reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paajka i Paula teraz widzę, ze macie taki sam tydzień ciaży !!!!!! jak to sie stalo ? :))) hahaha

Gosiu Paula ma rację, coś eleganckiego na chrzest i jak najmniej atłasu bo dziecko Ci się zapoci

ja mam dwa terminy :) poniewaz tak do konca nawet lekarka nie wie jak liczyc moją ciąże :p
Bo byłam na stymulacji i jak dostałam okres to najlpier zaczęło się plamieniami a potem krwawienie wiec mam dwa terminy porodu jeden na 13 sierpnia drugi na 17 sierpnia :)
ale ostatnio lekarz mi powiedział, ze jak donosze do 30 lipca to bedzie cud
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
Witajcie w sloneczny dzien!!!

Wlasnie patrze jak moi chlopcy buszuja na podlodze i napatrzec sie niemoge ze mam takie dwa kochane skarby zapatrzone w siebie w dodatku:tak::-D:-D:-D

Zastanawiam sie kiedy Alan dojdzie do wniosku, ze pelzanie jest latwiejsza forma poruszania niz turlanie;-), bo ma nieraz problemy aby tak sie turlac aby precyzyjnie trafic tam gdzie chce;-). Po kilka razy probuje zmieniajac ciut polozenie:-D.
Ostatnio odkryl, ze na szafce szklanej rtv znajduje sie duzo ciekawego sprzetu co ma mnóstwo przyciskow i ciagle tam urzeduje. Juz sciagnal folie ochronna(co moj M chcial zostawic) z wyswietlacza dekodera-ja sie z tym sciagnieciem akurat zgadzam, bo sprzet jest po to aby byl uzywany a nie jak w muzeum;-), i nauczyl sie wylaczac dekoder:baffled:. Dobrze ze ja przy nich malo ogladam-hmmm, prawie wcale, ale Maciejk sie wscieka gdy on oglada bajki, dlaego teraz glownie oglada jak Alan spi.
Ach te dzieciaczki!

A ja musze szukac opiekunki do Alanka, bo ta na ktora liczalam jednak nie moze. Podobno jej corka ma miec duzo operacji i ona chce z nia jezdzdic do Poznania. Ale pewnie kasa dla niej za mala...A ja nie moge dac wiecej kurcze:-(
suuper tak patrzeć jak dzieciaczki sie razem bawią:-)hehe i z Alanka to mały cwaniaczek:-Dco do opiekunki lepiej poszukaj innej niż taką z łaski brać;-)
ja mam dwa terminy :) poniewaz tak do konca nawet lekarka nie wie jak liczyc moją ciąże :p
Bo byłam na stymulacji i jak dostałam okres to najlpier zaczęło się plamieniami a potem krwawienie wiec mam dwa terminy porodu jeden na 13 sierpnia drugi na 17 sierpnia :)
ale ostatnio lekarz mi powiedział, ze jak donosze do 30 lipca to bedzie cud
kciuki abyś dotrwała do terminu:tak:duużo leżeć jak skurcze to się wiciszyć nawet lek wziaśc i czekać spokojnie(ja tak robiłam i bum cyk cyk dotrwałąm do terminu haha):-)
A jutro jedziemy z Kacperkiem do tej poradni chirurgicznej z tym co mu się pod kolankiem zrobiło...oby to nie było nic poważnego!

Miłego wieczorku :happy2:
daj znać nam po wizycie i kciuki aby to nie było nic poważnego!:tak:

Kobitki odzywać nam sie tu:tak:

KICIA już dłuuugo sie nie odzywała a urodziła córcie podobnie terminem do mnie:sorry2:i BETI też nam się nie odzywa i wiele wiele innych kobitek:-(
 
Patrysia wątpie bo lekarz mi powiedział, ze moja szyjka jest tak mega krótka, ze dziwi sie, ze jeszcze nie urodziłam. Jedyne co zauwazyłam to chyba czop mi odchodzi, ale tak powolutku z tydzien temu plamiłam i miałam duzo śluzu a teraz mam dalej duzo sluzu i bardzo mokro - na razie sie nie denerwuje bo w sobotę mam wizyte, ale zastanawiamał się nad kupnem testu na wody bo cos mam za mokro tam :baffled:
 
Witam witam...

Pisałam do was na zamkniętym.

Pajka mi tak się ten czop sączył ze 2 miesiące...a dopiero w dniu porodu chlusło gilami:):):):) ale radzę ci iść do laboratorium i zrobić crp.. bo jeśli ci się sączy to żeby do jakiegoś nie daj Boże stanu zapalnego nie doprowadzić... ja robiłam co 2 dni... i miałam ok...wiec dla świetego spokoju przejdź się. Albo powiedz o tym badaniu ginkowi on ci doradzi co i jak. Czop to taki gil z cieniutkimi żyłkami..a może to po prostu śluz bo szyjka się powoli szykuję do porodu... To taka moja osobista rada ale oczywiście zrobisz jak uwarzasz, ja zaraz wyjeżdżam i wrócę w nocy wiec odezwę się z rańca jutro. Pa pa:)
 
Witam!!

Pajkaa ja tez mialam urodzic do max konca pazdziernika tak lekarka mi mowila a urodzilam dopiero16.11 w dniu w ktorym mialam isc na wywolanie porodu takze ja bym sie tym nie sugerowala...

