reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

HELO:-)
Kochane z Bartusiem jest dobrze siostra mi przesłałą jego zdjęcie słodziaczek później wkleje:-)miałąm go dowiedzić ale teraz nie wiem kiedy bo narazie nie można przez tą operacje:sorry2:a moje dzieciaczki dobrze Dominis to mały zazdrośnik i brojek a Alanek ma jeszcze pozostałości po katarku któe czasem przeszkadzają w nocy ale ogólnie jest dobrze nie wstaje często ba nawet ja sama przebudze go bo musze pampersa zmienić:-)ładnie gaworzy uśmiecha się pełną buźką a do tego jakieś w tym czasie dźwięki wydaje co jeszcze troche a uśmiechy będą z głosem:-)BERSHKA hehe mój tez jakiś inny bo leżeć na brzuszku nie chce co i główke nie chce tak podnosić na boczki też nie za bardzo(niektóre styczniowe dzieciatka już coś tam się obracaja)ale do siadania oj tak podciąga sie :cool2:
Aha... dziewczynki czy mogę i ja Was prosić o podlewanie naszego drzewka? :blink:

Posadź Drzewo 2.0

z góry wszystkim dziękuję :-)

DOBRANOC
drzewko podlane:-)

Cześć kochane babeczki..

Nie byo mnie kilka dni i zapomniałyście o mnie....
Kurde widzę że a Pajką coś się dzieje... mam nadzieję że to fałszywy alarm i wszystko będzie ok. Miałam podobną sytuację z Czarkiem w 23 tc... też mi się szyjka skróciła ale wszystko było ok. Oby Pajka szybciutko wyszła do domku..

Paula jak samopoczucie? Brzusio już chyba ładniutki nie???
Mnie coś gardełko pobolewa, ale ogólnie jest ok, w czwarek ide do gina żeby zobaczyć czy torbiel sobie poszedł, ale chyba już go nie ma bo mnie nic nie boli.. @ też się skończyła. Tabletek też już nie biorę... oby wszystko było ok... ale wydaje mi się że tak bo jak już pisałam to nic mnie nie boli..a w tedy ból jajnków i macicy był nie do zniesienia.. pozdrawiam was i życze miłego dnia.. U mnie też śnieg leży od niedzieli ale ponoć od jutra ma przyjść prawdziwa wiosna:)
pamiętamy pamiętam a nawet wczoraj o tobie myślałam ze cos nie ma cię na BB:tak:czekam na wieści z wizyty i super że juz się lepiej czujesz że dużo prawdopodobieństwo peknięcia torbiela:-)
Witajcie!

Patrysiu-a jak Twoj Alanek? Na pewno juz taki fajniutki! Oby te zabki jeszcze poczekaly! Lekarz w Dziwnowie przepowiedzial mojemu synkowi zabki na polowe lutego, a tu miesiac minal i nie ma sladu ;) Ale ja sie ciesze! Dopóki karmie piersa moze ich nie miec :))



U mnie wczoraj troszke spokojniej bylo. Alanek do poludnia zasnal na 50 minut, a potem w poludnie jak zasnal o 12tej, to spal 3.5 godzinki! Chyba smarowanie siusiaka pomoglo. Obudzil sie przed pierwsza i myslalam, ze juz wstanie ale dalam mu smoka, potem jeszcze tak ze 3 razy, ze w efekcie spal jak zabity. W miedzyczasie byla u nas pielegniarka i postawila banki Maciowi-nawet dzielnie to zniosl. Tylko cale popoludnie byl smutny bo bolaly go plecy ze nie mogl sie oprzec-since ma okropne-brrr. Ale aby pomoglo. Juztro tez ma przyjsc. Acha, i w nocy Alanek spal ladnie. Jak nakarmilam go 0 22.45 to potem budzil sie co 3 godzinki, wiec do 6tej wtawaalm tykko 2 razy :)

Milego dnia:)
ooo super dobrze jak Alanuś sobie pospał:-) bo i wtedy dziecko lepiej znosi chorobe:tak:a co do ząbków ja także mam nadzieje że poczeka bo jednak chciałabym do roczku karmić z cycusia a to nie będzie łatwa sprawa z ząbkami:baffled:
słodziaczek:-D
Doczytałam na śierpniówkach że Pajka pojechała do szpitala!!! jest zagrożenie porodem podobno... ma skurcze i szykja się jej skróciła
jejku...... Pajeczko jestem też z tobą! trzymam kciuki i modlę się aby to nie było tylko nic poważnego nic złego... :(((
ojej:-(oby było wszystko dobrze mocne kciuki:tak:niech poczeka maluszek chodźby do 30 tc:sorry2:
hej dziewczyny!!


u mnie juz lepiej chodz nadal nie pojmuje jak mogl moj Lewci tak z godz na godz odejsc z tego swiata:-(postanowilismy nie kupowac narazie rogowki bo u nas musi byc ona robiona na wymiar a nie chcemy na chybcika brac byle czego dlatego bierzemy skorzana kanape 3osobowa na poczatek od moich rodzicow a jak juz znajdziemy cos co nam obojgu odpowiada to zamowilmy sobie rogowke...juz mam fioletowe przykrycie na ta kanape no i od soboty juz na swoim:-)

