reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej kochane
Jesli któras z Was jest zainteresowana zakupem biustonoszy do karmienia to zapraszam do zajrzenia na stronki:
BIUSTONOSZ DO KARMIENIA MAMA BIANCA 80C WWA (1053982876) - Aukcje internetowe Allegro
http://www.allegro.pl/item1054013199_biustonosz_do_karmienia_mama_mimosa_85c_wwa.html
Wygladaja tak:
mamabianca1.jpg

mamamimosa1.jpg

tak sie złożylo ze nie zdązylam isch zalozyć...obydwa maja metki
_______________________
Poza tym to u nas Oki
Maksymilianek rosnie jak na drożdzach, macko chodzi do przedszkola...obaj są zdrowi.
___________________
Malo mnie ostatnio bo zaczelismy przeprowadzkę ..nareszcie na swoje:)))
buziaki dla Was Kochane
 
reklama
Aha Gosiu co do tej gąsiennicy FP to może na wystawie w tesco było już jakiś "wysłużony" egzemplarz, bo jakies takie kolory wyblakłe, inne niż na zdjęciach w necie. Tam są takie okienka do przewracania i naciska się żeby gąsiennica mówiła i np. mówi "mysz i kot idą zobaczyć księżyc" :eek: czy coś takiego, trochę posłuchałam tego i jakieś bez sensu mi się wydaje trochę. Wiem że tym sposobem ma dziecko uczyć się budować zdania, ale nie wiem :sorry: A ta skrzynka fajna, ale to nowość i nie ma opinii :tak:
hmmm..ja nie sprawdzalam funkcji gonsienicy ale jak ja widzialam w sklepie to miala takie zywe kolorki jak te na necie...musze ja obadac:-)
A tu obiecane zdjęcia - trochę nas i trochę wiosny :)
Sliczne zdjecia...a czemu Sebus taki powazny:-)

Zapomniałam się pochwalić że Alanek jak o 21:00 poszedł spać tak wstał dopiero o 6:00 wytrąbił całego cycocha i dalej szedł spać aż do 9:00 ja chce więcej takich nocy:-p

śliczniutko wyglądacie:-)gratuluje kolejnych ząbków suuper:-Dfajniutko że tak sobie już zajada:-)

Wogóle
ROYANNA GIEOSKA PYSZCZKU BERSHKA KIKI AGNIESZKA OKRUSZYNKA... wasze maleństwa to już duże maluszki kurcze czas biegnie szybciutko:-)niedługo szykowanko do roczku:-D

Pati ale Ci fajnie z tymi nockami:-)i masz racje czas leci nieublaganie i juz niedlugo bedziemy roczki wyprawiac:-)

Czarodziejko witaj:-)

a gdzie Paula:-)

Kinga buzka jak samopoczucie??
 
Hej kochane
Jesli któras z Was jest zainteresowana zakupem biustonoszy do karmienia to zapraszam do zajrzenia na stronki:
BIUSTONOSZ DO KARMIENIA MAMA BIANCA 80C WWA (1053982876) - Aukcje internetowe Allegro
BIUSTONOSZ DO KARMIENIA MAMA MIMOSA 85C WWA (1054013199) - Aukcje internetowe Allegro
Wygladaja tak:


tak sie złożylo ze nie zdązylam isch zalozyć...obydwa maja metki
_______________________
Poza tym to u nas Oki
Maksymilianek rosnie jak na drożdzach, macko chodzi do przedszkola...obaj są zdrowi.
___________________
Malo mnie ostatnio bo zaczelismy przeprowadzkę ..nareszcie na swoje:)))
buziaki dla Was Kochane
piękne staniczki:tak:ale po doopce bo tak mało zaglądasz do nas ale rozumieć przeprowadzka:tak::sorry2:ciesze się ze u was wszystko dobrze:-)

Pati ale Ci fajnie z tymi nockami:-)i masz racje czas leci nieublaganie i juz niedlugo bedziemy roczki wyprawiac:-)
szkoda ze Dominiś nie taki łaskawy:rofl2:

Właśnie PAULA gdzie jesteś?
 
piękne staniczki:tak:ale po doopce bo tak mało zaglądasz do nas ale rozumieć przeprowadzka:tak::sorry2:ciesze się ze u was wszystko dobrze:-)

szkoda ze Dominiś nie taki łaskawy:rofl2:

Właśnie PAULA gdzie jesteś?

A Domis nie przesypia Ci calej nocy??nie wiesz ze jedno dziecko jest aniolkiem a drugie diabelkiem hehe u mnie sie tr sprawdza:-)

No i gdzie jest Bershka chyba uczy sie jeszcze do egzama...odezwij sie Jolu..jak Kubusiek??
 
