reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jestem kochane

źle się czuje, w nocy wymiotowałam kilka razy a dziś mnie zołądek dalej boli

Kubus ze mna cały dzień i biedoczek śpi juz 3 raz po 1,5h:zawstydzona/y: nie mialam wyjscia, musialam go dac do spaniatyle razy bo nie mialam sił sie nim opiekować a teraz mam wyrzuty że spi na siłe przeze mnie

no ale powinnam najpierw dziewczynkom pogratulowac a nie żalić sie:wściekła/y:

PATI I BETI SERDECZNE GRATULACJE, NIECH SIE SYNKOWIE DOBRZE CHOWIĄ:-)

napiszę jutro wiecej bo bede miec lepszy humorek

całe dnie spędzamy w naszym nowym ogródku, a tam na szczescie nie mam laptopa:-D

buziaczki



 
reklama
Tak Kochana ..jajunia u mnie byly.. ide w czwartek na wizyte i USG .. i kaze mu luknac jeszcze raz i zaczne jakies zakupki :-D.. prawdopodobnie bedzie MARCEL ;-):))
Marcelowa Mamusiu.. gratulacje synusia.. !!:-) ..
Pati.. Gratulacje rowniez :-)..juz mozesz tulic szczescie swoje ;-)
A ja z wiadomoscia GORĄCĄ !!! :))))))))))))))
Drogie Panie... miło mi oznajmić iż ......................................
Nasza Beti urodziła dziś o 15.40!!:) Wiktorek ma 57cm i waży 3150g !!! :))))
Gratulacje Kochana raz jeszcze dla Szczesliwych rodzicow !!:))):-)

Ojej dziewczyny myslalam , ze nikt mnie tu nie pamieta a tu niespodzianka i mail od Pauli z zaproszeniem do przyjaciol;-)dzieki kochana.
Na poczatku troche sie potlumacze po pierwsze 14-go naskrobalam do was wiadomosc apropo mojej wizyty na usg ( nie dawno odkrylam ze zdziwieniem ,ze moj post wcielo:szok: i go nie ma)potem sie juz nawet nie logowalam bo czasu brak poza tym byl tylko jeden komputer a moj starszy synus po poludniami go okupuje wiec nie latwo bylo sie dobic( hi hi) . Na szczescie wczoraj dostalam od mojego meza obiecanego laptopa , ktory jest tylko moj (ha ha):-).
Dziewczyny bede miala trzeciego synusia:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)i jestem przeszczesliwa bo jest piekny i zdrowy!
no i wreszcie moglam poszalec na zakupach kupilam mu body z nowym jorkiem i zoltymi taksowkami w gapie czadowe mowie wam! Jestem przeszczesliwa!Mam maly dylemacik z imieniem, ale o tym nastepnym razem:-)
No dobra potem jeszcze wam troche napisze a teraz najlepszeNASZA PATI URODZILA WCZRAJ SYNUSIA MAKSIA WAZYL 3790 I JEST CUDOWNY:-):-):-):-):-):-)
ojej co za piękne wiadomości:-DGRATULUJE SYNUSIA!!!!:-DI MAMUSIE KOCHANE GRATULUJE SYNUSIÓW DUŻYCH I CO NAJWAŻNIEJSZE ZDROWYCH!!!!:-Dczekam na opowiadania i fotki :-D
[video=youtube;PvAAGqZ31sM]http://www.youtube.com/watch?v=PvAAGqZ31sM&NR=1[/video]

tu filmik derci..
[video=youtube;sXoBHxKQGVY]http://www.youtube.com/watch?v=sXoBHxKQGVY[/video]:tak::-)
słodzinka z Derci:-)oj tak szybko rosną maluszki a to tak nie dawno było kiedy nam się urodziły dzieciaczki:-)

DZASTINA
kciuki aby było wszystko dobrze!
 
no ale się pośmiałam, choć trochę dzisiaj:-)

[video=youtube;Nbc8emsFSJU]http://www.youtube.com/watch?v=Nbc8emsFSJU&feature=player_embedded[/video]
 
No proszę jakie dziś same dobre wiadomości!!! :-)

Pati moje największe Gratulacje z okazji narodzin Synka! :-) Dużo zdrówka dla Was i szczęścia z dla cudownej kruszynki :-)



Beti Kochana jeszcze raz największe Gratulacje dla Was z okazji narodzin Wiktorka! :-) Dużo zdrówka i szczęścia! :-)



Niech dzieciaczki Wam się dobrze chowają i zdrowo rosną! :tak:
 
No proszę jakie dziś same dobre wiadomości!!! :-)

Pati moje największe Gratulacje z okazji narodzin Synka! :-) Dużo zdrówka dla Was i szczęścia z dla cudownej kruszynki :-)



Beti Kochana jeszcze raz największe Gratulacje dla Was z okazji narodzin Wiktorka! :-) Dużo zdrówka i szczęścia! :-)



Niech dzieciaczki Wam się dobrze chowają i zdrowo rosną! :tak:

ja rowniez wam gratuluje z okazji narodzin waszych syneczkow.

beti wiktorek-lukaszek sliczny chlopczyk..tulam was mocno..
 