Moj Kacper juz ledwo do gondoli wchodzi wiec chyba od poniedzialku juz na spacerowke sie przesiadzie:-)no chyba ze go przetrzymam do 1kwietnia w gondoli tj planowalam:-)
Pozdrawiam Was dziewczyny

Moj Kacper dzis skonczyl 4mce:-)a wczoraj pierwszy raz dostal troche zupki jarzynowej:-)
jeju ale wam maluszki szybko rosną:-Dno ale patrzeć nie patrzeć moje już 2 miesiące i pytanie kiedy to zleciało:szok::-Dhehe no twój to duży chłopczyk co śmiało do spacerówki już możesz tym bardziej ze wiosna już tuż tuż:-)co do rogówki ech u nas też się zmieniło bo mamy ta sofe i nie wiemy jak tu z nią zrobić aby rogówke wstawić dlatego jednak kanape kupujemy bo trzeba to jakoś pomieścić a kiedyś kupimy sobie ładną porządną rogówke bo i na sofe będzie miejsce(mamy w planach trzeci pokój zrobić z balkonu coś niby miało na lato się zacząc ale zobaczymy):tak:
PAULA napisz do AGNIESIAK bo nie daje znac :sorry2:


 
reklama
Pyszczku! Sebus sliczny! A jaki duzy!
Ja Alankowi chyba zaczne wprowadzac od 6go miesiaca(od maja) dodatkowe rzeczy, czyli w maju, bo jakbym miala wrocic do pracy od 8miesiaca(w lipcu), to musi cos jesc jak mnie nie bedzie...

Teraz Alanek spi juz ponad 2 godzinki :)))
 
Czarodziejko śliczny jest ten wasz ziomek Maksio :))
uwielbiam bobaski! :))

Pozdrawiam was wszystkie
p.s. kurier dotarł mam swój tryptyk :)
 
Pyszczku, Czarodziejko macie przepięknych synków. A te uśmieszki !!!!
Czarodziejko jesteś mistrzynią w obrabianiu zdjęć :tak:

Kiki pocieszyłaś mnie tym, ze Deyra też się nie obraca. Ja nie wiem skąd to się bierze. Ładnie pełza na plecach, odbija się pupką do góry a tu obracanie nie. :sorry2: Nie ważyłam go więc nie wiem czy przytył. Zważę wieczorkiem.



Paula, drzewko podlane :tak:

Olisiek wciąż chory, gorączki nie ma ale kaszel ma okropny. Kubuś zaczyna ładnie mi spać za to teraz wstaje do Olisia i masz Ci Macieju !!!!!!!!!!!!! :-) za to rano Kubulka poszedł spać ok 9.00 i położyłam się znim. Powiedziałam Olisiowi, ze mamusia jest bardzo zmęczona i musi zdrzemnąć się na godzinkę i ma mnie obudzić jak będzie 10.00. A moje dziecko przychodziło do pokoiku cały czas i patrzyło czy wszystko u mnie ok i mnie nie obudziło :sorry2: spałam do 10.30. Oli zajął się zabawą i bajkami. Ja za to mam teraz siły na cały dzień. Nawet mój M się tak o mnie nie troszczy :-)

ide kawusie zrobić

buzia
 
Witajcie

Sebcio i Maksiu sama słodycz................ fajowe chłopaki
Paula, Kinga juz sie robi, drzewka podlane, a o co w tym chodzi?

Z Remikiem na kolanach trudno cos naskrobac,
hm 29dc i @ brak, znaki na niebie i ziemi mowia ze sie zbliża


Miłego...................
 
Odebrałam wyniki....żeby nie było za dobrze to wynik na toxoplazmoze IgM wyszedł wątpliwy :-( będę musiała powtórzyć badanie. Morfologia też są jakieś nieprawidłowości ale nie wiem co one oznaczają....zobaczymy co powie lekarz! tylko mocz w normie :tak:

Pyszczku, Czarodziejko Wasi synkowie ŚLICZNOŚCI :-):-):-)

Kindzia a zaczęliście już staranka? jak długie masz cykle? może i u Ciebie niedługo będzie fasolka :blink:

Patrysiu cieszę się że z Bartusiem dobrze :-)

Bershka kochanego masz synka! :tak:

Kinga to wieszaj teraz tryptyk i fotki strzelaj aby nam pokazać odnowione mieszkanko ;-):tak:
 
Patrysiu, Royannko, Kinga, Czarodziejko, Bershka, Kindzia, Paula DZIĘKUJĘ PIĘKNIE w imieniu Sebcia :-):-):-)

Czarodziejko Twój Maksio też przystojniak! A zdjęcia super :tak:

Paula powtórzysz badanie i trzymam kciuki żeby tym razem wyszło bez wątpliwości - ujemne :tak: Buziak!

Kindzia może te wszystkie znaki na niebie i ziemi się mylą i @ nie przyjdzie...oby :-)

I jeszcze jedna fotka - specjalnie dla Was. Cyknęłam przy zmianie pieluchy :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry