reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziendoberek!

Paula, wczoraj konczylam tak szybko nie tyle ze Alan sie budzil(choc tak napisalam) ale daltego, ze tesciowa caly wieczor nurtowalo co ja pisze! A byla zajeta z moim M. Do tego stopnia byla ciekawa, ze ostatnie 20minut stanela za mna, nachilila mi sie za plecami az nie moglam sie ruszac, nalozyla okulary i czytala co pisze i co inni pisza!!!:szok::szok::szok:
No myslalam, ze padne! On chce bardzo uczestniczyc w naszym zyciu, znac naszych znajomych-nawet internetowych:szok::szok::szok:. Brak slow. Ogolnie to dobra kobieta i bardzo mi przychylna, duzo nam pomaga...ale z tej milosci potrafi zaglaskac;-)

Dobrego dnia laseczki!
 
reklama
Witam w tenten zimny i deszczowy dzien...juz po kawie...i brak pomyslow na reszte dnia:/

Royanna ...dziekuje czuje sie dobrze:) a i nie przejmuj sie to chyba wszytkie tesciowe takie sa ...hihihihiih
Dzastina.......GRATULACJE
 
witam wieczorową porą...

Pati dziękuję:)

Dziś pogoda pod psem i rzuca żabami ale ja się czuje świetnie... żadnych dolegliwości... nic... tylko od czasu do czasu mnie brzuszek zakręci jak na okres.. rano to już myślałam że dostanę i szybko położyłam się plackiem... jutro mamy komunie i dostałam zezwolenie od ginka żeby na 2 godzinki wyskoczyć to sobie pojem:):):) słuchajcie cera mi się w mgnieniu oka poprawiła.. mam piękną i gładką... cała czuję się piękna i wyjątkowa mimo iż pogoda depresyjna... Czarek już wyzdrowiał i powrócił do formy, biega gania i się śmieję... troszkę pokaszluję i za bardzo nie chce jeść ale pije dużo... pewno zaniedługo nadrobi zaległości w jedzeniu:) dobra zmykam do wyrka... buziam was kochanę pewno się nie długo odezwę...

ton ja nadal zaciskam kciuki :)

Dziendoberek!

Paula, wczoraj konczylam tak szybko nie tyle ze Alan sie budzil(choc tak napisalam) ale daltego, ze tesciowa caly wieczor nurtowalo co ja pisze! A byla zajeta z moim M. Do tego stopnia byla ciekawa, ze ostatnie 20minut stanela za mna, nachilila mi sie za plecami az nie moglam sie ruszac, nalozyla okulary i czytala co pisze i co inni pisza!!!:szok::szok::szok:
No myslalam, ze padne! On chce bardzo uczestniczyc w naszym zyciu, znac naszych znajomych-nawet internetowych:szok::szok::szok:. Brak slow. Ogolnie to dobra kobieta i bardzo mi przychylna, duzo nam pomaga...ale z tej milosci potrafi zaglaskac;-)

Dobrego dnia laseczki!

choćby moja teściowa :p

witam sie u mnie leje i leje :( paskudna pogoda :( a i ja sie niezbyt dobrze czuje niestety wiec poleze sobie.
We wtorek wizyta i zaczęłam oficjalnie 7 miesiąc i aż sie boje :szok:
 
Witam niedzielnie...:happy2:

U nas dziś też chłodno, ale nie pada, w nocy lało że nie wiem! Byliśmy w kościółku...Dzastina pomodliłam się za Ciebie i Twoją fasolkę :tak:

Royanna nic się nie stało...ja też nie lubię jak ktoś mi stoi za placami i czyta co ja albo inni piszą :wściekła/y:

Pajkaa my to prawie w jednym czasie będziemy rodziły :tak: ciekawe która z nas pierwsza się rozpakuje ;-) Kacperka urodziłam 10 dni wcześniej ciekawe jak będzie tym razem :confused: też jestem przerażona że to już coraz bliżej :nerd:

Joanna, Agnieszka.kk pozdrawiam i również miłego dnia dla Was! :happy2:

Wszystkim życzę miłej reszty niedzieli :happy2:
M ogląda F1 a ja idę szykować obiadek...
 
U nas właśnie przeszła burza i leje cały czas :/ :baffled:

zaraz zrobię sobie herbatkę i zjem ciasto mniam.gif


 
Witam niedzielnie...:happy2:

U nas dziś też chłodno, ale nie pada, w nocy lało że nie wiem! Byliśmy w kościółku...Dzastina pomodliłam się za Ciebie i Twoją fasolkę :tak:

Royanna nic się nie stało...ja też nie lubię jak ktoś mi stoi za placami i czyta co ja albo inni piszą :wściekła/y:

Pajkaa my to prawie w jednym czasie będziemy rodziły :tak: ciekawe która z nas pierwsza się rozpakuje ;-) Kacperka urodziłam 10 dni wcześniej ciekawe jak będzie tym razem :confused: też jestem przerażona że to już coraz bliżej :nerd:

Joanna, Agnieszka.kk pozdrawiam i również miłego dnia dla Was! :happy2:

Wszystkim życzę miłej reszty niedzieli :happy2:
M ogląda F1 a ja idę szykować obiadek...


Ja mam teraz wizytę :) 18 maja już się doczekać nie umiem. Mam jakieś przeczucie, ze jednak rozpakuję się zamiast 17 sierpnia to na samym początku.
Ale od paru dni mniej czuję malucha. Nie wiem czy jest to spowodowane tym, ze maly jest coraz większy i ma coraz mniej miejsca, ale wydaje mi się taki ostatnio leniwy :p i przede wszystkim tak jak zawsze go czułam jak kopał jak leżałam na brzuchu to teraz bardziej go czuje jak leżę na bokach - szczególnie na lewym no i jak stoję.I dziwnie nisko jest czasami czuje go w podbrzuszu jak kopie i nie wiem czy to normalne:(
 
witam babki ja właśnie wróciłam ze szpitala byłam od czwartku
trafiłam z plamieniem .trwało ze dwie godziny.
dali mi luteine i polokard ale nie wiem polokard czy mam brać.
boję robic czegokolwiek o rany jestem w totalnym szoku.
tak boje sie o moje dzieciątko.
 
Tusia...wszystko bedzie dobrze, skoro cie wypuscili to znaczy ze wszystko pod kontrola

U nas leje leje leje..................:(
 
reklama
witam babki ja właśnie wróciłam ze szpitala byłam od czwartku
trafiłam z plamieniem .trwało ze dwie godziny.
dali mi luteine i polokard ale nie wiem polokard czy mam brać.
boję robic czegokolwiek o rany jestem w totalnym szoku.
tak boje sie o moje dzieciątko.

Kochana bądź dobrej myśli. Ja mialam plamienia do 16 tc potem się uspokoiło.
 
Do góry