bialy sweterek co dalam bedzie ok jako takie okrycie wierzchnie jaky bylo chlodno??

dziewczyny czy ktoras z Was ma lub slyszala cos o zabawkach Tolo?? http://www.allegro.pl/listing.php/search?category=11818&from_showcat=1&p=3&string=tolo&change_view=1 widzialam w sklepie i super to wygladalo..takie duze te zabawki..byla kolejka z wagonami itp...i zastanawiam sie czy nie zainwestowac w cos takiego dla K na roczek albo chrzest??jak myslicie??
 
Ostatnia edycja:
Do góry