reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć dziewczynki

Paula śniegu macie co nie miara ale dzisiaj chyba już mniej, co ? :sorry2:

Gosiu no chłopak Ci rośnie, nie ma co ! 4 m-ce-szybko minęły :tak:

Paajka, co się dzieje ? :dry::confused:

dzisiaj chcialam isc na spacerek ale Oliś jeszcze kaszle a poza tym zabralam się za mycie okien :sorry2:

no i w końcu zawalczyłam z piekarnikiem, wyczyściłam brudasa :blink:



a Kubulka...to moje dziecko to jakiś ewenement chodzący, no własnie...obracać się NIE, turlać NIE ale za to już siedzieć chce i zaczyna podskakiwać na rękach i stać sztywno na nogach więc pewnie szybciej raczkować i chodzić niż się obracać :dry::sorry2:

a poza tym je już sam z buteleczki. Kupiłam mu z uchwytami i ładnie trzyma i je. Zajmuje mu to sporo czasu ale wszystko zjada i zakumał, że trzeba przechylać buteleczkę do góry zeby leciało ;-)

ide psiknąć w zatkany nochal :baffled:


miłego wieczorku
 
reklama
Pajeczka cały czas w szpitalu, teraz jest już prawdopodobnie po obchodzie. tętno dziecka w normie. Jutro mają mierzyć szyjkę i jak będzie wszystko dobrze to w piątek wróci do domku!! :)

..ulżyło mi po tej inforamcji :)
 
Witam wieczorkiem :happy2:
Dopiero teraz miałam czas żeby usiąść i coś napisać...byłam dzisiaj w pracy, załatwiłam to co miałam, porozmawiałam ze znajomymi...a wieczorem byłam w kościele bo u nas są rekolekcje :tak:
I chyba miałam nosa bo modliłam się za wszystkie ciężaróweczki abyśmy zdrowo donosiły ciąże w tym też za Paajkę a teraz czytam że ona w szpitalu!!! :szok:

Pajeczko kochana trzymaj się, wszystko będzie dobrze!!! myślami i modlitwą jestem z Tobą! szkoda że nie mam do Ciebie kontaktu tel. żebym mogła podnieść Cię na duchu! Dobrze że chociaż dzięki Kindze docierają do nas informacje co się z Tobą dzieje! Trzymaj się!

Kinga dzięki za wyszukanie info! :tak:

Kinga, Bershka dzisiaj śniegu już mniej, słoneczko ostro świeci więc roztapia, ale tyle go było że tak od razu nie stopnieje...Kacper oczywiście miał radochę, ja trochę też bo mogłam porobić fajne zdjęcia a śnieg taki bielutki że pięknie było! :-) jednak też z utęsknieniem czekam na wiosnę :tak:

Patrysiu jak tam siostra i Bartuś? a Twoje dzieciaczki zdrowe?

Gosiu ja jeszcze nie mam pojęcia jaki chcę wózek, na pewno na 4 kołach :tak: ostatnio byłam w sklepie dziecięcym i oglądałam wózki i dużo mi się podobało :-) narazie zbieram pieniądze ;-)
super że w końcu będziecie na swoim :-) doczekałaś się choć pewnie te ostatnie tygodnie były męczące...a rogówkę na spokojnie sobie kupicie :tak:

Gosiu, Pyszczku
najlepszego dla Kacperka i Sebusia z okazji skończenia 4 miesięcy!!! :-)

o Agniesiak nie mam żadnych informacji....widziałam tylko zdjęcia jakie dodała na nk :tak: ślicznego Tomcia :-) może jutro do niej napisze jak się nie odezwie...

Bershka Kubuś to mały spryciarz po co będzie się obracał jak od razu może siedzieć albo wstawać ;-):tak::-)

Kiki buziak :*

Dobrej nocy dziewczynki :happy2:
Do jutra. Buziaki

Aha... dziewczynki czy mogę i ja Was prosić o podlewanie naszego drzewka? :blink:

Posadź Drzewo 2.0

z góry wszystkim dziękuję :-)

DOBRANOC
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wieczorkiem :happy2:
Dopiero teraz miałam czas żeby usiąść i coś napisać...byłam dzisiaj w pracy, załatwiłam to co miałam, porozmawiałam ze znajomymi...a wieczorem byłam w kościele bo u nas są rekolekcje :tak:
I chyba miałam nosa bo modliłam się za wszystkie ciężaróweczki abyśmy zdrowo donosiły ciąże w tym też za Paajkę a teraz czytam że ona w szpitalu!!! :szok:

Pajeczko kochana trzymaj się, wszystko będzie dobrze!!! myślami i modlitwą jestem z Tobą! szkoda że nie mam do Ciebie kontaktu tel. żebym mogła podnieść Cię na duchu! Dobrze że chociaż dzięki Kindze docierają do nas informacje co się z Tobą dzieje! Trzymaj się!