Patrysiu mam nadzieje ze sie wszystko ustabiluzje po przeprowadzce:)
______________
Jaki Twój bąbelek duzy:))))
Rosną te nasze dzieciaczki....Gie Osko a jak Twoj synus?
jak u niego z mleczkiem? bo pamietam ze zmienialas..?
To ja Wam powiem ze moi obydwaj chłopcy śpią jak suselki....Maks przesypia mi całą noc..budzi się dopiero nad ranem na papu...z Maciusiem bylo tak samo:)))))
ale co do osobowosci są inni to FAKT:)
 
Patrysiu mam nadzieje ze sie wszystko ustabiluzje po przeprowadzce:)
______________
Jaki Twój bąbelek duzy:))))
Rosną te nasze dzieciaczki....Gie Osko a jak Twoj synus?
jak u niego z mleczkiem? bo pamietam ze zmienialas..?
To ja Wam powiem ze moi obydwaj chłopcy śpią jak suselki....Maks przesypia mi całą noc..budzi się dopiero nad ranem na papu...z Maciusiem bylo tak samo:)))))
ale co do osobowosci są inni to FAKT:)

Czarodziejko pare stron wczesniej sa zdjecia Kacperkajak chcesz go zobaczyc to musisz sie cofnac:-)a on je Nan 2 i jest ok tylko ze czesto je...juz je tez obiadki itp...juz nie mozna go nawet na min zostawic bo ucieka..czolga sie na calego do tylu,przewraca z pleckow na brzusio i odwrotnie a od paru dni juz na czworaka kleczy i probuje sie przemieszczac hehe...a wczoraj nauczyl sie krecic glowa bedac na czworaka i mega smiesznie wyglada a smieje sie przytym hehe...wyglada jak takie zwierzaczki co ludzie maja w autach co im glowki lataja podczas jazdy...ogolnie jest to diabelek w porownianiu do Majki..w dzien malo spi rano godzi i max godz na spacerze...ale nie odala bym go za zadne skarby...juz jest taki fajny:-)
 
Hello dziewczynki :happy2: jestem jestem :tak:
U nas remont trwa i bałagan straszny...już mam dosyć...dlatego jak tylko jest to możliwe to jesteśmy na dworze, dziś nawet obiad robiliśmy sobie na dworze - grilla :tak:

Pyszczek śliczne zdjęcia a Sebuś jaki już duży! :-) no i Ty ślicznie wyglądasz :tak:

Royanna fajne zdjęcia, ale u Was chłodno bo widzę w kurteczkach na spacerze...u nas gorąco że na krótki rękaw :tak: Alanek fajne minki robi :-)

Gosia dokopałam się do twoich fotek :tak: super masz dzieciaczki :-) jak zasnęli razem po prostu bomba :-) a Ty jaka szczuplutka! :blink:

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie! :happy2:
Ściskam...
 
Heja :)
Alan znowu zaflegmiony... :(((
Bylismy wczoraj u okulisty. Alan oczy ma zdroiutkie natomias u mnie wyszlo, ze albo mam poczatki jaskry! Albo taka juz moja uroda...Dostalam skierowanie do kliniki specjalistycznej na dokladne badania i oczywiscie sie zamartwiam :((( buuuu Ale jesli juz cos sie dzieje, to dobrze, ze zostalo wylapane i bede mogla leczyc...Dziwne tylko, ze ja mam w oku zdrowe cisnenie, wiec jesli to ta choroba to ta jej druga, utajona postac...Ehhh kochane, humorek wczoraj mialam do bani...
Wam zycze milego dnia!
 
Witajcie:happy2::happy2::happy2:

Czy mogę się do Was dołączyć????

Co prawda nie mam jakiegoś sposobu, by kolejnym Naszym dzieckiem była dziewczynka, ale bardzo bym chciała:-D:-D:-D tzn. dla Nas najważniejsze jest, by dzieciaczek był zdrowy, ale wiecie jak widzę te wszystkie piękne sukienusie to tak strasznie chciałabym dziewczynkę:-):-):-) ale jak następny będzie chłopak to będę Go kochać równie mocno:-):-):-)

Myślimy z Mężusiem, żeby między Bartusiem a kolejnym Maleństwem było ok. 2 lata różnicy i najlepiej jakbym znów była Lutówką, ale jak to wyjdzie zobaczymy:-p:-p:-p

Widzę tu patrysię -> hejka:-):-):-)

edit: Pajkaa widzę, że Twój syn będzie miał na drugie imię tak jak Nasz na pierwsze
:-):-):-)

Witaj Kochana:)
Swiat jest mały a Babyboom jeszcze mniejsze....
_____________
fajnie ze myslisz juz o następnym bobiku.....bede trzymała Kciuki zeby to byla sóweczka dziewczyneczka:)))))
 
reklama
Dzień dobry :)

Ale u nas była burza i ulewa w nocy! :szok: teraz świeci słonko ale wieje dość mocno...

Royanna ojej jaskra, ale dobrze że przynajmniej szybko rozpoznana, choć życzę żeby to nie było to! zdrówka dla Was życzę....nie oszczędzają Was te choróbska :-(

Dziewczynki czy któraś z Was wie co u Beti??? miała urodzić w zeszłym tygodniu! Hmm...:confused:

Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia!:happy2:
Buziaki
 
Do góry