Bershka juz kupilam komplet do chrztu dzieki Pauli(buzka)jak dojdzie zrobie Kacprowi w tym zdjecie:-)Tylko dopupie jakas fajna czapeczke i sandalki ktore juz widzialam ale nie bede teraz kupowac tylko pod konec sierpnia..poza tym Kacper ma duza nozke i pewnie by wyrosl jakbym teraz kupila:-)

Aniu super ze dzieciaczki sie tak ladnie bawia..Maja nie zawsze ma ochote na zabawe z Kacprem...moj Kacper teraz jest na etapie kabli i wspinania sie..wczoraj na schodach urzedowal...juz w swoim dorobku ma pierwszego guza hehe:-)a dzis prawie wypadl z chodzika takze chodzik poszedl do piwnicy ze wzgledow bezpieczenstwa:-)

Paula odezwij sie po wizycie...

Buziaki
 
Witam witam...

Pisałam do was na zamkniętym.

Pajka mi tak się ten czop sączył ze 2 miesiące...a dopiero w dniu porodu chlusło gilami:):):):) ale radzę ci iść do laboratorium i zrobić crp.. bo jeśli ci się sączy to żeby do jakiegoś nie daj Boże stanu zapalnego nie doprowadzić... ja robiłam co 2 dni... i miałam ok...wiec dla świetego spokoju przejdź się. Albo powiedz o tym badaniu ginkowi on ci doradzi co i jak. Czop to taki gil z cieniutkimi żyłkami..a może to po prostu śluz bo szyjka się powoli szykuję do porodu... To taka moja osobista rada ale oczywiście zrobisz jak uwarzasz, ja zaraz wyjeżdżam i wrócę w nocy wiec odezwę się z rańca jutro. Pa pa:)

ja mam wziyte w sobote wiec poczekam na spokojnie co mi powie lekarka poza tym zauwazyłam, ze czesciej mam juz skurcze przepowiadające i mozliwe, ze szyjka szykuje sie do porodu, ale lekarz mówil, ze jest tak mega spłaszczona, ze szok.

Witam!!

Pajkaa ja tez mialam urodzic do max konca pazdziernika tak lekarka mi mowila a urodzilam dopiero16.11 w dniu w ktorym mialam isc na wywolanie porodu takze ja bym sie tym nie sugerowala...



ja to bym chciała, zeby on mi tam jeszcze posiedział, ale czuje, ze bardzo mocno napiera mi mały na szyjkę, brzuch mi juz opadł pare dni temu i tez doszła ta zwiększona isość ślizu wytrwam do wizyty w sobotę:)
 
Paajka moze urodzisz tak jak ja 5 sierpnia :)
Kubus wczesniak ale jak wiecie bez oznak wczesniactwa na szczescie bo to chłop był z 2900g wagą ale do tej pory krąży legenda u mojej teściowej ze nie wiedzialam kiedy w ciaże zaszłam :))))))))))):-D
 
PAJKAA ważne że ten 34 tc skończony:tak:wiesz ja już tutaj się naczytałam że wszystko możliwe i np.jedna stczniówka w 22tc miała rozwarcie na 1 cm i założono jej nie szw tylko to drugie(jakaś zaćma zapomniałam nazwy haha)i że daje jej szanse jedynie do 25 tc potem 28tc że na bank się urodzi no ale tak przeleżała że dopiero w dniu terminu wody odeszły:-Dwiesz najlepiej o tym nie myśleć a o siebie dbać:tak:wiesz po doświadczeniu z synkiem mojej siostry dmucham chucham i kciukaski do 38 tc:sorry2:naprawde rób wszystko aby nie teraz rodzić bo to jest różnie jednak wcześniaki...i nie każde może być na tyle super rozwinięte gdzie tego wcześniactwa nie bęzie widać:sorry2:
 
witam dziewczyny..melduje sie u was ze u nas wszystko oki..dzieciaczki zdrowe rosna jak na drozdzach..sa wakacje i wiecznie nas nie ma..ciagle gdzies wychodimy cos robimy nie mam czasu za wiele na pc..pozdrawiam was wszystkie jak jestescie..
 
reklama
Paajka moze urodzisz tak jak ja 5 sierpnia :)
Kubus wczesniak ale jak wiecie bez oznak wczesniactwa na szczescie bo to chłop był z 2900g wagą ale do tej pory krąży legenda u mojej teściowej ze nie wiedzialam kiedy w ciaże zaszłam :))))))))))):-D

Bershka chciałabym bo to wtedy bede miała skonczone 39 tc bo termin mam na 13 sierpnia/17 sierpnia kto to wie :p wiec ciąża prawidłowo donoszona :)

PAJKAA ważne że ten 34 tc skończony:tak:wiesz ja już tutaj się naczytałam że wszystko możliwe i np.jedna stczniówka w 22tc miała rozwarcie na 1 cm i założono jej nie szw tylko to drugie(jakaś zaćma zapomniałam nazwy haha)i że daje jej szanse jedynie do 25 tc potem 28tc że na bank się urodzi no ale tak przeleżała że dopiero w dniu terminu wody odeszły:-Dwiesz najlepiej o tym nie myśleć a o siebie dbać:tak:wiesz po doświadczeniu z synkiem mojej siostry dmucham chucham i kciukaski do 38 tc:sorry2:naprawde rób wszystko aby nie teraz rodzić bo to jest różnie jednak wcześniaki...i nie każde może być na tyle super rozwinięte gdzie tego wcześniactwa nie bęzie widać:sorry2:

ja cały czas powtarzam cokolwiek lekarz nie powie, cokolwiek ja nie powiem młody i tak wyjdzie wtedy kiedy bedzie gotowy i to najważniejsze dlatego ja nie zamierzam specyfików testowac, zeby wczesniej urodzic :)
 
Do góry