Kinga dzięki za wyszukanie info! :tak:

Nie ma sprawy ;)
jak tylko coś wiecej bede wiedziała to na pewno dam tu znać. Ja też bardzo przejełam się pajeczką.... życzę jej jak najlepiej jak każdej zaciążonej.

Dobranoc!

Paula drzewko podlane ;)
 
witam z ranka..

paula i kinga drzewka z ranka podlane..

kinga jak bedziesz cos tylko wiedziec od pajki to pisz..martwimy sie o pajke i dzidziusia..

pajka glowka do gory bedzie dobrze..tulam

bereshko i jak kubulek przytyl znowu?

gioesko jak fajnie jeszcze chwilke i juz na nowym domku..super

pyszczku jak sebulek..

czarodziejko anufifi beti gdzie jestescie dziewczyny,,

paula jak samopoczucie..moze jakas foteczka brzuszka..

patrysiu jak bartus i twoje dzieciaczki?

royanna jak twoje chorowitki juz lepiej..znam te meczenie i inhalowaniem to samo mialam zercanem tez czesto mial oskrzela..a teraz jaki facet..

pyszczku i gioesko juz 4 miesiace pokonczyly wasze dzieciaczki..jak ten czas leci ..wszystkiego dobrego dla waszych dzieciaczkow..

bereshko derya tez len do obracania a na lezeniu na brzuszku to zapomnij..tez juz dobrze pewnie siedzi twardo stoi w chodziku zasowa i za raczki chce sie prowadzac..i z buteleczki juz pije jakies dwa tyg i bobrze sobie radzi tylko dalej zabka brak..

pozdrawiam was wszystkie jak jestescie i zycze milej srody..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć kochane babeczki..

Nie byo mnie kilka dni i zapomniałyście o mnie....
Kurde widzę że a Pajką coś się dzieje... mam nadzieję że to fałszywy alarm i wszystko będzie ok. Miałam podobną sytuację z Czarkiem w 23 tc... też mi się szyjka skróciła ale wszystko było ok. Oby Pajka szybciutko wyszła do domku..

Paula jak samopoczucie? Brzusio już chyba ładniutki nie???
Mnie coś gardełko pobolewa, ale ogólnie jest ok, w czwarek ide do gina żeby zobaczyć czy torbiel sobie poszedł, ale chyba już go nie ma bo mnie nic nie boli.. @ też się skończyła. Tabletek też już nie biorę... oby wszystko było ok... ale wydaje mi się że tak bo jak już pisałam to nic mnie nie boli..a w tedy ból jajnków i macicy był nie do zniesienia.. pozdrawiam was i życze miłego dnia.. U mnie też śnieg leży od niedzieli ale ponoć od jutra ma przyjść prawdziwa wiosna:)
 
Witajcie!
Dzastino-nie zapomnialysmy o Tobie!
Pajeczko-mocno trzymam kciuki aby wszystko bylo ok z ciaza i abys jak najdluzej zatrzymala fasoleczke w brzuszku!
Gosiu, Pyszczku-gratki dla chlocow z okazji 4miesiecznicy!
Gosiu-ale super, ze Kacperek sprobowal juz zupki :) Moj Alanek narazie smakuje wszelkich smakow lekarstw-malinowego antybiotyku, bananowego wapna, smietankowego zelaza...

Wiecie co, a ja sie zastanawiam jak mam wprowadzac Alankowi jedzonko. Czy jak skonczy 5 miesiecy czy jak 6? I od czego zaczac? Od deserkow? Kaszek? Z maciem nie mialam takich problemow, bo byl karmiony troszke cycem, troszke sciagaym mlecziem i trtoszke modyfikowanym, ale nie wiem, jak to jest z cycusiowymi dziecmi...Czy taka kaszke jak zaczne wprowadzac to zamias jednego karmienia cycem? Albo taki deserek zamiast cyca? Czy jak???

