reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a co tu tak cichutko dzisiaj..

bereshko jak bylo na lyzwach..jak kubulek bez woreczka?

ryba jakie to szczescie zobaczyc fasolinke i bijace malutkie serduszko..az mi teskno za tymi chwilami..

tusiaiekawe czy tylko chwilowo dolegliwosci minely czy nie?

moje dzieciaczki pokapane derya juz zasypia,byla dzisiaj kumpela z przyjacielem i synem na obiedzie u mnie, dzionek minal dosc szybko wieczorkiem mialysmy isc z kumpelami na kolacje z okzji dnia kobiet ale jakos nie mialam checi i odmowilam..ciekawe jak one sie bawia..
 
reklama
Dziewczynki chodziło mi dolegliwości z tym pieczeniem,
a inne to bym nie chciała żeby mineły :-(
dzisiaj rano miałam akcje po przebudzeniu moje piersi były jak flaki
oczywiście płakałam niesamowicie,ale jak wstałam i zaczełam chodzić to zrobiły się nabrzmiałe.
bardzo sie boje.płakałam i prosiłam Boga żeby nie zabierał mi dzieciątka.:-(
a tak to te piersi maja bolec cały czas czy jak poradzcie mi.

Rybko wspaniale :tak: niech fasolcia rośnie zdrowo.
 
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet....


Tusiu kochana nie martw się... z cycorami w ciązy to już tak jest zwłaszcza na początku!!
Nie muszą cię zawsze boleć nie ma na to reguły.. Wiesz w jaką ja histerię wpadłam gdy pierwszy raz mi siara poleciałą? to był 5 miesiąc... Mnie np. cyce nie bolały jakoś specjalnie w ciąży... sporadycznie... dopiero po porodzie jak napływało mleczko to ho ho ho..... :-D:-D:-D

U mnie ok... już się pogodziłam z swoją głupotą... ale postanowiliśmy z M zaprzestać starania na jakieś 2 lata.. no chyba że samo się w trackie coś zapłodni:-) póki co skupiam się na pracy i na budowie domu... będę do was często zaglądać bo mi smutno jak nie mam z wami kontaktu kochane.... pozdrawiam i życzę miłego dnia:-D
 
DZIEŃ DOBRY:-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU KOBIET!!!!!


Kubulka bez worka :-):-):-) cały dzień wczorajszy, noc do dzisiejszego wieczorka. Czuje się bardzo dobrze, tak jakby to na niego wrażenia nie zrobiło. Wczoraj ważył wieczorkiem 8220g wszystko się okaże ile wazy tego wieczorku na jedzeniu tylko doustnym.

super wieści ze Kubusiek przybrał i że bez woreczka tak fajnie się czuje:-)oby tak dalej kciukaski:tak:
No ta zmiana to juz całkiem do kitu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mi tym razem te kolorki bardziej się podobają takie cieplejsze:tak:a co do piersi kochana to mi z początku tylko bolały a potem już nie;-)
tym pierniku, bo bym wpadła.;-)
Ja dzisiaj byłam w szpitalu na umówionym USG i jestem szczęśliwa bo nareszcie zobaczyłam swoją fasoleczkę i bijące serduszko. Fasolka wg USG ma 8t 1d.
suuuuper bardzo się ciesze:tak:
A to ja z moimi szczeciami:-)
 
to jeszcze dla kazdej z was z okazji naszego święta

gerfild z kwitki&#.gifkwiaty..jpg
 
reklama
Patrysiu piekne zdjecie a Ty zawsze mi się kojarzyłaś odkąd pamiętam z pogodną buźką i taką optymistyczną dziewczyną !! Teraz każde zdjecie to potwierdza. Uwielbiam takie osoby, byłabyś fajną przyjaciółką :-) zresztą tak jak Kiki :tak:

Dziękuje dziewczynki za Kubulka. Poradził sobie bez worka ! No ale znowu był na noc podpięty. Czlowiek tak szybko przyzwyczaja się do dobrego

Teraz na allegro kupiłam kilka ciuszków dla Kubuli na wiosnę i uświadomiłam sobie, ze musi mieć bodziaki i bluzeczki z kołnierzykiem wtedy cewnik nie bedzie widoczny :-(i ja się będe czuć na spacerkach i w odwiedzinach bardziej komfortowo

Miłego święta dziewczynki, choć nie ukrywam, ze mnie drażni co roku :dry:

buziale
 
Do góry