reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tusia, będzie dobrze. Musi być innej opcji nie ma.:tak:

Dzastina, kciuki nadal mam mocno zaciśnięte.:tak:
Paula, ach te remonty, ja jak sobie pomyślę, że już niedługo i mnie to czeka to ogarnia mnie przerażenie. Nie lubię remontów.:no:
Royanna
, ciesz się, że masz fajną teściową i tylko od czasu do czasu,:-) ja ze swoją męczę się codziennie.:-p

A tak w ogóle to wkurzyłam się, że ciągle ja muszę gotować i najlepiej podać do stołu a teściowa tylko zje i pójdzie, a potem słuchać, że gotuję tylko to co lubię ja, a nie to co lubi ona.:angry: Powiedziałam dość i, że ma przejść na osobną kuchnię, trochę zastanawiałam się jak to będzie bo nigdy tego nie praktykowałam,:no: ale jest jak dotąd dobrze mi, bo w końcu nie muszę się tylko i wyłącznie ja martwić o zapełnienie lodówki tzn. ja wiem teraz czego mi brakuje itd.

Ja od wczorajszego wieczora znowu jestem słomianą wdową, tym razem na 3 tyg. tylko więc nie jest tak źle. M. był teraz na wolnym 2 tyg. i jakoś tak się przyzwyczaiłam do jego obecności, że dzisiaj jakoś mi tak pusto.:-(
Aaa czuję już ruchy maleństwa i jestem taka szczęśliwa, dokładnie to pierwszy raz poczułam takie przewracanki jakoś 4 dni temu a wczoraj były już pierwsze kopniaczki.:-):-):-)
 
Tusia słońce tulam mocno! dobrze że już jest ok bo skoro Cię wypuścili tak jak Joanna pisze tzn że już jest dobrze, dzidzia silna jest! Bierz leki i dużo odpoczywaj! Nie wiem co to jest ten polokard ale skoro Ci przepisali to chyba powinnaś brać! Będzie dobrze!!!! 14.gif

Pajkaa mnie też Maluszek kopie czasami tak nisko w podbrzuszu, czasem wysoko pod żebrami i po bokach :tak:to normalne! ale już niedługo nie będzie miał tyle miejsca więc pewnie się ułoży główką w dół (mam nadzieję). Czy ja dobrze przeczytałam że leżysz na brzuchu? :confused: trzymam kciuki za wizytę! ja mam dopiero 2 czerwca, ale 1 czerwca mam usg :-)

Joanna u nas też leje! :baffled:

Ryba gratuluję pierwszych kopniaczków! :-) teraz już będziesz czuła je coraz częściej i mocniej :tak: mówisz że i Ty będziesz remontować...a co będziecie odnawiać? szkoda że M Ci wyjechał ale 3 tygodnie szybko miną :tak:no i masz nas ;-)

Dzastina jak się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
Pajeczko i co na nie brałaś?

Tusiu ja brałam najpierw luteinę a potem duphaston. Odstawiłam go po 20 tc :)

Tusia słońce tulam mocno! dobrze że już jest ok bo skoro Cię wypuścili tak jak Joanna pisze tzn że już jest dobrze, dzidzia silna jest! Bierz leki i dużo odpoczywaj! Nie wiem co to jest ten polokard ale skoro Ci przepisali to chyba powinnaś brać! Będzie dobrze!!!! Zobacz załącznik 246178

Pajkaa mnie też Maluszek kopie czasami tak nisko w podbrzuszu, czasem wysoko pod żebrami i po bokach :tak:to normalne! ale już niedługo nie będzie miał tyle miejsca więc pewnie się ułoży główką w dół (mam nadzieję). Czy ja dobrze przeczytałam że leżysz na brzuchu? :confused: trzymam kciuki za wizytę! ja mam dopiero 2 czerwca, ale 1 czerwca mam usg :-)

Joanna u nas też leje! :baffled:

Ryba gratuluję pierwszych kopniaczków! :-) teraz już będziesz czuła je coraz częściej i mocniej :tak: mówisz że i Ty będziesz remontować...a co będziecie odnawiać? szkoda że M Ci wyjechał ale 3 tygodnie szybko miną :tak:no i masz nas ;-)

Dzastina jak się czujesz?


no tak miałam napisac na plecach :)
 
Pajkaa no bo już się przestraszyłam :eek:;-)

no ja nawet nie zauważyłam :p
ale kurcze martwie sie troszke, chyba schioza dostaje . Maluch taki spokojny jakis od 4 dni tak leniwie kopie, ze aż mnie to martwi. Fatk wczesniej go nie czułam jak np stałam a teraz niezbyt go czuje jak ba plecach leże. Nie wiem czy tak sie ulożył.
Myślałam, zeby jutro isc do lekarki, ale ma termin wolny dopiero na godzine 20:20, to nie bede po nocach laziła.
 