Paula, Ty dzisiaj odbierasz wyniki :) czekamy na wiadomosci :)
Kinga-dobrze, ze nas informujesz o Pajce :))
Bershka-ale fajnie z ta buteleczka! Super, ze Kubus taki facet sprytny!
Kiki- Ty tez wiele przeszlas majac czworeczke dzieciaczkow :) ale ja zawsze powtarzam, ze Ty jestes dzielna kobietka! Wiele razy Tobie pod gore, a Ty sie nie poddajesz.
Patrysiu-a jak Twoj Alanek? Na pewno juz taki fajniutki! Oby te zabki jeszcze poczekaly! Lekarz w Dziwnowie przepowiedzial mojemu synkowi zabki na polowe lutego, a tu miesiac minal i nie ma sladu ;) Ale ja sie ciesze! Dopóki karmie piersa moze ich nie miec :))

Kindzia, Tusia, Rybka, Anufifi, Beti, Sylwia, Marcelkowamama, Honio, Pati i reszta babeczek-pozdrawiam

U mnie wczoraj troszke spokojniej bylo. Alanek do poludnia zasnal na 50 minut, a potem w poludnie jak zasnal o 12tej, to spal 3.5 godzinki! Chyba smarowanie siusiaka pomoglo. Obudzil sie przed pierwsza i myslalam, ze juz wstanie ale dalam mu smoka, potem jeszcze tak ze 3 razy, ze w efekcie spal jak zabity. W miedzyczasie byla u nas pielegniarka i postawila banki Maciowi-nawet dzielnie to zniosl. Tylko cale popoludnie byl smutny bo bolaly go plecy ze nie mogl sie oprzec-since ma okropne-brrr. Ale aby pomoglo. Juztro tez ma przyjsc. Acha, i w nocy Alanek spal ladnie. Jak nakarmilam go 0 22.45 to potem budzil sie co 3 godzinki, wiec do 6tej wtawaalm tykko 2 razy :)

Milego dnia:)
 
Dzień dobry :happy2:

U nas słoneczko pięknie świeci....może to zwiastun nadchodzącej wiosny :-) chociaż jak wyjrzę przez okno to nadal zima :baffled: może słoneczko roztopi trochę śniegu :tak:

Royanko odbieram dzisiaj wyniki :tak: oby były dobre!

Kiki, Dzastina moje samopoczucie jest rewelacyjne :-) żadnych dolegliwości, Maluszek w brzuszku bryka tylko się cieszyć :tak::-) wczoraj nawet M poczuł jak kopie :-) ale oczywiście trochę się martwię jak przed każdym usg czy wszystko jest w porządku...mam nadzieję że tak :tak:
postaram się zrobić niedługo zdjęcie brzuszka to Wam wkleję :tak:

Kinga
ja Twoje drzewko też codziennie podlewam :tak: Twoje to już duże!!! :-)
jak będziesz tylko coś wiedziała o Pajeczce to pisz! :tak:

Kiki Twoja córcia też jest silna i dzielnie daje sobie radę :tak: a ząbki wyjdą w swoim czasie :happy2:

Dzastina oczywiście że pamiętamy o Tobie, nie dalej jak wczoraj myślałam o Tobie :tak: trzymam kciuki za wizytę u gina mam nadzieję że przyniesiesz dobre wiadomości tak jak piszesz! :tak:

Royanna dobrze że Alanek tak ładnie śpi znaczy że lepiej się czuje :tak: no i oby bańki pomogły Maciejkowi :tak: co do wprowadzania jedzonka to wydaje mi się że możesz dawać zamiast jednego karmienia cycem ale oczywiście jak Alanek będzie chciał to go dokarmisz cycem w końcu karmisz na żądanie ;-):tak: sama na pewno będziesz wiedziała czy się najadł czy jeszcze jest głodny :tak:

Martwię się o Marcelkową mamę :-( w niedziele miała mieć usg a w poniedziałek miała się odezwać a tu nawet się nie logowała na bb :-(

Tusia co u Ciebie? jak samopoczucie?

Pozdrawiam Was wszystkie kochane:happy2:
Miłego dnia
Buziaki
 
reklama
Witajcie :-)

Paula, Kiki, Royannko dziękuję w imieniu Sebusia :tak::-)

Ja też się martwię o Paajkę oby wszystko było dobrze!

Royannko przyłączam się do Twojego pytania o wprowadzanie pokarmów cycusiowemu dziecku :tak: Ja planuję przynajmniej do końca 5go miesiąca karmić tylko cycem, a może i do 6go, zobaczę jeszcze. Ale w 6tym już chcę chociaż spróbować dać Sebkowi jabłuszko czy coś żeby zobaczyć jak bedzie reagował a cyca swoją drogą. W każdym razie tak się chyba zaczyna przestawiać dziecko na normalne jedzonko, że zastępuje się najpierw jeden posiłek cycem, potem drugi, itd. Ale czytałam że to może trochę trwać więc trzeba zacząć wczesniej.

Sebusiek śpi, może uda mi się jakieś zdjęcie zaraz wstawić, Kiki specjalnie dla Ciebie :-)

:-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry