reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam sie

uch ja dzisiaj nie najlepiej sie czuję.
zjadłam no -spę i czekam.
czuje jakby takie kucia w okolicy spojenia łonowego i promieniujace na brzuch nie sa jakies silne no ale są.:eek:
boje sie okropnie moze to cos z układem moczowym
w moczu mi wyszły jakies szczawiany wapnia.:confused:
jutro z rana wizyta ale sie boje.:szok:

ale moge sie pochwalic ze wczoraj wieczorkiem juz dokładnie
czułam ruchy mojego maluszka.:-)


Będzie dobrze trzymam kciuki :)

u Was tez taka brzydka ppogoda? :dry:

dzisiaj ide do przedszkola na przedstawienie z Okazji dniaMatki, podobno Oli bedzie sam recytowac wierszyk :-)

a tu moja pyza aktualna:sorry:




śliczny :)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny :-)

Na wstępie Beti, Pati serdecznie gratuluję narodzin Syneczków!!! :-D:-D:-D Niech Wam zdrowo rosną! Wszystkiego co najlepsze dla Was!
P.S. Poproszę o zdjęcia :-D

Gosiu fajnie że myślisz o mnie :)

Dziewczyny dziękuję za wszystkie miłe słowa i komentarze odnośnie ostatnio wklejonych przeze mnie zdjęć :-)

Ja zabiegana bo promotorka sprawdziła mi pracę i ostatnie dni poprawiałam, dzisiaj już drukuję, jeszcze zbieram potrzebne dokumenty - obiegówka, zdjęcia do dyplomu i takie tam i już chcę złożyć w dziekanacie, także nie miałam ostatnio czasu na BB.
Ale niedlugo znowu będę częściej :tak: Buziaki
 
Witam:happy2::happy2::happy2:

Mama Sowki sliczne zdjecia a Ty taka mloda:-)
Mamo sowko udana wycieczka, młodziutka jestes, ale Ci dobrze:)

Dziękuję dziewczyny za te słowa:happy2::happy2::happy2:

ale moge sie pochwalic ze wczoraj wieczorkiem juz dokładnie czułam ruchy mojego maluszka.:-)

Tusia gratuluję ruchów maleństwa:-D:-D:-D

a tu moja pyza aktualna:sorry:

Bershka super ta Twoja Pyza:-D:-D:-D

suuuper fotki:-)a Bartuś klopsik fajniutki i waży tyle co mój:-Dpewnie schabowe zajada:-D;-)

Patrysia no tak tylko Twój Alanek jest starszy:-p:-p:-p a co do schabowego to pewnie, by zjadł:-D:-D:-D

Wczoraj nie miałam jak napisać, bo mieliśmy romantyczny wieczór, boooooooooooooo nie było prądu:-p:-p:-p

Tak, więc spóźnione życzenia z okazji Dnia Mamy:-D:-D:-D
 
ja używam chusteczek happy akurat i też jestem znich zadowolona bardzo bo dobrze czyszczą zabrudzone rączki i buzię. a wcześniej to i pupkę mojego glona małego ładnie też czysciły :)


Jestem smutna bo nasze auto w naprawie
koło odleciało... laweta musiała przyjeżdżać :/
a najgorsze są koszty po około 1 000zł! :|
W sumie to dziękujemy Bogu że uchronił nas przed wypadkiem na drodze. Amortyzatory całkiem rozwalone i to była kwietia już chwil aby całkiem się rozleciały. Pomyśleć że to mogło się stać na drodze przy predkosci ponad 100km/h a tu akurat pękło przy wycofaniu auta na szczescie.
Tak wiec szczęście w nieszczęściu.
 
kurcze dziewczyny słyszałam, ze do porodu rodzinnego mąż musi zrobic jakies badania, ale w moim szpitalu nic na ten temat nie mówią i jestem skołowana troche.
 
witam jestem po wizycie.
szyjka i łozysko ok.bąbelek też. :-)
luteine mam brać jeszce opakowanie i no-spe w razie bóli.
bo niby jest ok.ale mówi że ta macica taka twarda nie wiadomo czego.
ja sama tez to czuje czasem sie robi twara, piłeczka taka :confused:

no i teraz najlepsze co do płci to w 13tyg.gadała,ze raczej jest pewna chłopaka
a teraz mi mówi,że nie jest pewna :eek: że tak jakby na chłopca ale sie nie nasatawiać.:-p
masz ci babo placek.no nie wiem jajka to już powinno chyba być widać dobrze
no nie?
 
reklama
witam jestem po wizycie.
szyjka i łozysko ok.bąbelek też. :-)
luteine mam brać jeszce opakowanie i no-spe w razie bóli.
bo niby jest ok.ale mówi że ta macica taka twarda nie wiadomo czego.
ja sama tez to czuje czasem sie robi twara, piłeczka taka :confused:

no i teraz najlepsze co do płci to w 13tyg.gadała,ze raczej jest pewna chłopaka
a teraz mi mówi,że nie jest pewna :eek: że tak jakby na chłopca ale sie nie nasatawiać.:-p
masz ci babo placek.no nie wiem jajka to już powinno chyba być widać dobrze
no nie?

powinno, ale to zalezy od ulozenia. U mnie potwierdzono jak mały wywalił jajka do monitora :p
 
Do góry