reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam wieczorkiem :happy2:

Pajkaa pytałam koleżankę.... i ona miała robione usg na każdej wizycie czyli co 2 tygodnie a badał ją co drugą wizytę czyli raz na miesiąc :tak:

Bershka cieszę się że Kubuś poradził sobie bez worka a będzie coraz lepiej zobaczysz! :tak:

Tusia to dobrze że dolegliwości ustąpiły :tak: i nie martw się cycami nie każda kobieta ma takie same objawy i wcale piersi nie muszą Cię boleć!

Ryba
cieszę się że wszystko ok i fasolka zdrowo rośnie :-)

Dzastina cieszę się że u Ciebie lepiej....nie ma co rozpaczać...trzeba żyć dalej! :tak: wydaje mi się że szybciej wrócicie do staranek ;-)

Patrysiu
śliczne zdjęcie, Ty taka szczęśliwa i chłopaki super! :-)

Joanna to dobrze że mdłości mijają :tak: będziesz się czuła coraz lepiej....aż do momentu kiedy to brzuszek zacznie Ci przeszkadzać ;-)

Royanna
ZDRÓWKA!!!!

Kinga, Czarodziejka, Agnieszka i pozostałe dziewczynki buziaki!

:happy2:

Dobrej nocy


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam was kochane...

Właśnie nie dawno wstałam i przyszła @ takie lekkie krwawienie... czyli to chyba torbiel pękł:-) bo gin mi mówił że jak wystąpi krwawienie to cholerstwo pęknie... jupi!! dziś mam wizytyę o 18:20 żeby potwierdzić... podkreślam że biore Proverę a przy niej @ nie występuję.... Bardzo bym chciała żeby torbiel pękł... bardzo bardzo... trzymajcie kciukaski za wizytę u ginka... oby było wszystko ok. miłego dnia wszystkim życzę... u mnie piękne słoneczko!!
 
Dzastina jeżeli to torbiel pękł to super, ciesze sie z tobą. Rozumiem że wracacie do starań tak?


Wszystkim życzę miłego dnia! :)
Dziś mam kilka spraw do załatwienia, musze iść do urzędu miasta zarejestrować się i zapisać na kurs komputerowy za który jeszcze mi zapłacą. zawsze trochę kasy wiecej się przyda.
Po południu jedziemy kupić z mężem farby, karnisz i listwy podłogowe.
Od piątku ruszamy z remontem.
 
Dzień dobry :-)
U nas też słonko pięknie świeci ale i trochę mrozu jest -6 co nie bardzo mi odpowiada bo chciałam umyć okno w kuchni, kupiłam nowe firanki i nie zawieszę ich przecież do brudnego okna ;-)
Poza tym muszę trochę posprzątać w szafkach kuchennych...

Dzastina super jeśli torbiel pękł! Trzymam kciuki za dobre wieści od gina! :tak:

Kinga
życzę aby udało Ci się dzisiaj wszystko załatwić co zaplanowałaś :tak:

Miłego dnia dziewczynki :happy2:
Buziaki
 
Paula Ty pamietaj że masz się nie przemęczać tak? ;) Zrobi się cieplej umyjesz sobie spokojnie okienka i powiesisz nowe firanki:) Ja też bede musiała kupić nowe firany do pokoju bo po remoncie na nowym karniszu to już bym chciała coś nowego:)) i jak tylko słoneczny dzień bedzie to obmyję okna a co tam ;))

ok ja lece sie zbierać...
 
WITAM:-)
witam sie z ranka za chwilke ide na szczepionke z derya o 10.10 mam termin..biedulka znowu bedzie plakac a mi bedzie sie serduszki krajac..
ja tak teraz też mam z Alankiem nieźle mi się napłacze przy szczepieniach:baffled::-(z Dominisiem to miałam super tylko troche pisną przy drugim wkłuciu i gites a teraz aż żal patrzeć:-(kciuki aby Dercia spokojnie przezszła szczepienia :tak:
witam was kochane...

Właśnie nie dawno wstałam i przyszła @ takie lekkie krwawienie... czyli to chyba torbiel pękł:-) bo gin mi mówił że jak wystąpi krwawienie to cholerstwo pęknie... jupi!! dziś mam wizytyę o 18:20 żeby potwierdzić... podkreślam że biore Proverę a przy niej @ nie występuję.... Bardzo bym chciała żeby torbiel pękł... bardzo bardzo... trzymajcie kciukaski za wizytę u ginka... oby było wszystko ok. miłego dnia wszystkim życzę... u mnie piękne słoneczko!!
ooo to suuuuuper czekam na wieści od gina:-)
Dzień dobry :-)
U nas też słonko pięknie świeci ale i trochę mrozu jest -6 co nie bardzo mi odpowiada bo chciałam umyć okno w kuchni, kupiłam nowe firanki i nie zawieszę ich przecież do brudnego okna ;-)
Poza tym muszę trochę posprzątać w szafkach kuchennych...

Buziaki
chyba chce ktoś po tyleczku:dry:prosze mi nie myć okien i wieszac firanek tym razem niech M się pobawi:tak:
 
hej dziewczyny!!ja tylko z doskoku...wczoraj pol dnia stracilam na nwym mieszkanku bo prostowali nam drzwi wejsciowe do mieszkania...bo same sie zamykaly a nie powiny wrrr.niedosc ze kolesie spoznili sie poltory godziny to tez z robota im sie nie spieszylo....ale powiedzieli ze ponad 50% wszystkich drzwi od tego developera sa do poprawy...dzis jedziemy tam juz sprzatac:-)

dziewczyny mozecie polecic jakies dobre noze kuchenne??i zeby nie byly tez za drogie tak do 200zl za komplet...

Kinga85 kiedy u Ciebie w miescie zaczyna sie rekrutacja do przedszkola??i nie wiesz zy termin rekrutacji jest taki sam w calej Pl??

Kiki moj Kacper tez strasznie placze przy szczepieniu...i mowisz ze corcia juz ma paru kandydatow na mezow...szkoda:-(

Buzaiki kochane:-) i milego dnia:-)
 
Gosia u nas od marca można składać wnioski i jakoś rekrutacja trwa do połowy kwietnia.
Nie wiem jak to jest w całej Polsce.
 
reklama
Pajkaa pytałam koleżankę.... i ona miała robione usg na każdej wizycie czyli co 2 tygodnie a badał ją co drugą wizytę czyli raz na miesiąc :tak:

dzięki bardzo ja własnie chyba zostane przy starej lekarce, a do nowej pojde jak sie bede niepokoiła

witam was kochane...

Właśnie nie dawno wstałam i przyszła @ takie lekkie krwawienie... czyli to chyba torbiel pękł:-) bo gin mi mówił że jak wystąpi krwawienie to cholerstwo pęknie... jupi!! dziś mam wizytyę o 18:20 żeby potwierdzić... podkreślam że biore Proverę a przy niej @ nie występuję.... Bardzo bym chciała żeby torbiel pękł... bardzo bardzo... trzymajcie kciukaski za wizytę u ginka... oby było wszystko ok. miłego dnia wszystkim życzę... u mnie piękne słoneczko!!

to bardzo sie ciesze, ze torboel sobie poszła trzymam kciuki:)
 
Do góry