Witajcie:happy2::happy2::happy2:

Od razu Was przeproszę, ale nie dam rady odpisać na wszystko co bym chciała, bo pogoda troszkę lepsza się zrobiła i korzystamy ile możemy i potem ciężko mi nadrobić, ale staram się być na bieżąco:-D:-D:-D


MAMA SÓWKO ooo siatkówka no no :-)

Patrysia tylko Bartuś postawi pierwsze kroki, a zaraz będę Go uczyć grać:-p:-p:-p

A to ja z zeszłego tygodnia z moimi skarbami:biggrin2:
Trochę niewyjściowo, bo nie spodziewałam się sesji:zawstydzona/y: ale lepsza taka fotka niż żadna;-)

Royanna mimo, że się nie spodziewałaś to super wyszło:-):-):-) super wyglądasz i dzieciaczki oczywiście też:-D:-D:-D


Patrysia, ale fajne te Twoje chłopaki:-):-):-)

A to fotki z dzisiejszego spacerku:-D
Z tym ze moja mina jaks dziwna:baffled:, bo jak zwykle coś gadałam a mój mąż znienacka pstrykał foto:dry:

Royanna super fotki -> ja też nie lubię takich z nienacka:sorry::sorry::sorry:

A tu obiecane zdjęcia - trochę nas i trochę wiosny :)

Pyszczek super fotki -> ale zazdroszczę takiej pogody:tak::tak::tak:

ma tak samo jak mój z tymi czapusiami że uszka są odkryte :-D

Bartuś to się tak wierci czasami, że co chwilę muszę mu czapkę poprawiać:eek::eek::eek:

jezdzicie juz w spacerowce??

Ja mam zamiar za miesiąc lub dwa Bartusia przenieść do spacerówki, bo On już się ledwo mieści w gondoli:szok::szok::szok:

Dostalam skierowanie do kliniki specjalistycznej na dokladne badania

Royanna trzymam kciuki za pozytywne wyniki badań i lepszy humorek:-D:-D:-D

Witaj Kochana:)Swiat jest mały a Babyboom jeszcze mniejsze....fajnie ze myslisz juz o następnym bobiku.....bede trzymała Kciuki zeby to byla sóweczka dziewczyneczka:)))))

Czarodziejko fajnie, że chłopaki zdrowe:happy2::happy2::happy2: pewnie, że myślimy o kolejnej Dzidzi, bo Bartuś musi mieć rodzeństwo:-):-):-) p.s. odezwij się czasem na Lutówkach:-):-):-)

NASZA PATI URODZILA WCZRAJ SYNUSIA MAKSIA WAZYL 3790 I JEST CUDOWNY:-):-):-):-):-):-)
Nasza Beti urodziła dziś o 15.40!!:) Wiktorek ma 57cm i waży 3150g !!! :))))

Pati i Beti ogromne gratulacje -> niech się Maleństwa zdrowo chowają:-D:-D:-D (rzeczywiście na tym forum dominują chłopaczki:-p:-p:-p)

_____________________________

W niedzielę w Naszą Pierwszą Rocznicę Ślubu rano nie było rewelacyjnej pogody, ale zdecydowaliśmy, że jedziemy -> wybraliśmy GŁUCHOŁAZY:-D:-D:-D i bardzo dobrze, że pojechaliśmy, bo było SUPER:happy2::happy2::happy2: na miejscu byliśmy ok. 12:30 -> chwilkę pochodziliśmy po rynku (Bartuś tylko pół godzinki spał w aucie, a tak to cały czas wszystko obserwował:tak::tak::tak:), a potem pojechaliśmy w takie miejsce, gdzie można było pospacerować:-D:-D:-D o 13:30 Bartuś ładnie wypił mleczko, a my kawkę -> oczywiście ja mrożoną i zaczęliśmy spacerowanie:-):-):-) wybraliśmy żółty szlak, ale niestety nie przeszliśmy nawet 1/4 i musieliśmy zawrócić, bo z wózkiem nie przejechalibyśmy dalej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: więc wróciliśmy i dalszy spacer był po parku:tak::tak::tak: pogoda zrobiła się rewelacyjna -> wyszło piękne słoneczko i było bardzo cieplutko:-D:-D:-D Bartusia dużo trzymaliśmy na rękach, bo był wszystkiego bardzo ciekawy i w wózku chciał leżeć tylko wtedy, gdy coś miał nad głową, np. drzewa, gałązki i takie tam:-p:-p:-p kupiliśmy mu też wiatraczek, który Go bardzo zainteresował:-D:-D:-D o 17:00 Bartuś miał jeść, więc stwierdziliśmy, że zatrzymamy się od razu na obiadek, ale wszędzie były albo komunie albo poprawiny wesel, więc tylko nakarmiliśmy Bartusia, a obiad musieliśmy sobie odpuścić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i tym sposobem dopiero jak dotarliśmy do domku zjedliśmy kiełbaski z grilla:-D:-D:-D muszę powiedzieć, że wyjazd był bardzo udany:happy2::happy2::happy2:
DSC00404.JPGDSC00413.JPGDSC00408.JPGDSC00425.JPGDSC00353.JPGDSC00384.JPG

Dziewczyny po szczepieniu wszystko w porządku -> Bartuś płakał tylko przy ukłuciu, ale szybciutko zapomniał i się śmiał:happy2::happy2::happy2: Nasza Kluseczka waży już 7250g i jest zdrowiutki:-D:-D:-D następne szczepienie za 6 tygodni i przed tą wizytą mamy zrobić morfologię:tak::tak::tak:

Jutro też mało mnie będzie, bo rano jedziemy z Bartusiem do mojej Mamy i będziemy wieczorkiem:happy2::happy2::happy2: buziaczki:-D:-D:-D
 
a ja z wiadomoscia gorącą !!! :))))))))))))))
drogie panie... Miło mi oznajmić iż ......................................
nasza beti urodziła dziś o 15.40!!:) wiktorek ma 57cm i waży 3150g !!! :))))
gratulacje kochana raz jeszcze dla szczesliwych rodzicow !!:))):-)
ogromne gratulacje beti :-)
 
reklama
Do góry