reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
royanna moze alanek ma zapalenie jakies siusiaczka..biedulek maly wiecznie cos sie go czepia..a maciej jak kochany braciszek.slodziaki male..bracia a wogle nie podobne do siebie..a maciej bedzie lamal serca bedzie...a alanek tez jaka pyza sie robi jaki juz okragly..mimo tyle chorob ktore przeszedl to super wyglada..
 
;-):-)
 

Załączniki

  • DSC02108.jpg
    DSC02108.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC02105.jpg
    DSC02105.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC02120.jpg
    DSC02120.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC02116.jpg
    DSC02116.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC02122.jpg
    DSC02122.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC02123.jpg
    DSC02123.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC02126.jpg
    DSC02126.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 27
A tutaj moj Ptys:-D

A tutaj dwa moje pysiaczki
i ja(okropnie wyszlam:zawstydzona/y:) z Alankiem w probie nosidelkowej;-)


Chyba znalazlam przyczyne zlego spania dzisiejszej nocki i tego, dlaczego dzisia co zasnie to budzi sie c 30-40minut! Ma czerwonego siusiaka! jakis stan zapalny! Pewnie go boli jak robi siuski. To efekt pewnie tej piatkowej mega kupy co byl caaaly umazany :(
Dobrze ze dzis przyjdzie dr, to moze jakos zaradzi, bo on ciagle marudny :( Ciekawe jak to sie leczy...
kochane chłopaczki:-)biedny Alanek ale dobrze że ta lekarka do was przychodzi:tak:
U mnie wszystko ok,maluszek ostro kopei i daje niezle popalic w nocy,pierwszy termin cesarki mam juz na 15 kwietnia,ale mam nadzieje ze mi go przesuna jak najdalej...
oooo to niedługo powitamy kolejnego przystojniaka:-)

EDITPYSZCZEK super jeszcze troszke i pełny luz:-)
KIKI ale jaja ja mam taką samą kaczke kiedyś szwagier zrobił dla swojej córci i teraz ja ją mam dla moich urwisków Dominiś uwielbia się na nien bujać:-Dcórcia słodka:-)
PAJKA super taka karuzelka:-)tylko ogólnie ja wole misiowate bo plastik robi niezłego szumu jak niechcacy się ją np.w nocy dotknie no i np.(chyba że ja miałam taką beznadziejną)nóżki od konika wypadały i niedaj mi synek by to chwycił do bużki:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Po wizycie dr zlapalam malego dola.:-(
Maciejek nadal ma lekkie zapalenie oskrzeli, a Alanek ma silne zapalenie oskrzeli.:-(
Maja dalej kontynuowac branie antybiotyku. Maciejkowi zalecila postawienie baniek-jutro ma do mnie dzwonic pielegniarka w tym celu. Dr byla pod wrazeniem, jak Alanek kaszle i ladnie odksztusza. Stwierdzila, ze gdyby nie charczenie to po nim choroby nie widac. Ze ladnie wyglada, nie goraczkuje(czasem ma lekko podwyzszona temp), jest pogodny, brzuszek sie nie zapada itd, i wywnioskowala, ze te oskrzela to rowniez maja powiazanie z alergia. Powiedziala, ze Maciejek z przedszkola przynosi, a ze Alanek to wrazliwiec wiec podlapuje. Ze czesto alergia wiaze sie z chorobami drog oddechowych(oskrzela, pluca, astma). Ale powiedziala, ze martwi sie o niego bardzo:szok:, wiec chce go jeszcze przed niedziela zobaczyc, wiec do nas przyjdzie w czwartek przed praca w przychodni(czyli do 12tej).

Co do siusiaka-wynik brania antybityku-powstal grzybek:baffled:, mam smarowac mascia. i 2x dziennie podawac probiotyk. Ja daje acidolac baby.

Co do kupy-to ze raz na tydzien ma mnie nie martwic. jesli wyszla sama bez problemu to wszystko dobrze. To ze smierdzaca i baki straszliwe(sama je poczula:-p) to teraaz efekt lekow, a ze wczesniej tak bylo kilka dni to uznala, ze to tez zwiazane z alergia:eek:. Mam jak najdluzej karmic piersia i jak najpozniej wprowadzac nowosci, aby chronic mojego wrazliwca. Bylo by tyle po wizycie. napisze tylko, ze Alanek od 7rano spal 3x po 30minut, teraz zasnal 4ty raz i sal 1.5 minuty. Budzi sie placzac, chce spac, a nie moze...nie wiem jak jemu i sobie pomoc...
 
royanno to nie zaciekawe widomosci biedaczki chorowitki jedne..niech bedzie juz cieplo to tez inaczej teraz zimno maciej lapie wszystkie choroby w przedszkolu przynosi do domku i zalapuje alanek..nie masz latwo wiecznie z chorymi dzieciaczkami..niech w´racaja chlopcy szybko do zdrowia a ty biedulko napewno wykonczona jestes..zdrowka zycze z calego serduszka

dziewczyny co tu tak pusto ostatnio..zycze spokojnej nocy i kolorowych snow..dobranoc..
 
witam. u nas po remoncie. jestem zmeczona i trochę obolała. nic mi sie nie chce. Zadowoleni jesteśmy z efektu końcowego.
 
Witam wieczorkiem :happy2:
Teściowa już pojechała dzisiaj wieczornym autobusem, M ją odwiózł na dworzec. Było miło ale cieszę się że już będziemy sami ;-)
Jutro jadę do pracy zawieść zwolnienie i muszę kilka spraw załatwić...nie byłam tam od grudnia! :baffled:
Wyniki badań w środę :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki :happy2:
Buziaki
 
reklama
ROYANKO bardzo mi przykro ze maluszki maja takie problemy zdrowotne...niedlugo wiosna i bedzie lepiej.Pilnuj i dbaj o siebie bo nie ma nic gorszego niz chora mamusia
 
Do góry