reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paajka, super wiadomosci :))) Tylko meza nie zamecz teraz ;)
Paula, chrzciny mamy 28go maja :) Boje sie tylko, aby wulkan nie pokrzyzowal planow mojemu bratu...on z Irlandii dzien wczesniej ma przyleciec...
Gosiu, ja jak klikam w moim poscie linka do zabawki to otwiera sie :) O tej gasienicy listopadowki dobrze mowia, a ta skrzynka wyglada super :) Moj Alan ma niewiele zabawek, ale i tak uwazam ze wystarczy :) chociaz zawsze cos by sie chcialo ;)
Kindzia, najwazniejsze,bedzie dobrze :)
Joanna, z lekarzami tak jest...Ja teraz zaluje, ze zwolnienia nie wzielam na siebie jak mialam to gardo tak chore...jestem na wypoczynkowym to by mi sie wydluzyl o te kilka dni...
Paula, najwazniejsze, ze sie zapisalas na usg, a tydzien roznicy to niewiele. A jak sie czujesz?

Moi chlopcy juz spia od ponad godziny(Alana zdazylam juz w miedzyczasie nakrmic ), Maz oglada Gwiezdne Wojny a ja na bb :)
Milego wieczoru :)
 
reklama
Dzien dobry!!!

U nas pochmurnie, cala noc lalo, ale ja nie narzekam bo i tak nigdzie sie nie wybiram. Dzis jeszcze macius jest ze mna a i Alan smarka:-(. Jutro juz chce dac Maciejka do przeddszkola(choc niestety nie calkiem zdrowego) bo on chce, bo maja proby przed wtorkowym przedstawieniem. Acha, Alan dzisiaj w nocy pobil rekord pobudek:-(, chyba przez katar. Jak to moj maz stwierdzil-budzil sie ze 100razy i tylko cyc go ukoil:dry:

Dobrego dnia babeczki!
 
Witam sie i ja:-)

U nas tez brzydko i ponuro..straszna jest ta pogoda...

WWklejam zdjecia Majki ze slubu kuzyna..juz troche porozbierana ale co tam...i Kacper z wczoraj:-)
 

Załączniki

  • Maja slub.jpg
    Maja slub.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 28
  • P1160343.jpg
    P1160343.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 25
  • P1160351.jpg
    P1160351.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 25
  • P1160346.jpg
    P1160346.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 26
Jolu tutaj zdjecia tej mojej nieszczesnej pszczolki.niektore sa niewyrazne ale cos tam widac...napisz Czy Ty tez tak masz..
 

Załączniki

  • P1160365.jpg
    P1160365.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 24
  • P1160361.jpg
    P1160361.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 26
  • P1160367.jpg
    P1160367.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 24
  • P1160370.jpg
    P1160370.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 24
  • P1160368.jpg
    P1160368.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 24
Dzień dobry :happy2:
U nas też pochmurno....

Wczoraj wieczorem wypiłam pół lampki wina i padłam :zawstydzona/y: a rano obudziłam się o 6 i naciągnęłam męża na amory ;-):zawstydzona/y::-)

Kinga jak samopoczucie?

Gosiu ślicznie Majcia wyglądała jak księżniczka a Kacperek jaki śmieszek :-)

Royanna współczuje nocki...zdrówka dla chłopaków życzę!
dziękuję że pytasz...ja czuję się dobrze, nawet ostatnio kręgosłup mnie nie bolał :happy2:

Kindzia dobrze że Emilek chociaż do głównego przedszkola się dostał :tak: a z dojazdami jakoś dacie sobie radę :tak: u nas do przedszkola jest jakiś 1km i spacerkiem można spokojnie dojść :tak:

Kiki daj nam troszkę tej ładnej pogody ;-)

Pozdrawiam Was dziewczynki i życzę miłego dnia! :happy2:
 
reklama
Witajcie :)
A ja sobie rosół gotuję :) I zaglądam do Was :)

Sebek ostatnio odmawia współpracy w kwestii jedzenia :/ Royannko a jak u Ciebie w tym temacie? Jakie dania Alanek lubi?

Kindzia dobrze że się wyjaśniło co z przedszkolem. Lepsze to niż nic prawda? Buziak

Dziewczyny co kupujecie swoim dzieciom na Dzień Dziecka?

Miłego dnia wszystkim :)
 
Do góry