Paula, my będziemy teraz tylko odświeżać nasz pokój, bo mieszkamy tu dopiero rok i więcej nic się nie zużyło. Ale w niedalekiej przyszłości planujemy zrobić większy remont jak już odłożymy trochę kasy, bo przedpokój i kuchnia (panele ścienne), łazienka i kibelek są jeszcze po poprzednich właścicielach ale nadające się do używania. Chcieliśmy to zrobić od razu ale nie starczyło nam kasy niestety, teraz musimy odłożyć. No i jeszcze przed zimą chcemy wymienić grzejniki bo są za małe do kubatury pokoi i jest chłodno tzn. idzie dużo gazu żeby ogrzać bo mamy swój piec gazowy.
A co do mojego M to niestety ma taką pracę, że musi wyjeżdżać. Teraz prawdopodobnie już zostanie tak, że będzie pracował 3 tyg. na 1 tydz. wolnego.

Pajkaa, ja pamiętam, że w pierwszej ciąży w ok. 26 tyg. też słabo czułam ruchy a nawet wcale, pobiegłam wtedy do gina przerażona, ale mnie uspokoił. Pamiętam zrobił USG i powiedział mi wtedy, że dziecko jest jeszcze małe i ułożyło się pleckami, dlatego tak słabo je czuć.
 
Ostatnia edycja:
no ja nawet nie zauważyłam :p
ale kurcze martwie sie troszke, chyba schioza dostaje . Maluch taki spokojny jakis od 4 dni tak leniwie kopie, ze aż mnie to martwi. Fatk wczesniej go nie czułam jak np stałam a teraz niezbyt go czuje jak ba plecach leże. Nie wiem czy tak sie ulożył.
Myślałam, zeby jutro isc do lekarki, ale ma termin wolny dopiero na godzine 20:20, to nie bede po nocach laziła.
Pajkaa mój też nie zawsze jest tak samo aktywny, nieraz cały dzień potrafi się prawie wcale nie ruszać a innym razem bombarduje mnie kopniakami :tak: ale póki go czuję to się nie martwię. A Ty możesz iść w ciągu dnia do przychodni i poprosić o zrobienie ktg jak się martwisz, na pewno wszystko jest ok ale będziesz spokojniejsza :tak:
 
Pajkaa mój też nie zawsze jest tak samo aktywny, nieraz cały dzień potrafi się prawie wcale nie ruszać a innym razem bombarduje mnie kopniakami :tak: ale póki go czuję to się nie martwię. A Ty możesz iść w ciągu dnia do przychodni i poprosić o zrobienie ktg jak się martwisz, na pewno wszystko jest ok ale będziesz spokojniejsza :tak:

nawet poszłabym jutro na wizytę, ale mąż ma nockę. Moze zwolni sie wcześniejsza godzina to wtedy wskoczę , dopóki czuje go to jest w miare OK, ale chyba za dużo naslyszalam się takich "przypadków" w 7 miesiącu ciąży i nie sluży mi to, jak mam wizyty co miesiąc. Chcialabym mieć juz co 2 tygodnie wtedy bym się mniej denerwowała.
 
reklama
witam wieczorkiem u nas pogoda dosc ladna byla ale mysmy wybrali sie na basen..dzieciaczki zadowolone a dercia jaka szczesliwa.wstawie foteczki z basenu..
a tak to leci czas tak szybciutko derya ma juz 8.5 miesiaca te wspaniale chwile z naszymi malenstwami tak szybko uciekaja..co nie?ile bym oddala by te dzieciaczki wiecznie byly takie male..tulam was i pozdrawiam wszystkie jak jestescie i zycze dobrej nocy..dobranoc
 
Do góry